Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wspomnienia sezonu!!


koba

Rekomendowane odpowiedzi

bylem w sobote popatrzec na jaworzyne to wszyscy gadali ze sie jezdzi po kaszy a od soboty ma byc cieplo...

Wszystko fajnie Koba, ale uzupelnij prosze swoj profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się pojeździ, może i po miękim ale jednak. W roku 2000 w Zachodnich Tatrach ostatnią jazdę zaliczyłem 3 maja (pozatrasową ale po twardym i zjazd był kolo 800 przewyżenia prawie do parkingu) - a 4.05 pierwszy raz pływałem w podkrakowskim Kryspinowie a woda była nawet ciepla, czyli nie tylko w Kaliforni czy w Alpach nadmorskich tak mozna:) Teraz może być podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Koba/Grzesiek/uważasz,że sezon był nieudany dla Ciebie i dziewczyny?:confused:

Dzięki za uzupełnienie profilu:)

dla mnie byl nawet udany bo sobie pojezdzilem. przyjechal do mnie raz kumpel ktorego lata nie widzialem i na stoku byl niezly ubaw:):) ale dziewczynie machneli narty wiec wiesz jak sie taki sezon pozniej kojarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu,mnie też w tym roku buchneli deski,ale nie uważam,że sezon jest do d....y;)Kradzieże się zdarzją wszędzie,nawet w Alpach

w tych alpach to chyba tez polacy. ja zaczynalem jezdzic we wloszech. wogole sie nie znalem na nartach i nie wiedzialem jakie sa obyczaje. jak mi powiedzieli ze je tak po prostu zostawiam i idziemy do knajpy to bylem w szoku. u nas jest chyba troche inna mentalnosc... niestety. kiedys w tv gadali ze to juz zorganizowane ekipy kradna sprzet:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie choć bym do końca tego sezonu spędził jeszcze X dni w Alpach to muszę uznać ten sezon za nieudany.

Początkiem stycznia mój syn złamał na nartach nogę, złamanie okazało się być dość skomplikowane(skrętno spiralne z przemieszczeniem).. tydzień w szpitalu 8 tygodni w gipsie, w ubiegły czwartek wrócił do szkoły, ale nadal porusza się o kulach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie choć bym do końca tego sezonu spędził jeszcze X dni w Alpach to muszę uznać ten sezon za nieudany.

Początkiem stycznia mój syn złamał na nartach nogę, złamanie okazało się być dość skomplikowane(skrętno spiralne z przemieszczeniem).. tydzień w szpitalu 8 tygodni w gipsie, w ubiegły czwartek wrócił do szkoły, ale nadal porusza się o kulach...

Tutaj Sławka rozumię,zdrowie czy życie to nie sprzęt,nie można kupić nowego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie ma juz watpliwosci ze sezon sie konczy ( przynajmniej w Polsce). Zpraszam do podzielenia sie JAK BYLO w tym roku!!

tak patrze na swoje auto :D jeszcze zimówki założone a na dachu box :D to znaczy że jeszcze sezon trwa w najlepsze :D w tym roku obyło się bez wiekszych uszkodzeń więc pewnie jeszcze pojade gdzieś na narty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...