Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narciarze motocykliści, quadowcy łączmy się!


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Figo - polecam Ci pojechać tam:

06.05.2010 Harley-Davidson Demo Truck Tour (26 motocykli do testowania), zamek Chudów k. Gliwic. Organizator: Arrow Autoryzowany Dealer Harley-Davidson, tel.: 32 353 31 16, www.arrow-harley-davidson.pl

7-8.05.2010 Harley-Davidson Demo Truck Tour (26 motocykli do testowania), Katowice ul. Żyzna 2. Organizator: Arrow Autoryzowany Dealer Harley-Davidson, tel.: 32 353 31 16, www.arrow-harley-davidson.pl

Jak już się przejedziesz ( a stanie się to bez problemu - prawko, podpis i jedziesz), to wystarczy - po prostu staniesz się jednym z nas. Nie ma innej możliwości.

Powodzenia - warto spróbować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trasy "rodzinne" dla Quadów ...

Czy ktoś znam lub wie gdzie w Polsce lub Czechach są weekendowe trasy dla Quadów , chce pojechać ze swoim maluchem , każdy swoim quadem w miejsce gdzie po drodze na noc można się zatrzymać pod namiotem lub w z kwaterą :)

Takie jednodniowe to znam ale chcemy na noc się zatrzymać i aby nie było to miejsce kompletnie przypadkowe :)

P.S

To że są w Kanadzie i USA wiem :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś znam lub wie gdzie w Polsce lub Czechach są weekendowe trasy dla Quadów , chce pojechać ze swoim maluchem , każdy swoim quadem w miejsce gdzie po drodze na noc można się zatrzymać pod namiotem lub w z kwaterą :)

Takie jednodniowe to znam ale chcemy na noc się zatrzymać i aby nie było to miejsce kompletnie przypadkowe :)

P.S

To że są w Kanadzie i USA wiem :D:D:D

Być może to Cię zainteresuje http://www.jurapark24.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmusial, byłem tam kiedyś ...powiem tak , to teren na 4 max 5 godzin jazdy ,znam bardziej wymagające obiekty, nie nadaje się na tz weekendową rodzinną przejażdżkę z przystankami na obiad ,kolację z noclegiem .

Gdyby ją potraktować jako bazę uzupełniającą to byłoby ok .

Obawiam się że u nas nie znajdę tego na co mam ochotę .

Pisząc posta liczyłem że ktoś zna "nieoficjalną" ale aktywną trasę , gdzie spotykają się ludzie na quadach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmusial, byłem tam kiedyś ...powiem tak , to teren na 4 max 5 godzin jazdy ,znam bardziej wymagające obiekty, nie nadaje się na tz weekendową rodzinną przejażdżkę z przystankami na obiad ,kolację z noclegiem .

Gdyby ją potraktować jako bazę uzupełniającą to byłoby ok .

Obawiam się że u nas nie znajdę tego na co mam ochotę .

Pisząc posta liczyłem że ktoś zna "nieoficjalną" ale aktywną trasę , gdzie spotykają się ludzie na quadach .

to może poszukaj w quadowych "ustawkach":D

http://www.atvpolska.pl/forum/viewforum.php?f=62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Koledzy taki mały apelik. Przy okazji uprawiania fajnej pasji tępmy chamstwo i prywmitywów. Byłem ostatnio w paru interesujących kładowo i motorowo miejscach w okolicach Warszawy i w górach (Beskid Śląski i Żywiecki).

To co zobaczyłem jest straszne.

Śmietnik, palnie ognisk gdzie popadnie, rozjeżdżanie każej piaszczystej górki pomimo istniej ącego pare metrów dalej interesującego podjazdu.

Będąć w takich miejscach odnosiłem nieodparte przekonanie, że brac jeżdżąca na motorach, kładach i terenówkami to banda pijanych degeneratów.

Śmiecących i niszczących każdy punkik na swojej drodze.

WIEM, ŻE TAK NIE JEST. WIEM, ŻE PORZĄDNI LUDZIE WYWOŻĄ ŚMIECI ŚZANUJĄ PRZYRODĘ I BAWIĄĆ SIĘ W RAJDOWANIE POTRAFIĄ JEJ POMÓC.

