Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zmiany na stronie skionline.pl


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie głównej(nie forum) pojawiły się spore zmiany, jak to przed nowym sezonem:).

Można teraz np. zdecydowanie szybciej dotrzeć do informacji o ośrodku którym jesteśmy zainteresowani. Szablonowy układ informacji o każdym z ośrodków pozwala nam szybko i intuicyjnie pozyskiwać wiadomości typu opis ośrodka, ceny skipasów, mapy tras, kamery....

Przykład: http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&id_miejscowosci=116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze uwagi

Drodzy forumowicze,

Jako, że na stronie pojawiło się trochę zmian, będę wdzięczny na wszelkie słowa krytyki. Zarówno te negatywne jak i pozytywne.

Dla ułatwienia ;) dodam, że największe zmiany można zauważyć na stronach głównych działów stacje, sprzęt i sport.

Czekam na Wasze uwagi, opinie i sugestie

Jacek

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

Jako, że na stronie pojawiło się trochę zmian, będę wdzięczny na wszelkie słowa krytyki. Zarówno te negatywne jak i pozytywne.

Czekam na Wasze uwagi, opinie i sugestie

Jacek

Zauważyłem linki do wątków na forum związanych z danym tematem. bardzo mądrze.

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie zauważyłem linki do wątków na forum związanych z danym tematem. bardzo mądrze.

Pozdrawiam.

1.Teraz to zauważyłem - bardzo dobre i zobowiązujące dla piszących na Forum. Nasze wątki i opinie będą czytane przez wszystkich użytkowników portalu skionline.pl;

2. cała strona na dany temat daje dużą przejrzystość przy przeglądaniu interesujących nas rzeczy; reklamy nie są nachalne i mają swoje miejsce;

3. w dziale Sport nie znajduje słabej strony - jest wszystko, co mnie interesuje; dodałbym linki do wpisów zawodników na Twitter i Facebook - te serwisy zdobywają co raz większe rzesze zwolenników;

4. w dziale Stacje jest mapa Google, z której można sobie od razu wyznaczyć trasę dojazdu i zobaczyć, gdzie dany ośrodek się znajduje i to uważam za dobre rozwiązanie;

Na razie tyle - jak jeszcze coś mi się nasunie, będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam IE i też widzę polskie stacje ale sprawdzałem to tylko z sieci firmowej, a z tego miejsca różne rzeczy czasem działają dziwnie.

Niektóre serwisy rozpoznają mnie jako użytkownika z Niemiec - bo tam jest najbliższa bramka korporacyjna przez którą wychodzę na świat.

Niedawno pisałem do JC o innym problemie z forum który miałem (jak się okazało) tylko wchodząc z firmy (z domu wszystko działało Ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę specjalnie dla Ciebie link bezpośredni do formularza: http://www.trentino.pl/trentino/?co=konkurs

dzięęęęęękuuuujęęęęę !!! :D

a teraz poważnie... skoro ja mam kłopot i po wielokrotnym klikaniu w rózne odnośniki, nie udało mi sie dotrzeć do formularza, to może nie tylko ja mam kłopot... Naprawdę próbowałem kilkakrotnie... i nawet mam maturę :D :D podobno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięęęęęękuuuujęęęęę !!! :D

a teraz poważnie... skoro ja mam kłopot i po wielokrotnym klikaniu w rózne odnośniki, nie udało mi sie dotrzeć do formularza, to może nie tylko ja mam kłopot... Naprawdę próbowałem kilkakrotnie... i nawet mam maturę :D :D podobno :D

Berry ... matura powiadasz ...

Na górze bardzo często wyświetla się baner reklamujący konkurs. Wystarczy klikną i już jesteś w formularzu. ;)

Na stronie trentino.pl jest link KONKURS na belce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berry ... matura powiadasz ...

Na górze bardzo często wyświetla się baner reklamujący konkurs. Wystarczy klikną i już jesteś w formularzu. ;)

Na stronie trentino.pl jest link KONKURS na belce!

aaaa widzisz... a ja wchodziłem z zakładek z newslettera i później nie zwracałem uwagi na baner reklamowy na górze, klikając w miejsce wskazane w tekście :D...

uffff... zawsze powtarzali że matura nie wystarczy... to posłuchałem... i co... i studia też nie wystarczą :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...