Narty - skionline.pl
Jump to content

Lexi

Members
 • Posts

  1,664
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Lexi

 1. No brakuje ...ten komentarz o spadku formy troche mi śmierdzi trupem..
 2. Oczywista oczywistość...nawet ponoć szybszy niż pomarańczowy - chociaż cieżko w to uwierzyć..😉
 3. Bo nie wnosił nic do porównania - jest podobny....torba K2 opisana jako 38 litrów jest ogromna ...na wczasy bym sie w nią spakował swobodnie..
 4. Najlepiej właśnie pomacać wszystko własnymi "rencmi'...opisy często od czapy są - poniżej taka mała szarada ...K2 opisany jako 38 litrów i Volkl opisany jako 55 litrów..który jest większy?
 5. .."strzały próbne"..
 6. Powinno być w : "Wypoczynek nad wodą"....zgłaszam do moderacji..☠️
 7. W Białce...niebywałe..
 8. To do Fort Lauderdale a nie Miami..ale ceny mają mieć faktycznie kapitalne - dla mnie nawet lepiej ..dobrze wiedzieć , dzięki.
 9. Poczekaj..przyjdzie Black Friday i bedzie dobrze..
 10. Jeśli będziesz jakiś czas w Miami to najlepsze plażowanie (pod kontem temperatury wody) będzie na plaży przy "grobli" prowadzącej na Key Biscayne, jest płytko ale woda jest bardzo ciepła bo jest osłonięta od Atlantyku. Na plaże można było dawniej wjechać autem. Wszyscy miejscowi tam plażują. (Jak masz jakieś pytania odnośnie tego rejonu to służę pomocą - mieszkałem tam kilkanaście lat coś tam mogę podpowiedzieć.) Plaża o której pisałem ...zdjęcie z 14 stycznia
 11. Ja bym tego na 100% nie wypełniał....nie ma takiej opcji. Dane meldunkowe możesz podać w momencie meldunku, zmuszenie Cie do wypełnienia tego "na zapas" ma najprawdopodobniej za zadanie związanie Cię z rezerwacją ...albo przynajmniej żebyś tak to odczuł. Taki psychologiczny trik...
 12. To dziwne..zawsze od knajpy idzie łatwiej - ważne żeby nie pod górę było..😉
 13. Zjechałbyś do knajpy, od knajpy w dół już śniegu niet..
 14. Czarny Groń..wczorajsza "inspekcja". Wybetonowana została cała droga na parking (koniec tłuczenia sie po kocich łbach). Budynek na górze pewnie będzie na zimę gotowy. Na tablicy nazwany jest "budynkiem gospodarczym" ale stawiam raczej na to że będzie to knajpka ....i dobrze.
 15. Zawsze w takich sytuacjach najbardziej w kość dostają biznesy "na dorobku" - w wypadku wyciągów myślę ze najbardziej dostanie sie niewielkim ośrodkom które próbują sie rozwijać. Duzi mają już z reguły wypracowany "bufor", mają efektywne systemy naśnieżania - maja sporo do zaoferowania i są w znacznej mierze niezależni. Podobnie maleńkie wyciągi (np. na Podhalu) one gdy sie zamkną praktycznie nie generują kosztów, często są rodzinne i usytuowane na terenach własnych. Kluczowe będzie położenie w stosunku do dużych skupisk ludzkich - jeśli nigdzie nie będzie tłoku to nikt z miasta nie będzie szukał zadupia żeby spokojnie poszusować tylko pojedzie gdzie wygodniej i bliżej - paliwo wszak też nie potaniało. No i jeszcze jest chęć do pracy, wyczucie i doświadczenie - tutaj za wzór zawsze stawiałem ufo w Bukowinie...dwie armatki, stary ratrak i górka ZAWSZE startuje jak nie pierwsza to jedna z pierwszych i kończy jako jedna z ostatnich.
 16. Równolegle bedą przeprowadzane analizy i symulacje biznesowe (wielokrotnie)....sytuacja jest tak dynamiczna i niestabilna ze nikt nie będzie sie spieszył - S. Zasada to wytrawny gracz - tutaj nic nie bedzie puszczone "na żywioł".
 17. Kilka ze zdjeć zawieszonych powyżej zrobionych właśnie w Imbros.....troche ludzi spotkałem ale znośnie - Samarie celowo ominąłem bo wyczytałem że tam raczej dzikie tłumy, no i droga w jedną strone - nie żebym był nietowarzyski...lubię fajnych ludzi - ale niekoniecznie w górach.😉 Zdravim Mirku
 18. I niech tak będzie - trzymamy kciuki
 19. Tak, pierwsze dwie foty z drona.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...