Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kaprun czy Zell am See??


Stasiu79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! Proszę o pomoc w wyborze miejsca na narty. Wyjazd planujemy w styczniu lub lutym. Myslimy o Kaprun....Jedziemy w 3 pary z dziecmi. A moze ktos moze zaproponowac jakis fajna kwatere tam?

Z gory dzieki za porady,

Stasiu

Polecam Ci pensjonat Alpenrose w Kaprun. Byłem tam osobiście. Tu możesz wysłac zapytanie: http://www.skionline.pl/hotele/?co=hotel&id_hotelu=3280

Tu: http://www.skionline.pl/hotele/ znajdziesz więcej adresów. Możesz wysłać zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Proszę o pomoc w wyborze miejsca na narty. Wyjazd planujemy w styczniu lub lutym. Myslimy o Kaprun....Jedziemy w 3 pary z dziecmi. A moze ktos moze zaproponowac jakis fajna kwatere tam?

Z gory dzieki za porady,

Stasiu

lodowiec dla dzieci w srodku zimy to chyba nie jest najlepszy pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Proszę o pomoc w wyborze miejsca na narty. Wyjazd planujemy w styczniu lub lutym. Myslimy o Kaprun....Jedziemy w 3 pary z dziecmi. A moze ktos moze zaproponowac jakis fajna kwatere tam?

Z gory dzieki za porady,

Stasiu

jednak istotny jest dokładny termin, ponieważ okres między 2 - 14 stycznia różni się ilością ludzi chociażby, od innych wymienionych przez Ciebie...

czy dzieci już jeździły ? jesli nie, to poszukałbym czegoś spokojniejszego w stylu Leogang ( w terminie innym niż pierwsza połowa stycznia... W innym przypadku może być Zell am See)...

Rzeczywiście lodowiec zimą nie jest najprzyjemniejszym miejscem do jazdy na nartach... No chyba, że utraficie pogodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Tak,

pewnie,

teraz się wszyscy wyprą jak Spidera:D

Polecam Flachau - sporo fajnych tras.

... i super nowoczesna infrastruktura:)

Również polecam Flachau i okolice, nie odważę się porównać z Kaprun bo tam nie byłem, ale atutem na plus może byś fakt że jest bliżej do Flachau niż do Kaprun.

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Proszę o pomoc w wyborze miejsca na narty. Wyjazd planujemy w styczniu lub lutym. Myslimy o Kaprun....Jedziemy w 3 pary z dziecmi. A moze ktos moze zaproponowac jakis fajna kwatere tam?

Z gory dzieki za porady,

Stasiu

Jeśli już koniecznie chcesz tam pojechać to proponuje Zell i znalezienie kwatery blisko wyciągów w centrum lub Schutdorf. Ja kiedyś mieszkałem w Pension Regina było to mój pierwszy wyjazd w Alpy chyba 10 lat temu. Do wyciągu ok 100 metrów blisko centrum. Przystanek skibusa na lodowiec przy dolnej stacji gondolki. Górka co prawda nie wysoka ok 2000 m, ale sto razy bardziej urozmaicona niż ten śmieszny lodowiec.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości się zapytam... dlaczego ten lodowiec jest śmieszny ????

To metafora z rodzaju potocznych. Miałem na myśli "kiepskość" tego lodowca w porównaniu z innymi. Śmieszny jest też dlatego, że nie wiadomo dlaczego jest to jeden wielki spęd naszych rodaków.

Tylko proszę nie pytaj dlaczego "kiepskość" tylko skup się na merytorycznej rozmowie w danym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Kaprun jest dużo Polaków to łatwo powiedzieć: bo jest blisko, z lodowców to chyba najbliżej. Ja tam byłem i mnie się podobało, ale ja to w ogóle mało wybredny jestem i nie przeszkadza mi że inni też tam jeżdżą ;). W pełni sezonu to faktycznie przyjemniej się będzie jeździć w Zell am See.

Pytanie do bardziej bywałych: czy rzeczywiście np. na Stubaju ale w Pitzal będzie lepiej w listpadzie / na początku grudnia? Mniej ludzi? Lepsze trasy / infrastruktura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Molltalerem to juz jestemy w zasiegu Tuxa

Oj tam,

oczywiście można się licytować o austryjackie lodowce, który bliżej, który dalej. Idąc tym tropem to Dachstein w Styrii jest najbliżej naszej granicy(Cieszyn), ale jak dla mnie to wszystkie są w podobnym zasięgu bo 100 km mniej czy więcej po dobrej drodze to jest nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaprun i okolice to nie tylko lodowiec;)Ktoś ma chęć jechać w sezonie ferii to niech się przekona,a później tutaj przedstawi swoją relację:)Chęć znięchęcenia infrastrukturą itp..jest nie na miejscu,pewnie,że lodowiec nie rzuca na kolana,ale trzeba mieć porównanie;)Dojazd dogodny-nawet w zimę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...