Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Siatkówka w internecie.


kmusial

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czyli mamy sporą niespodziankę bo tak chyba należy traktować zwycięstwo Szwecji nad Bułgarią. Szkoda tej przegranej bo zamknęła nam drogę do strefy medalowej definitywnie. O wygranej z Holandią można było marzyć, z Turcją niestety nie. Tam nie będzie wiele do komentowania Mariusz - obym się mylił a Polki niech zaskoczą.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Czyli mamy sporą niespodziankę bo tak chyba należy traktować zwycięstwo Szwecji nad Bułgarią. Szkoda tej przegranej bo zamknęła nam drogę do strefy medalowej definitywnie. O wygranej z Holandią można było marzyć, z Turcją niestety nie. Tam nie będzie wiele do komentowania Mariusz - obym się mylił a Polki niech zaskoczą.

Pozdrowienia

Cześć Mitek.

Napisałeś dokładnie słowo w słowo, o moich przemyśleniach. Jestem tego samego zdania.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Mariusz, pewnie oglądasz. Zespól zrywowy...

A Ukrainki niestety słabe....

Szkoda.

Pozdrowienia

Cześć!

Oglądam, oglądam. Duże się teraz dzieje. Najwięcej czasu poświęcam teraz na MRDP i naszego @johnny_narciarz. Na siatkówkę też zerkam. W zasadzie wszystko powiedziałeś o naszych zawodniczkach. Zrywy to są jeszcze dobre na Ukrainę, Czechy czy Hiszpanię. Niestety takich rywalek już nie ma. Nawet jakby Polki dobrze grały to jedyna realna szansa na awans do czwórki to było wygrać 2 sety z Bułgarią i zakończyć rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu. Jedyna szansa prowadziła przez Niderlandki (oczywiście bez gwarancji sukcesu). Ja tu widzę w półfinale, Serbię, Turcję i Włochy (ewentualnie młode Rosjanki jako czarny koń). Nie oglądałem całego meczu Polek, trudno było wytrzymać, nic nie grało, żaden element gry. Na szczęście na 2 kanale Serbki grały z Węgierkami. Serbia ma szanse na 3 tytuł z rzędu. Takiej sztuki dokonały tylko Rosjanki (plus ZSRR). Półfinał Turcja - Serbia powinien być emocjonujący, a szanse 50 do 50. Zaskoczony jestem brakiem u Serbek 2 zawodniczek, środkowej Maji Aleksic młoda 24 latka, jeszcze w juniorach dużo grała z Tijaną Boskovic (również 24 lata) jedną z najlepszych jeśli nie najlepszą atakującą na świecie. Debiutowała w reprezentacji Serbii w 2014r jako 17 latka. Z Mają Aleksic w tym samym roku zdobyły Mistrzostwo Świata Juniorek. Jeszcze bardziej niż Maji brakuje mi największej gwiazdy drużyny (oprócz Tijany) Brankicy Mihajlovic, doskonałej przyjmującej, z całą pewnością jednej z najlepszych na świecie. Nie tylko świetnie przyjmuje, ale też wykańcza ataki i doskonale serwuje. Mimo 30 lat dalej wg mnie jest niezastąpiona. Nie mam pojęcia dlaczego nie gra, kontuzja, sama zrezygnowała czy ewentualny konflikt z trenerem (najmniej prawdopodobny). Jeśli ktoś wie dlaczego nie gra proszę o wyjaśnienie. A jak już o trenerach mowa to Zoran Terzic z Serbkami jest już prawie 20 lat (minie w przyszłym roku). Coś niesamowitego na trenerskiej ławce. Wracając do Polek z meczu z Ukrainą to fragmenty dobre miały środkowe, Górecka na zagrywce, ponownie nieźle młodziutka Czyrniańska i Smarzek ważne piłki kończyła. Niestety kolejny słaby występ Stysiak. Trener trudno powiedzieć, ale do Terzica mu daleko. A od dzisiaj zarwane noce i US Open. Czekam na wydarzenie które ostatnio było w 1969 roku, może go dokonać tylko jeden zawodnik i oby się udało...

