Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty polska marzec?


pio-trek

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Sławek Nikt napisał:

Panowie bardzo dziękuję za podpowiedzi. @KrisRR im bardziej ambitnie tym lepiej 😀 Co najwyżej wolniej się zjedzie 😅  @Lexi na nartach to narty 😉 choć woda kusi także ...

Jaworzyna Krynicka - dziś warunki rewelacja (zobacz moją relację w wątki Polska - warunki narciarskie 21/22).

Wszędzie w okolicy, pełno śniegu, ludzi bardzo mało.

p.s.

Pilsko zamknęło część ośrodka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sławek Nikt napisał:

im bardziej ambitnie tym lepiej 😀

Myśle że jak zakotwiczysz w okolicy Białka/Bukowina to w promieniu 20km masz prawie wszystkie godne polecenia stoki na Podhalu ...(podejrzewam ze w takim promieniu znajdziesz ładnych kilkadziesiąt wyciagów) - większość z nich do jazdy na jednym karnecie ... jak zdecydujesz daj znać..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KamaG napisał:

Hej, czy w Białce można kiedyś pojeździć, już nie mówię samotnie ale chociaż w miarę nie w tłumie? Jak zobaczyłam dziś kamerki to ludzi opór 😲

Chciałabym zobaczyć ten chwalony ośrodek ale w godnych 😁 warunkach. 

Oczywiście. Meldujemy się o 9 i voila.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KamaG napisał:

Lexi ale ja na narty chciałam⛷️, może mało precyzyjnie się wyraziłam 😅

Wiem, wiem ...żartowałem (jak zwykle) 😁 - @sstar Ci dobrze napisał, dodam ze jak masz już kupiony karnet to daje następne kilkanaście minut względnej samotności. A jak jeszcze wystartujesz "od góry" (jak to robi np. rzeczony sstar oraz moja skromna osoba) to zyskujesz jeszcze kilka minut jadąc po dziewiczym stoku przy jeszcze nieruchomych wyciągach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lexi napisał:

Wiem, wiem ...żartowałem (jak zwykle) 😁 - @sstar Ci dobrze napisał, dodam ze jak masz już kupiony karnet to daje następne kilkanaście minut względnej samotności. A jak jeszcze wystartujesz "od góry" (jak to robi np. rzeczony sstar oraz moja skromna osoba) to zyskujesz jeszcze kilka minut jadąc po dziewiczym stoku przy jeszcze nieruchomych wyciągach.

Ale że jak, z góry Jankulakowskiego?

Ja często startuję z Kaniówki w przeciwnym kierunku - do dwóch godzin względnego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexi napisał:

Tak

Oczywiście jak jest połączenie a na początku sezonu bywa że nie ma z Remiszowem.

Jak nie ma wogule tam się nie wybieram - Białka ma swój urok jedynie na pełnej szerokości. czyli zazwyczaj już w trzecim tygodniu grudnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lika napisał:

Jak nie ma wogule tam się nie wybieram - Białka ma swój urok jedynie na pełnej szerokości. czyli zazwyczaj już w trzecim tygodniu grudnia.

To fakt. Szczególnie jak skrajne fisy chodzą. PS tez z Jankulakowskiego startuje bo mieszkam na Janiołów. Na wyjezdzenie się wystarczy dopaść szóstki z rana i cisnąć do upadłego najlepiej na slalomce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...