Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Hot Gear bags - prezent od Bode Millera!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz miał torbę z sobą w sobotę?

Powiem tak: nie ma mnie bez torby:)

JC a są torby na dwie pary butów, gogli itd??

:)

-----------------

Przed świętami w redakcji Skionline z JC pastwiliśmy się na innym modelu torby. Też bardzo fajna tam buty wkładało się z boku, była większa, a nad butami była jeszcze kieszeń dostępna z góry w która można zapakować rzeczy "cywilne". Ja w tą dodatkową kieszeń na pewno bym się spakował na tygodniowy wyjazd, kobieta już nie koniecznie:p. Jest to oferta przeznaczona raczej do osób które wyjeżdżają na pobyt wielodniowy, a wypady jednodniowe się mi nie zdarzają. Również świetna sprawa dla podróżujących komunikacją publiczną, czy lotniczą.

Fajnie by było jak by Jacek zdjęcie jakieś tej torby wrzucił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam się :). Może bez autografu - on to kosztuje pewnie trochę :)

A jak się mają do tego termoformowalne wkładki zarówno te w bucie jak i sidasa (nawiasem mówiąc super wynalazek).

Uwaga,

Wkładki SIDASa są wrażliwe, moje, Custom Pro, zmieniły co nieco kształt, po prostu po obciążeniu ich ciężarem właściciela gdy są nagrzane po całonocnym grilowaniu spowodowało deformację, najlepiej nie używać temp 70 gdy wkładki są w butach lub wkładki z butów usunąć na noc. SB na pewno potwierdzi ze najbardziej nagrzewaja się podeszwy a tym samym wkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga,

Wkładki SIDASa są wrażliwe, moje, Custom Pro, zmieniły co nieco kształt, po prostu po obciążeniu ich ciężarem właściciela gdy są nagrzane po całonocnym grilowaniu spowodowało deformację, najlepiej nie używać temp 70 gdy wkładki są w butach lub wkładki z butów usunąć na noc. SB na pewno potwierdzi ze najbardziej nagrzewaja się podeszwy a tym samym wkładki.

A widzisz!

Bo to jest właśnie ta różnica, że w przypadku grzałek, czynnik grzejący oddziałuje bezpośrednio na wkładki buta, a w przypadku HGB nagrzewa się skorupa buta od zewnątrz i dopiero do plastikowej skorupy buta przejmowane jest ciepło na cały wkład, a jak wiemy plastik jest raczej izolatorem, a nie przewodnikiem ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również świetna sprawa dla podróżujących komunikacją publiczną, czy lotniczą.

Patrzac na wymiary tej torby wyglada na to ze powinna sie nadawac jako hand luggage do samolotu o ile sie jej za bardzo nie wypcha (glebokosc jest 28cm, gdzie wiekszosc lini dopuszcza tylko 25cm). Jest to jakis pomysl, biorac pod uwage restrykcje jesli chodzi o wage bagazu ktory sie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mógł prosić o fotki, opis dokładniejszy i cenę takiej torby w wersji na dwie pary butów, no i czy jest dostepna od ręki - chętnie bym ewentualnie nabył bo na wyjazd za tydzien by mi sie zdała:) jeśli jest taka opcja

Model torby na dwie pary butów jest, ale nie sprowadzamy go, bo jest jeszcze droższy. Co do zdjęć, to zaraz kilka przygotuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On różne rzeczy mówi. A ja mówię o 2 parach normalnych butów a nie dla dzieci... To rozumiem że dopiero ta najdroższa wersja której nie testujecie, tak?

A czy do modelu 2009 - czerwonego - też tak włożę 2 pary butów

Torba Hot Gear Bag model czerwony z dwiema parami butów w środku: męskie rozmiar 43, damskie rozmiar 39

Wróżka i co ... ?

hgb-p1056100.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mógł prosić o fotki, opis dokładniejszy i cenę takiej torby w wersji na dwie pary butów

Nie pchał bym się w torbę na 2 pary butów!

Ogólnie z perspektywy czasu i wielokrotnych doświadczeń w pakowaniu się na wyjazdy(nie tylko narciarskie) wynika mi że dużo lepszą opcją jest kilka małych torb zamiast jednej czy 2 dużych. Dzięki temu można zdecydowanie lepiej wykorzystać przestrzeń bagażnika i mamy lepszy dostęp do rzeczy w razie potrzeby gdy trzeba by się do czegoś dostać.

A już najgorszą opcją w samochodzie jest duża torba z kółkami, taki pakunek sprawdza się może w samolocie, ale nie w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm pytanie jak z wietrzeniem tych upchanych butów?

Minus: nie włożymy tam dwóch kasków(?).

