Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki johnny za wsparcie :) bo juz mi się smutno zrobiło.

wszystkie zdjęcia i filmy robie ja wiec może mój ma brak praktyki ale poprawi się, szkoda że trzeba będzie czekać na poprawe pogody żeby znów poćwiczył:D

Ależ nie ma sprawy,mówię co widzę. ;):D

Ta pogoda dobija!Nie wiem,gdzie się wybrać w najbliższy weekend? :confused: Chyba tam,gdzie najwyżej,czyli Pilsko?Ale znowu jak będzie pochmurno,to i mglisto na górze... :( Byle śniegu nie brakło! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a filmował mój mąż:D ale na szczęście nie czyta forum:D

A ja mam telefon do niego:rolleyes::D

wszystkie zdjęcia i filmy robie ja wiec może mój ma brak praktyki ale poprawi się, szkoda że trzeba będzie czekać na poprawe pogody żeby znów poćwiczył:D

Na nic czekać nie trzeba, tylko siadać i jechać w odpowiednie miejsce:), bo to że film nie wyszedł to tylko wina miejsca, stoku, pory dnia a raczej nocy, to moment w którym powinno się siedzieć przy piwku po całym dniu na stoku, albo moczyć obolałe kości w jakich termach również z tego samego powodu....ech...:rolleyes:

...przed chwilą pogodynka mówiła że ostra zima w przyszłym tygodniu nie wróci więc nic tylko sie załamać.

Mazut staniał na 50 zł za tonę :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam telefon do niego:rolleyes::D

Na nic czekać nie trzeba, tylko siadać i jechać w odpowiednie miejsce:), bo to że film nie wyszedł to tylko wina miejsca, stoku, pory dnia a raczej nocy, to moment w którym powinno się siedzieć przy piwku po całym dniu na stoku, albo moczyć obolałe kości w jakich termach również z tego samego powodu....ech...:rolleyes:

Mazut staniał na 50 zł za tonę :eek:

haha:D no chyba mu o tym nie powiesz?!:D

a! najlepsze to tym małym maczkiem pisane. skąd masz tego newsa?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pennas, fajnie zmontowane filmiki, z dużym poczuciem humoru (szczególnie ten drugi), oceniać jazdy nie będę - instruktorem nie jestem i sam mam dużo braków ;) - powiem tylko jedno, od pierwszej zajawki na początku 1-go filmiku widać duży postęp i aż miło się patrzy na to jaka masz frajdę jeżdżąc. Tylko ten alkohol na stoku :eek: mam nadzieje że więcej się wam wylało niż wypiliście :P:D

A wogóle to witam na forum!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

jako, ze prawie kazdy czytajacy ten topic wrzucil cos swojego wiec ja robie to samo.. filmik z 2005 grudzien bodajze jeszcze na SL9..

niestety filmik jest bardzo krotki i niewiele widac - nie mam nic lepszego.. niedlugo postaram sie nagrac cos nowego :)

pozdr.

[YOUTUBE]http://pl.youtube.com/watch?v=CmsCC60Rjlc[/YOUTUBE]

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reżyser powie zę jest z wrocłaiwa i naprawdę poleca soelden. byłem narazie tylko w zermatt i st moritz co prawda bardzo znane miejsca ale najbardziej podobało mi się w soelden. Faktem jest też że w st moritz nie było pogody, dużo mgieł itp. a w zermatt znowu było dużo zamkniętych tras ale mimo wszystko soelden oferuje fajne rekreacyjne trasy. Jak narazie wybieram sie do spindla ale nie moge sie wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...