Narty - skionline.pl
Jump to content

Lexi

Members
 • Posts

  2,581
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Everything posted by Lexi

 1. Nooo..... po co nam śmigłowce... 31e00823-31c4-4c39-aafb-fc7d1dab01dc.MP4
 2. Popatrz nawet sobie już pomalowała...
 3. I koniecznie Biedronka na Kondratowej ...z dużym parkingiem..a z tamtąd asfalcik na "Świniarnie" - żeby Janusze i Dżesiki miały wygode..
 4. Nie da rady - kopaną nigdy sie nie podniecałem wiec nie wiem na jej temat nic i nie śledzę ani karier trenerów ani nawet nie interesuje mnie ile na minute zarabia Robercik, wiem tylko w jakim jest miejscu polska piłka i w tym kontekście nie szukałbym związków z narodowością trenerów... może powinni szamana zatrudnić.
 5. Kiedys mialem na cieżarowym ale tylko jak z fabryki odebrałem ...póżniej już zbyt drogo wychodziło wiec zakładałem Yokohama - porównywalne gumy w dobrej cenie...nie wiem jak do osobowych.
 6. Teza "od czapy" - widzisz sukcesy naszych piłkarzy kopanych ?....(nie musisz odpowiadać pytanie retoryczne)
 7. Takie czarne, gumowe to chyba dobre..trza tylko rozmiar dobrac coby nie ślatywały
 8. To prawda… aczkolwiek po knajpaxh chodzę raczej z grzeczności gdy mnie dzieci zapraszaja… wolę jak ktoś specjalnie dla mnie gotuje - lub ja dla kogoś…
 9. Co do Michelina to polecam opony...z żarciem bywa różnie - na 1000% nie pójdę do knajpy bo ma jakiekolwiek gwiazdki, pójdę jeśli ktoś mi poleci na przykład konkretną potrawę.. kultowy w Krakowie jest blichtr stworzony dla turystów .. blask dawnych władców (Wawel) Kultowe knajpy - Wierzynek.. Hawełka.. Sukiennice..Piwnica pod baranami.... itd .. - nie mówie że to gorsze ..ale żeby poczuć klimat trzeba poszukać .. czasem znalezisko Cie zaskoczyć potrafi - coś polecane na booking nie oszołomi Cie raczej.. .....
 10. W odległości jakichś 100m od kładki sa dwa kultowe miejsca winiarnia Marka Kondrata i knajpa która jako jedyna w Polsce zdobyła dwie gwiazdki Michelin… i chyba jedyna “gwiazdkowa” ktora jest jeszcze czynna w Polsce….cały Kazimierz jest niesamowity a podziemia magiczne.
 11. Lexi

  Livigno

  ..znaczy że nikt ?
 12. Po September 30
 13. W tym momencie bez cła przechodzą czasem niewielkie przesyłki lotnicze reszta idzie na cło.
 14. Piękny kawałek wody - raj (i szkoła) dla płetwonurków... kiedyś przesondowkałem tą wodę wzdłuż, wszerz i wgłąb.. a głęboko jest bardzo..
 15. Lexi

  Alpy 19-23.02.2024

  U mnie podobnie ..ale te zasady dotyczą też "czarnego pajacyka".
 16. Lexi

  Alpy 19-23.02.2024

  Zwroty na booking.com Jak otrzymać 4% zwrotu na Booking.com? Zarezerwuj hotel przy użyciu specjalnego linkuUruchomi się w nowym oknie Dodaj kartę Mastercard Silver do Twojego konta na Booking.com. Zapłać za rezerwację kartą Mastercard Silver. 4% zwrotu otrzymasz w ciągu minimum 64 dni po Twoim pobycie.
 17. Lexi

  Alpy 19-23.02.2024

  Z ciekawości pytałem ...nigdy jakoś specjalnie nie korzystałem z żadnych bonusów
 18. Lexi

  Alpy 19-23.02.2024

  Co to za karta bo też mam jakąś kredytową z Santander - kiedyś obcięli wszystkie bonusy i straciła status Gold wiec została jakaś zwykła ale dalej jest kompletnie darmowa więc zostawłem?
 19. Dupiany ten serwis Jacka bo moge Ci tylko jednego "lajka" wkleić...
 20. Tadek.. Serena mieszka w Palm Beach Gardens - trenuje niedaleko - ktoś kto tam trenuje i daje rade jest wyjątkowy bo tam klimat jest wyjątkowo ciężki (Tramp ma tam gniazdko niedaleko i nie wychodzi z domu bo by sie ciul udusił).....taka na przykład Sloane Stephens specjalnie sie przeprowadziła na Floryde z Kaliforni żeby mieć tak przejebane...
 21. Nasz forumowy MacGyver @lski@interia.pl zrobił sobie taki w jedno popołudnie.....
 22. Postawiłeś kawę w Czernichowie więc zagryze zęby i jakoś się przemoge..
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...