JC ile kosztuje torba na dwie pary sprzętu?

Na stronie producenta nie widzę możliwości zakupu wersji "double".

Mysiek! Nie przestajesz mnie zaskakiwać ... :eek::D

Od razu dodam, że trzeciego kasku też nie włożymy. Nart, kijów itd tez nie włożymy.

A co do pytania o wietrzenie upchanych butów, to zmuszę się jeszcze i odpowiem - wietrzenie będzie kiepskie, bo torba jest na jedną parę, po drugie suszenie buta podeszwami do góry nie ma zbyt wielkiego sensu, bo wilgoć i tak zostanie w środku!

Myślę jednak, że raczej chodzi tu o transport butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchał bym się w torbę na 2 pary butów!

Ogólnie z perspektywy czasu i wielokrotnych doświadczeń w pakowaniu się na wyjazdy(nie tylko narciarskie) wynika mi że dużo lepszą opcją jest kilka małych torb zamiast jednej czy 2 dużych. Dzięki temu można zdecydowanie lepiej wykorzystać przestrzeń bagażnika i mamy lepszy dostęp do rzeczy w razie potrzeby gdy trzeba by się do czegoś dostać.

A już najgorszą opcją w samochodzie jest duża torba z kółkami, taki pakunek sprawdza się może w samolocie, ale nie w samochodzie.

Torba nie jest mi potrzebna do wożenia butów w samochodzie zwłaszcza na wyjazd dłuższy gdzie mam kupę rzeczy, raczej w kwestii suszenia, ogrzewania ich czy też wożenia w aucie z kwatery pod stok albo na wyjazd jednodniowy. Za to butów do suszenia i dogrzania to mam kilka par. Jak trafie kwaterę z dobrą narciarnią gdzie mam szawkę z nagrzewnicą to nie ma problemu ale czasem tak nie jest i trzeba buty brać do mieszkania i tam suszyć co jest kłopotliwe począwszy już od ich wniesienia na pokoje. A co do walizek to moja pani uparła sie na taką jedną ogromniastą na kołach co to się ją spina z dwóch części. Ciuchy sie do niej pakuje na wyjazd dla całej famili co jest może i fajne ale pakowanie tego do auta to jest właśnie spory kłopot. Dobrze, że mam spory bagażnik bo ta walizka koncepcyjnie łatwa nie jest w układaniu. Taka torba na dwie pary butów, dwa kaski, gogle, spodnie itd też ma pewnie niezły gabaryt i w komplecie z taką walizką to:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - ja nie mam problemu bo rzadko w moim autku jest więcej niż dwie osoby. Także bagaże jeżdżą na tylnym siedzeniu.

Bardziej myślałem, że to uniwersalne narzędzie do suszenia butów i grzania bucików dla dwóch osób z tylko dwoma kaskami, bez wkładania tam nart i kijków ;)

I po prostu zastanawiam się czy zamienić stare dwie torby na buty i kask oraz suszarki, na jedną porządna torbę?

Stąd i pytanie do JC :) ile kosztuje torba na dwie pary sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus: nie włożymy tam dwóch kasków(?).

Błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli, jednak zbawienie można osiągnąć jedynie przez zakupienie

A tu dowody dla potępionych:

2 pary butów męskich rozmiar 43 i 41 plus 2 kaski, tylko już nie pytajcie w jakim rozmiarze:rolleyes:

ntn_007small_870821.jpg

ntn_002small_850213.jpg

ntn_004small.jpg

ntn_003small_716675.jpg

Potępieni mają szansę jeszcze na zbawienie, oczywiście przez zakupienie

Edytowane przez SB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli, jednak zbawienie można osiągnąć jedynie przez zakupienie

Potępieni mają szansę jeszcze na zbawienie, oczywiście przez zakupienie

Masz ze sprzedaży jakiś %? :D

Nie kupuję ze sprzętu niczego czego nie zobaczę na własne oczy a jest marna szansa, że zobaczę.

Poza tym podobnie jak Mihumor odbierałam tą torbę jako przydatną do suszenia a nie do przechowywania butów. Jak wyjeżdzam na narty to nie na 1 dzień tylko na tydzień.

Gadżet może i jest fajny ale dla osób którym się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dołączę sie do chóru piewców:D:D:D....może i fajna ,ale masakrycznie droga jak na torbę na buty....przecież buty najlepiej się suszy zwykła grzałką i to przed włożeniem do torby... i jakbym takie "cudo" wyjął z auta na blachach warszawskich na parkingu pod stokiem...to jestem pewny że większość pod nosem by powiedziała....zobacz Roman jaki pie...szony krawat ze stolicy przyjechał się lansować:D:D:D:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...