Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zgubiłem karnet i co dalej....


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc ostatnio w Karyntii mój młody zgubił karnet... całosezonowy karnet:eek:, a w zasadzie go nie zgubił tylko wpadł mu w taką szafę w której był zabudowany komputer i żeby go wydostać to trzeba by to ustrojstwo porozkręcać:mad:.

Stało się tak ponoć przeze mnie i przez Figo:D, bo młody słyszał naszą rozmowę przez tel. jak Figo chciał mój numer karnetu żeby w monitoringu sprawdzić czy się nie opier... znaczy czy jeżdżę intensywnie:D. No i poszedł do tego komputera wyjął karnet położył na monitorze, no i karnet sobie wpadł w tą skrzynię:eek:

I co dalej...

Kein problem, tylko przy zakupie karnetu należy pamiętać żeby zachować paragon i bez żadnego problemu na podstawie paragonu za 5 euro pani w kasie wystawi nowy, a tamten oczywiście w systemie dezaktywuje.

Jeszcze muszę dodać że jeżeli to był karnet zakupiony w pakiecie(a tak było w naszym przypadku, do wystawienia takiego wtórnika należy okazać wszystkie pozostałe karnety.

Tak że pamiętamy: ZACHOWAć KONIECZNIE DOWóD ZAKUPU(PARAGON)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kein problem, tylko przy zakupie karnetu należy pamiętać żeby zachować paragon i bez żadnego problemu na podstawie paragonu za 5 euro pani w kasie wystawi nowy, a tamten oczywiście w systemie dezaktywuje.

QUOTE]

No co ty, naprawdę ? :) Przecież takie rzeczy to tylko w "erze". :D

a swoją drogą to co kraj to obyczaj. :rolleyes:

SB dzięki za info bo może się zawsze przydażyć taka przygoda. A tu już droga przetarta i wiemy co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się

Dla nas to coś wyjątkowego, a tam w Alpach to normalna sprawa. Wystarczy mieć paragon lub ... numer karnetu, który każdy może sobie spisać - jest wydrukowany na skipassie.

Wydrukowanie nowego kosztuje tyle, co kaucja! Sam to przerobiłem w Kaprun. Kupowaliśmy kilka skipassów i jeden zaginął :eek:. Poszliśmy do kasy i poprosiliśmy panią, aby wydała skipass. Na nieszczęście dla nas było to numer skrajny z kilku, które kupowaliśmy, ale ...

Pani wyszukała nasze skipassy w komputerku, i znalazła skipass, bo: następny numer był moim numerem, a poprzedni był na dwa dni, a nie na sześć. Poprosiła o kaucję i wydała skipass z uśmiechem życząc przyjemnej jazdy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie karnetu Dollomiti Superski dostajesz papierowy wtórnik (coś jak paragon) z numerem karnetu i innymi fdanymi, które na nim są. Na tej podstawie można się ubiegać o duplikat przy zgubie - dostajesz to od Pani w kasie i ona Cię o tym informuje. To dość spory papierek wiec trudno go przeoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Istebnej na Zagroniu info w kasie brzmi:Za niewykorzystane punkty gotówki nie zwracamy.

Na koniec mojego nartowania chcąc zwrócić karty (3szt po 10 zł)zapytałem gościa z obsługi jak mogę to uczynić bez stania w kolejce.

Powiedział,że innym razem kiedy nie będzie kolejki.:mad:

Puściłem mu bajer,że ja tutaj z Australii na święta przyleciałem do starego kraju i nie wiem kiedy znowu będę w Polsce.;)

Na nim jednak to nie zrobiło żadnego wrażenia.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...