Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie najbliżej Grazu?


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Michał:)

Z Grazu na narty to chyba musisz korzystać z ośrodków Styrii-Schladming,lodowiec Dachstein:confused:W połowie listopada trudno powiedzieć czy już będzie tyle śniegu,żeby otworzyli coś bliżej;)

Pamiętaj,aby nie korzystać z komórki w komunikacji miejskiej,jak będziesz zwiedzać miasto:rolleyes:,jest zabronione:)

A może już coś w Włoszech będzie czynne:cool:

Pozdr.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie musi być pod nosem.

W zeszłym roku jechałem z Kaprun do Frankfurtu na lotnisko :)

W czasie urlopu odetchnę...

Jak samolot po południu :D

No to spoko, jedź do Schladming, jestem przekonany że będziesz w ciężkim szoku jak może być infrastruktura w jakiejś:rolleyes: tam zapyziałej Styrii:cool:

Aha, tylko najpierw trzeba sprawdzić jak chodzi ośrodek, bo do tej pory działał tylko weekendowo

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też grozi w połowie listopada wyjazd do ciepłych krajów:D Nie powiem, że mnie to nie bawi:D Sory za OT

Życzę powodzenia.Praktycznie na listopad z Polski nie ma nic poniżej 10.000pln/14dni/AllIn ... najtanszy egipt: nie ma miejsc na najbliższe 3 tygodnie z całej Polski.

Dokładnie jeszcze nie wiem gdzie lecę i czy w ogóle, ale prawdopodbnie w tym roku właśnie egipt, coś w rodzaju marsa el alam i snorkeling na rafie.

Polecam (o czym już pisałem): www.tmg.pl

Tanio można do Kenii np Diani Sea Lodge. Natomiast boję się ostrzału na lotnisku w Mombasie :)

Planuję oczywiście i częśćnarciarską stąd i moje zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ZE SPUSZCZ0NĄ GŁOWĄ POWOLI , IDZIE MISIEK Z BOBICIEM POKŁÓCONY”

Mysiek, z jaką spuszczoną głową. Ja sobotnią dyskusję traktuję jako burzliwą wymianę zdań przy grillu i beczce piwa. Normalnie wyszło wirtualne mordobicie, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby znowu razem pohulać na nartach i na forum. Bobica też namawiam do powrotu na wcześniej zajmowane stanowisko :)

pzdr

misal

________________

Do pierwszej gondoli:

misal_k.bmp

misal_l.bmp

Edytowane przez misalatomic
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak samolot po południu :D

No to spoko, jedź do Schladming, jestem przekonany że będziesz w ciężkim szoku jak może być infrastruktura w jakiejś:rolleyes: tam zapyziałej Styrii:cool:

Aha, tylko najpierw trzeba sprawdzić jak chodzi ośrodek, bo do tej pory działał tylko weekendowo

Sławek,

jakieś namiary na kwatery w Schladming?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie musi byc najblizej to calkowicie pewny jest Molltaler - 200 km z plusikiem :)

Nie najwiekszy ale krajobrazowy i....... pewny :)

Z tą pewnością to bym nie przesadzał, o tej porze roku to częściej na Molltalerze nic nie widać, niż widać i często się zdarza że z powodu złej pogody zamknięte jest zupełnie wszystko:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

jakieś namiary na kwatery w Schladming?

Wszystkie noclegi w Dachsteinie masz tu - http://www.schladming-dachstein.at/de/winter/

tyle tylko,że do 20.11 wszystkie 3 górki wchodzące w skład Dachsteinu czynne są tylko w weekendy,czyli sobota-niedziela-chyba,że chcesz pojeździć na lodowcu ,to wtedy i w tygodniu się da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pewnością to bym nie przesadzał, o tej porze roku to częściej na Molltalerze nic nie widać, niż widać i często się zdarza że z powodu złej pogody zamknięte jest zupełnie wszystko:mad:

No coz, lodowiec to lodowiec, moze sie to trafic kazdego miesiaca, jak i w innym "normalnym osrodku" tez.

Choc statystycznie moze byc jak moze byc.

Ale na pewno jest snieg i otwarte jak sie da jezdzic w zwiazku z warunkami "pozasniegowymi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lecisz na narty a potem do ciepłych krajów to sprzęt (narty,buty,etc.) wypożyczasz na miejscu czy ciągniesz za sobą cały narciarski tobołek w tropiki??

W samochodzie zostawia pod lotniskiem na parkingu zapewne.

Nie ma takich sił, ani przyrodzonych, ani nadprzyrodzonych co by mnie wyciągnęły w jakieś tropiki, obojętne czy było by to przed nartami, czy po nartach, albo zamiast:eek::eek::eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiek, a ja mam pytanie trochę z innej beczki, nazwijmy ją beczką logistyczną :) jak lecisz na narty a potem do ciepłych krajów to sprzęt (narty,buty,etc.) wypożyczasz na miejscu czy ciągniesz za sobą cały narciarski tobołek w tropiki??
Albo dopytuje wszystkich znajomych czy rodziny nie mają w okolicy :)Albo zostawiam na lotnisku.W załaczeniu maly pogląd na wyprawę w zeszłym roku :)

DSCN6131.jpg

DSCN6341.jpg

DSCN6618.jpg

DSCN7192.jpg

DSCN7194.jpg

DSCN6131.jpg.6d3c2485d94c69dd08011143bf0a6355.jpg

DSCN6341.jpg.537a4a883f049e48132d4caf6f52b733.jpg

DSCN6618.jpg.60f4d75e6429f1924b75994559dcd2e2.jpg

DSCN7192.jpg.6297f576780419732d477f9d2aa6e64d.jpg

DSCN7194.jpg.e8e61c50d9fa805e4503acdc92e0c5f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę: czy to może jest ta słynna substancja morska, która miejscowym z powodzeniem zastępuje kobiety gdy są w wielkiej potrzebie?:D

Dlaczego miejscowym?

Na zdjęciu Mysiauek leży, może ma gatki z rozporkiem:o i jak to Mysiauek czeka na trzęsienie ziemi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...