W tym miejscu więc wielki apel. Tępmy chamstwo i to radyklanie - wszystkie chwyty dozwolone bo nie ma co się użalać.

Jeżęli mamy możliwość to sprzątajmy i zadbajmy o logiczne wytyczenie szlaków i problemów. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie gdzie jeździć.

Gości, którzy niszczą i śmiecą trzeba tępić jak robactwo wszelkimi metodami.

Jak o siebie nie zadbamy to zostaniemy wrzuceni do jednego worka z tym smietnikiem.

Pamietajmy o tym

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek , duża część tych samych i nie tylko leje pod swoimi drzwiami , wyrzucają śmieci przez balkon , zostawiają butelki i całą resztę na plaży a śmietnik 2 m od nich .

To nie motocykliści , Quadowcy , narciarze , rolkarze i wałkarze :D ...

Takie widoczki jak nie spojrzysz są wszędzie , jedynie na większym terenie mniej zauważalne :/

Tam gdzie ja najczęściej jeżdżę najwięcej śmieci zostawiają po sobie rodziny z dziećmi bo jak tu schować pustą butelkę czy papierki po kanapkach a nie wspomnę o ogryzkach :D

Na "naszym" dzikim parkingu mamy beczkę do której wszystko wrzucamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż posłowie leją w krzakach przy gmachu sejmu na wiejskiej,więc nie wymagajmy od narodu etykiety...poprostu tak jak wszędzie jest cham i normalny człowiek i nie dorabiajmy do tego ideologi....bo niektórzy pomyślą że my z tych "zielonych"....ja od dłuższego czasu walczę z dzikami,nornicami,kretami,kawkami,wronami....i niestety przegrywam,to jest straszne:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

no cóż posłowie leją w krzakach przy gmachu sejmu na wiejskiej,więc nie wymagajmy od narodu etykiety...poprostu tak jak wszędzie jest cham i normalny człowiek i nie dorabiajmy do tego ideologi....bo niektórzy pomyślą że my z tych "zielonych"....ja od dłuższego czasu walczę z dzikami,nornicami,kretami,kawkami,wronami....i niestety przegrywam,to jest straszne:cool:

Przegrać w uczciwej walce nie wstyd a wygrac w nieuczciwej napewno.;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax53 , dzieje się dlatego tak że na posłów wybieramy jako naród, komików ,satyryków,aktorów ,reżyserów ,ludzi którzy tak na prawdę nie mają pojęcia o polityce a wybrani zostali bo widziani byli w telewizji lub prasie :/

Nie twierdzę że ci "przypadkowi" chcą źle dla Polski , ale chcieć to nie wszystko trzeba to jeszcze wdrażać a wdrażać znaczy znać się ;)

Nie da się wykręcić chorobą filipińską czy niemożliwością gwałtu ( :D ) na prostytutce a co tu dopiero mowa o wyrzuceniu peta z samochodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax53 , dzieje się dlatego tak że na posłów wybieramy jako naród, komików ,satyryków,aktorów ,reżyserów ,ludzi którzy tak na prawdę nie mają pojęcia o polityce a wybrani zostali bo widziani byli w telewizji lub prasie :/

Nie twierdzę że ci "przypadkowi" chcą źle dla Polski , ale chcieć to nie wszystko trzeba to jeszcze wdrażać a wdrażać znaczy znać się ;)

Nie da się wykręcić chorobą filipińską czy niemożliwością gwałtu ( :D ) na prostytutce a co tu dopiero mowa o wyrzuceniu peta z samochodu .

wiedzę o tych komikach mam...no ale ja nie próbuję z Polski zrobić Szwajcarii:D

poprostu tak jest i tyle....staram się żyć z obowiązującymi normami,a że są dewiaci na tym świecie...to ich poprostu omijam szerokim łukiem....

trzeba głośno mówić o rzeczywistości a nie o utopii:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wracając do tematu , mam sprzęt na którym mogę "poszkolić" maluchów od 4 do 7 lat .

Do dyspozycji PW 50 oraz YFM 50

Może wspólnie jakaś akcja dla "naszych" dzieci :)

No Mój syn to by się pos....ł ze szczęścia tylko, że do Wrocławia daleko niestety ale pomysł fajny. Jak to widzisz w praktyce?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...