Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolejny Maniak jest z Wami.


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Szanowni Skionlinowcy

Dołączam do Waszego Grona, ponieważ podobnie jak Wy zaczyna ogarniać mnie "biała" gorączka...to tylko znak, że sezon tuż, tuż.

Narciarstwo traktuję rekreacyjnie, mimo tego, że jest moją pasją.

Narciarstwo przyszło do mnie sekundę później...

...na początku było umiłowanie dla Gór, do tego co w Górach najpiękniejsze.

Moim marzeniem jest stanąć pod "Dachem Świata" - ...Himalaje...

...gdybym stanął na nartach gdzieś z widokiem na 8 000 metrów...

...echhh,

Kiedyś się spełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Wszystkim za ciepłe przywitanie.

Januszowi za super fotkę.

--------------------------------------------

Jeśli chodzi o plany na bieżący sezon, to:

- pobicie rekordu z zeszłego sezonu - 21 dni na nartach,

- pierwszy wyjazd w Alpy.

Plany może niezbyt ambitne jeśli chodzi o doświadczenie wiekszości Forumowiczów, ale...

...ale myślę, że od czasu do czasu uda mi się coś mądrego napisać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ciekawymi informacjami.

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam :) Faktycznie, sporo nowych ludziów się pojawia a to oznacza, że narciarska rodzina się rozrasta:D

Gdzie i kiedy planujesz jechać w Alpy? ...no chyba że decyzja jeszcze nie zapadła...

Zaklepanych planów niestety jeszcze nie ma.

Ponieważ jestem uzależniony od znajomych to zapewne wyjazd będzie do Madonny di Campiglio, ewentualnie wchodzi w grę Hintertux.

Jeśli chodzi o termin to chciałbym jak najszybciej...

Jak zauważyłem na forum od czasu do czasu pojawiają się jakieś oferty wspólnych wyjazdów...więc być może gdzieś, z kim się załapię? - kto wie.

A tak swoją drogą, ciekawe czy znajomości forumowe - przekładają się na rzeczywistość?

Może napiszecie mi o swoich doświadczeniach w powyższym temacie (dotyczy wspólnych wyjazdów)?

Jak na razie, niebawem będę w Zakopanym...myślałem, że ponartuję - ale coś się nie zapowiada, że na weekend 12-13 grudnia będzie śnieg.

Mam cichą nadzieję, że może Kasprowy...ale - to też wielka niewiadoma.

Niestety, jeśli dalej będzie taka pogoda a nie inna - zabieranie desek ze sobą będzie bezsensowne...:confused:

Śniegu niestety nie ma zbyt wiele ani w Alpach, ani w naszych Tatrach...a w Górach Świętokrzyskich (górki blisko domu) to pewnie jeszcze długo nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedstawiciela Szkielcczyzny.Byle tylko mróz przyszedł to Telegraf ruszy:).

Pogoda coraz bardziej sprzyjająca...zima nadchodzi.

Jeśli tylko przyjdzie mróz to nie tylko Telegraf, ale również inne stoki (mające armatki) w naszej okolicy ruszą.

Może za 2, 3 tygodnie będzie można pośmigać - oby wcześniej...

Pozdrawiam "Ziomala"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

...no tak...stuknęło mi 100 postów na forum Skionline...

Szybko z "nowego" stałem się "średnio zaawansowanym" członkiem tego Zacnego Towarzystwa.:)

Z czego jestem najbardziej zadowolony?

Na pewno z projektu, który jest jeszcze nie skończony - czyli z "Ośrodków narciarskich w "nizinnej" Polsce".

Link: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10092 został odwiedzony ponad 1700 razy...to nic, że pewnie sam go odwiedziłem pewnie ze 200 razy...liczba robi na mnie wrażenie.

...w głowie powoli rodzi się forma ostateczna powyższego tematu...chodź ostateczna, chyba nie powstanie nigdy - miejmy nadzieję, że wraz z każdą Zimą - listę będziemy wszyscy uzupełniać o nowe miejsca.

Czym bym się chciał pochwalić?

...jeden z moich postów został umieszczony prze JC w Narciarskiej poczcie... Fajnie.

http://www.skionline.pl/stacje/?co=newsy&id_txt=3424&start=0&narciarska_poczta=1

...tu muszę napisać - że tego typu relacje staram się sporządzać rzetelnie.

Za co szczególnie chciałbym wszystkim podziękować?

Za ciepłe przyjęcie...za rady i wreszcie...

...za 41 podziękowań, które pojawiły się przy 17 postach.

To jest naprawdę motywujące...no i świadczy, że nie wszystko co piszę to głupoty:D

Dziękuję.:)

Narciarsko...

Sezon 2009/2010 w pełni. Formę chyba złapałem - mam za sobą 13 dni spędzonych głównie na świętokrzyskich górkach...to co najlepsze - mam jednak nadzieję, że przede mną.

W najbliższy piątek wyprawa 3 dniowa do Wisły, potem może podobny wypad na Podhale?...

W marcu na 90% wypad do Austrii na tydzień - miejsce jeszcze nie wybrane.

Koniec sezonu planuję w Krynicy oraz na Kasprowym (jak ruszy).

Oczywiście wszystkie ww wyjazdy poprzeplatam pewnie regionalnymi wyjazdami za miasto.

Target jest jeden - pobić zeszłoroczne 17 dni na nartach...

...jest 25 styczeń i już teraz wiem, że rekord będzie mocno wyśrubowany w tym sezonie...

...może do 35, 40 dni dobiję?

Sam sobie tego życzę...a nóż się spełni:D:D:D

Pozdrawiam...

...już nie nowy a Śr Zaawansowany Skionlinowiec :P:p:p

marboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wolisz pracę:eek: od przyjemności to trudno;).A tak poważnie to mysle,że będzie jeszcze niejedna okazja.Chociaż ja w przeciwieństwie do Ciebie nie eksploruję świętokrzyskich stoków.Po prostu mam jakieś 1200 m do Telegrafu i nigdzie indziej nie chce mi się jezdzić.Kiedyś z młodszą(I starszą) ''młodzieżą'' pojawiałem się w Tumlinie ale już dojrzał młodszy do Telegrafu dlatego już tylko tam bywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...