Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Hot Gear bags - prezent od Bode Millera!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentujemy Państwu plecaki, które dzięki inwencji i kreatywności Bode Millera sprawiły, że problem zimnych, twardych lub wilgotnych butów przestał istnieć. Dziś "gorące torby" nosi niemal cała alpejska kadra amerykańska na czele z Lindsey Vonn, Julią Mancuso, Tedem Ligety i oczywiście samym wynalazcą. W Europie zyskały uznanie Austriaków m.in. Michaela Walchofera, Mario Matta, Hermana Maiera i Benjamina Raicha.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_txt=3348

hotgear02-bode.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... no to jak zyskały uznanie Maiera...:rolleyes::D

Słyszałam już o tym plecaczku, fajny gadżet tylko troszkę przydrogi jak na te wymiary. Przydatny dla kogoś kto na 1 dzień wyskakuje na narty albo gdy urlop polega na zwiedzaniu kilku ośrodkow narciarskich (przemieszcza się z jednego ośrodka do drugiego), cały czas na walizkach.

Nie widzę natomiast konieczności jego posiadania przez osoby które jadą na klasyczny tygodniowy pobyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że ten plecak może służyć nie tylko, jako ogrzewacz dla butów i akcesori, ale również, jako podręczny, do codziennego użytku na stoku. Można zapakować hełm (wtedy, gdy nie jeździmy na nartach-zawsze mam problem z tym, kiedy dochodzę, dojeżdżam do kolejki), buty narciarskie, zapasy napoi i szamkę, no i co tam, kto wlecze ze sobą na dzień narciarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że ten plecak może służyć nie tylko, jako ogrzewacz dla butów i akcesori, ale również, jako podręczny, do codziennego użytku na stoku. Można zapakować hełm (wtedy, gdy nie jeździmy na nartach-zawsze mam problem z tym, kiedy dochodzę, dojeżdżam do kolejki), buty narciarskie, zapasy napoi i szamkę, no i co tam, kto wlecze ze sobą na dzień narciarski.

No faktycznie, nie brałam tego pod uwagę bo generalnie na stok nigdy nie zabieram plecaka bo nie mam takiej potrzeby:) Ale jak ktoś potrzebuje brać plecak na stok to może zabrać taki fajny gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję "pomacać" to cudo:o.

JC w piątek odwiedził mnie roboczo w pracy i zaprezentował tą torbę live.

Muszę przyznać że od dawna szukałem czegoś takiego, jednak jak do tej pory nie znalazłem. Torba jest wykonana bardzo solidnie, o reszcie walorów nie będę się rozpisywał bo już zostało napisane:).

Myślałem że jak wypijemy herbatkę to Jacek zapomni o torbie i wyjdzie ode mnie bez niej, jednak tak się nie stało:(.

Do Mysiauka:

Na bank wchodzą 2 buty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC jedno pytanie: na bank wchodzą tam dwa buty narciarskie?

Jeśli tak to macie pierwszego testera.

Powód: jedna taka co pije ALKOHOL przed wyjściem zimą na narty, bo inaczej zimno jej jak cholera do czasu zjazdu. A tak w ciepłe szmatki, ciepłe buciki i po sprawie :D

Jutro wstawię zdjęcie z butami. OK? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam torba w praktyce się sprawdza?

Jak dotąd sprawdza się znakomicie, wieczorem pakuję buty do torby włączam na 60 stopni, rano wsiadam do auta podłączam do instalacji i po 45 minutach jestem na stoku, wkładam buty i w ciepełku zaczynam jazdę, dawniej nie do pomyslenia szczególnie gdy jest mrożno. Po powrocie podłączam znowu i rano buty sa suchutkie i ciepłe, miękkie więc łatwo je załozyć.

oto link :

http://www.hotgearbag.com/index.html

Polecam ten produkt, nie jest tani ale czego sie nie robi dla komfortu i wygody ?:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd sprawdza się znakomicie, wieczorem pakuję buty do torby włączam na 60 stopni, rano wsiadam do auta podłączam do instalacji i po 45 minutach jestem na stoku, wkładam buty i w ciepełku zaczynam jazdę, dawniej nie do pomyslenia szczególnie gdy jest mrożno. Po powrocie podłączam znowu i rano buty sa suchutkie i ciepłe, miękkie więc łatwo je załozyć.

oto link :

http://www.hotgearbag.com/index.html

Polecam ten produkt, nie jest tani ale czego sie nie robi dla komfortu i wygody ?:)

Mógłbyś mi napisać, jak torba sprawdza się poza sprawami związanymi z transportem butów w cieple. Chodzi mi o to, czy bierzesz ją też na stok, jako plecak, czy nie jest do tego celu za duża, czy można w razie konieczności jeździć z nią na nartach.

I jeszcze pytanie o zakup - czy kupowałeś w USA. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi napisać, jak torba sprawdza się poza sprawami związanymi z transportem butów w cieple. Chodzi mi o to, czy bierzesz ją też na stok, jako plecak, czy nie jest do tego celu za duża, czy można w razie konieczności jeździć z nią na nartach.

I jeszcze pytanie o zakup - czy kupowałeś w USA. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Kupiłem tu :

http://shop.sporterra.eu/index.php/cPath/85_91

to dealer HGB w Belgii. Ze Stanów nie opłaca się, transport jest drogi, trwa długo i bywaja kłopoty z dostępnością modeli na 220 V.

Mam model Classic, służy mi głównie do transportu w cieple butów i reszty bambetli tym bardziej że nawet w aucie grzeje całkiem porządnie. Jest na tyle duża że taszczyć tego na plecach nie warto choć mozna bo sa szelki. W tej chwili widze że w ofercie jest już linia 2010 może jest tam model mniejszy nadający się do uzytku równiez jako zwykły plecak.

Dzisiaj w drodze na stok było - 20 stopni, naprawdę miło jest zakładać twarde rejsowe buty ogrzane do + 50 stopni:) i dopiero wyjść na śnieg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi napisać, jak torba sprawdza się poza sprawami związanymi z transportem butów w cieple. Chodzi mi o to, czy bierzesz ją też na stok, jako plecak, czy nie jest do tego celu za duża, czy można w razie konieczności jeździć z nią na nartach.

I jeszcze pytanie o zakup - czy kupowałeś w USA. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Chyba coś jest ze mną nie tak. :eek:

W Polsce jest dystrybutor tych plecaków!

Podaję adres strony dystrybutora, gdzie można zakupić plecak www.skionline.pl :eek: (dostawa wliczona w cenę)

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś jest ze mną nie tak. :eek:

W Polsce jest dystrybutor tych plecaków!

Podaję adres strony dystrybutora, gdzie można zakupić plecak www.skionline.pl :eek: (dostawa wliczona w cenę)

A jak nazywa się firma która zajmuje się w Polsce dystrybucją ? Kupowałem torbę w zeszłym roku i nawet sprawdziłem czy przypadkiem ktoś to u nas sprzedaje. Amerykanie zalecali czekanie aż uruchomią wysyłkę z Antwerpi, zamawiało sie w Stanach, płaciło w $ a za wysyłkę w Euro, duzy plus to brak kosztów celnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nazywa się firma która zajmuje się w Polsce dystrybucją ?

Nie no...

leżę i wyję, wyję ze śmiechu:D

Czytaj prezesa jeszcze raz pomału i dokładnie:

W Polsce jest dystrybutor tych plecaków!

Podaję adres strony dystrybutora, gdzie można zakupić plecak www.skionline.pl :eek: (dostawa wliczona w cenę)

Znasz taką firmę SKIONLINE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...