Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Homar masz jakis film to podrzuc.

mysle ze tez skrecasz przez przerzucenie tylka przez narty

jak zdecydowana wiekszosc tegi watku.

Hm; na zdjęciu ponizej Daniel Albrieght, w sumie też skręca przerzucając tyłek przez narty, a trudno to uznać za wadę

DanielAlbrieght.jpg

A i Didier Cuche też przesiada się ze strony na stronę

[gvideo]http://video.google.pl/videoplay?docid=-6064670525594618966&hl=pl[/gvideo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu zamieszczenia ostatniego zdjęcia i filmu było zabawnie. Teraz wątek zaczął być śmieszno-straszny:eek:

Aha jeszcze jedno, jak w Szansie na sukces. Zwycięzcą pierwszej części do strony nr. 6 jest Jarek, a wyróżnienie otrzymuje juice. Juice, jeszcze jedno słowo do Ciebie: idź dalej tą drogą i nie daj się zbałamucić. Podpisano: Szanowna Komisja w składzie: to ja:)

Edytowane przez to ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno, jak w Szansie na sukces. Zwycięzcą pierwszej części do strony nr. 6 jest Jarek, a wyróżnienie otrzymuje juice. Juice, jeszcze jedno słowo do Ciebie: idź dalej tą drogą i nie daj się zbałamucić. Podpisano: Szanowna Komisja w składzie: to ja:)

Errata: zwycięzcą w kategorii fun carving został "moj mlody", a w jeździe pozatrasowej -alfredoo.

Szanowna Komisja gratuluje serdecznie jazdy Wszystkim Uczestnikom zamieszczonych filmików. Niestety regulamin nie przewiduje więcej nagrodzonych nad czym Komisja ubolewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Panowie kończymy z głupawymi opisami typu "słabo, do niczego- a dlaczego?- bo tak i już!" teraz ładnie opisujemy KONKRETNIE jazdę i podpowiadamy co należy zrobić! Do dzieła (oczywiście ten kto ma ochotę i dobrą wolę)

Bardzo dobrze.

Ewentualnie mozna jeszcze wziąć pod uwage, ze jezeli ktos zamieszcza film a nie zyczy sobie komentarzy aby to wyraznie zaznaczyl, a inni uszanowali :)

Jak rowniez koledzy kolegow nie reagowali "a mnie sie podoba, albo nie" tylko co jest ok luz zle w takim razie.

Czyli jak Rejs powyzej tylko z rozszerzeniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! W zawierusze wojennej umknął mi cichutko siedzący Dziadek Mróz i aż głupio bo to solidny "gigantowiec" Pozdro Dziadku M.:)

Edytowane przez to ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmowane skrety

to nic innego jak przerzucanie dupy nad nartami narty. (kropka)

Tyle czasu kombinowałem a tu proszę jaka krótka i trafna recepta na dobrą jazdę. Te wszystkie dodatki to tylko mają ukryć prostą, brutalną wręcz prawdę że to jest po prostu przemieszczaniem odwłoka z jednej strony na drugą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu kombinowałem a tu proszę jaka krótka i trafna recepta na dobrą jazdę. Te wszystkie dodatki to tylko mają ukryć prostą, brutalną wręcz prawdę że to jest po prostu przemieszczaniem odwłoka z jednej strony na drugą :D

Dodac nalezy ze to przemieszczanie jest silowe.

Rzut ciala w kierunku zamierzonego skretu powoduje, przemieszczanie sie nart na slizgach w tym samym kierunku. Gdyby tego rzutu w bok nie bylo albo byl lzejszy to narty pojechaly by prosto.

Jestes rozwojowy przyjmuje cie na kurs nauki skretu carvingowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodac nalezy ze to przemieszczanie jest silowe.

Rzut ciala w kierunku zamierzonego skretu powoduje, przemieszczanie sie nart na slizgach w tym samym kierunku. Gdyby tego rzutu w bok nie bylo albo byl lzejszy to narty pojechaly by prosto.

Jestes rozwojowy przyjmuje cie na kurs nauki skretu carvingowego

alfredzie to co napisałeś w pełni oddaje styl twojej jazdy w żlebie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...