Pozdrawiam serdecznie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a mogłem oglądać Huberta Hurkacza. Zapamiętałem 2 wypowiedzi, komentatorów 1 - należy się cieszyć z pojedynczych zdobywanych punktów, czyli inaczej mówiąc, że wychodzimy z 10 punktów w secie. Druga - trenera w 2 secie, dziewczyny uspokajamy grę. I jeszcze komentator stwierdził, że Turcja gra z Polską, jak Polska z Hiszpanią. To nie było miłe porównanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Wynik był oczywisty i to stwierdzenie nikogo nie obraża. Po prostu jest realną oceną. Meczu nie oglądałem - jak widać dobrze. :)

 

Pozdrowienia

W sporcie czasami zdarzają się cuda (na szczęście, nieszczęście bardzo rzadko), nie tym razem jednak... tęsknię za panem Niemczykiem i Złotkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, marionen napisał:

W sporcie czasami zdarzają się cuda (na szczęście, nieszczęście bardzo rzadko), nie tym razem jednak... tęsknię za panem Niemczykiem i Złotkami...

Trener ma odejść, są pozytywy. Szkoda, ze niektórym nie dane było wystąpić, a inne marginalizowane. W trzecim było blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symptomatyczne (chyba złe słowo;-) przewracanie oczami więcej mówi niż słowa

https://www.onet.pl/sport/onetsport/polska-turcja-wymowne-slowa-malwiny-smarzek-o-przyszlosci-jacka-nawrockiego/fj5x9h0,d87b6cc4

nie potrafił wykorzystać rozgrywajacej najlepszego klubu w Europie, najlepszej atakującej niejednej imprezy

ze o Kakolewskiej czy Medrzyk nie wspomnę, słabizna 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marionen napisał:

W sporcie czasami zdarzają się cuda (na szczęście, nieszczęście bardzo rzadko), nie tym razem jednak... tęsknię za panem Niemczykiem i Złotkami...

Cześć

Nie ma jednoznacznych dowodów na cuda, choć niedawna wygrana w hokeja z Białorusią na taki zakrawać może.

Nie znam się na trenerce i nie mnie oceniać. Nie lubię tez bardzo gwałtownych ruchów wymuszonych złym wynikiem, dziennikarską nagonką czy "dbałością" o kibiców.

Jedyna co mogę mieć do zarzucenia Panu trenerowi to, że wygląda jak lekko wycofany pedofil. Ale to jest moje prywatne odczucie i nie ma związku z jego fachowością.

Wydaje się, że sytuacja w zespole jest "zbyt stabilna" i może rzeczywiście zmiana trenera coś da...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie ma jednoznacznych dowodów na cuda, choć niedawna wygrana w hokeja z Białorusią na taki zakrawać może.

Nie znam się na trenerce i nie mnie oceniać. Nie lubię tez bardzo gwałtownych ruchów wymuszonych złym wynikiem, dziennikarską nagonką czy "dbałością" o kibiców.

Jedyna co mogę mieć do zarzucenia Panu trenerowi to, że wygląda jak lekko wycofany pedofil. Ale to jest moje prywatne odczucie i nie ma związku z jego fachowością.

Wydaje się, że sytuacja w zespole jest "zbyt stabilna" i może rzeczywiście zmiana trenera coś da...

Pozdrowienia

Cześć.

Po tym jak się wypowiadał trener to sam się raczej nie zwolni, niby dlaczego miałby to zrobić. To już jest w gestii działaczy (mniej lub bardziej udolnych). Czy zmiana trenera coś da? A kto to może wiedzieć, ja nie wiem czy będzie lepiej czy gorzej dla reprezentacji. Na pewno będzie inaczej, jak po każdej zmianie na tej funkcji, dopiero czas i wyniki pokażą efekty...

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode Rosjanki dostały straszne baty od Włoszek. Drugi set do 8. Ciekawe czy Włoszki takie genialne, czy Rosjanki takie słabe. Dwa kolejne mecze Włoskiej drużyny odpowiedzą na moje wątpliwości. Zostało ostatnie miejsce w półfinale, chyba też raczej mecz bez niespodzianki? Francuzi w męskim wydaniu też nie należeli do faworytów ostatnich igrzysk, ale wygrać z Serbią to chyba niewykonalne dla nich (Francuzek). Idemooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład reprezentacji Polski na ME siatkarzy 2021:

rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz
przyjmujący: Tomasz Fornal, Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka
atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek
środkowi: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski
libero: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski.

Czyli skład ten sam jak do Japonii + 2...

Nie wiem oczywiście kto w jakiej jest formie i nie siedzę w głowie trenerowi ale mam wrażenie że od dawna jakoś obchodzi z daleka Karola Kłosa a przecież z Nowakowskim bywało różnie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...