Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wspomnienia sezonu!!


koba

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon trwa jak najbardziej!!! Od wtorku będę w Bad Gastein:) był tam może ktoś z forumowiczów jakieś porady? które trasy warto objeździć?? Pozdrawiam

Dorfgastein i huśtawka z Grossartal warta do objechania sporo nowoczesnych wyciągów. Schlossalm raczej sobie odpuść. Stubnerkogel po instalacji nowej gondoli może być ciekawe bo szybki transport na górę i ciekawy zjazd na dół lewą stroną, do tej pory trza było trzy krzesła pokonać, żeby się dostać na górę a i jeszcze łorcyk na sam szczyt. Na Sportgastein nie byłem, ale wszyscy chwalą. Termy dla narciarzy wodnych nie dla mnie....

Pozdrawiam.

PS: I przestańcie mnie wkurzać, że na narty jeszcze jeździcie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni na nartach to cieżko nazwać udanym sezonem:)

Jednak w tym roku narty przesłoniły planowane na najbliższe dni narodziny córy. Przygotowania, wydatki, niedysponowana narciarsko żona, bez której nie chciałem jechać, sprawiły że w tym roku obowiązkowy tygodniowy wyjazd w Alpy został pominięty.

Co prawda dwa razy wyskoczyłem ze szwagrem, ale wyjazdy oceniam na 3.

W drugi dzień świąt Szpindlerowy Mlyn, wszystko fajnie, piękne słońce ale -10 z silnym wiatrem nie daje takiej rozkoszy z szusowania.

Drugi raz skusiłem się na zapoznanie się ze Świeradowem. I tu jeszcze większe rozczarowanie, bo jak inaczej nazwać czekanie dwie godziny pod kasą, aż wyciąg ruszy. A owy wyciąg zamarzł sobie..... tak tak według informacji obsługi zamarzł wyciąg narciarski.

Ale żeby narty się nie kurzyły to pożyczyłem w piątek przyjacielowi moje freestylowe Atomic, a dziś dostaję mms'a z ręką w gipsie......

I tak wyglądał ten mój sezon....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugi dzień świąt Szpindlerowy Mlyn, wszystko fajnie, piękne słońce ale -10 z silnym wiatrem nie daje takiej rozkoszy z szusowania.

eh , jeździło sie przy -20 stopniach i było fajowo:)

Drugi raz skusiłem się na zapoznanie się ze Świeradowem. I tu jeszcze większe rozczarowanie, bo jak inaczej nazwać czekanie dwie godziny pod kasą, aż wyciąg ruszy. A owy wyciąg zamarzł sobie..... tak tak według informacji obsługi zamarzł wyciąg narciarski.

dobre , wyciąg zamarzł :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie troche mniej jezdzenia niż zwykle,ale jeszce nie koniec.

Ja niestety tez i to nawet troche sporo niestety.

Zlozylo sie na to i ciut juz mniej urlopu do wykorzystania, i rozwalone kolana i niestety tez ten nasz "ojciec kryzys - matka recesja" :D bo to nie jest tania pasja (jak np. szachy - kiedys "ostro" gralem i wydatki byle nieporownywalnie mniejsze:D)

Ale jak mowisz Hucu, jeszcze nie koniec.......... choc niestety juz go czuc :(

p.s. tak sie troche pocieszam, ze choc ilosciowo mniej to moze choc jakosciowo ciut lepiej :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czekam na wynik rezonansu magnetycznego

ale chyba to też już koniec sezonu będzie:eek:

bardzo udanego zresztą

wspominać jest co:

-Grächen

-Zermatt

-Saas Fee

-Belalp

-Aletsch

-Rosswald

-Willingen

-Portes du Soleil

-Trois Valles

-Val Cenis

Polskie ośrodki bojkotowałem systematycznie,

pozdrawiam wszystkich Janusz

Edytowane przez januszb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam zazdroszczę, nie dość, że macie blisko nasze pagórki, to nawet do Alp bliżej. Gdybym miał bliżej to jeszcze bym coś śmignął. Zasadniczo sezon dla mnie i mojej familii THE END. Sezon uważam za udany (choćby z faktu, że zima jakaś bardziej łaskawa w tym roku), mimo bolących żeberek (podobno do pół roku mogę odczuwać). Junior daje na krawędziach, żonka zadowolona (narty i rower to jedyne dyscypliny jakie toleruje :) a ja.. no cóż mi zawsze mało.

Teraz ruszam na wodę, spełniać się w drugim hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten sezon (do tej pory) dla wielu z nas obfitował w niemiłe niespodzianki :(. Ale, jak pewien klasyk (wiadomości o mojej śmierci są mocno przesadzone), uważam, że mniemanie o jego zakończeniu też jest przesadzone. Sypie w górach:D:)! Słoneczko zaświeci, los się zacznie uśmiechać, a my sobie jeszcze pojeździmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...