Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mój powrót do nart po 2 latach przerwy po wypadku


andy-w

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W ten weekend zaliczyłem pierwsze zjazdy po długiej przerwie po wypadku na Beskidku gdzie złamałem obie nogi i rękę (bliskie spotkanie 3-go stopnia z armatką). Byłem w sobotę i niedzielę na bardzo łagodnym i niemal doskonale przgotowanym stoku Klepki w Wiśle Malince. W sobotę to miałem dużego stracha w oczach i nogi słabo mnie słuchały, a prawy piszczel mocno bolał od ucisku języka w bucie. W niedzielę to już prawie inna bajka. Strachu już było mniej i nawet cięte łuki wychodziły nie najgorzej, a armatki omijałem z daleka. Noga prawa już prawie nie bolała, ale w czasie jazdy orczykiem trochę drętwiała. Jestem optymistą co do powrotu do narciarstwa, ale na strome stoki prędko nie wrócę (tak mi się wydaje).

Ze sprzętu to jedynie buty zmieniłem na chyba nieco wygodniejsze Nordica Sport Machine 12. Moje dotychczasowe Technica Diablo wziął dorastający syn i bardzo je chwali.

Ten weekend będę długo pamiętał jako jeden ze szczęśliwszych w życiu.

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W ten weekend zaliczyłem pierwsze zjazdy po długiej przerwie po wypadku na Beskidku gdzie złamałem obie nogi i rękę (bliskie spotkanie 3-go stopnia z armatką).

W sobotę to miałem dużego stracha w oczach i nogi słabo mnie słuchały,

W niedzielę to już prawie inna bajka. Strachu już było mniej i nawet cięte łuki

Jestem optymistą co do powrotu do narciarstwa, ale na strome stoki prędko nie wrócę (tak mi się wydaje).

Ze sprzętu to jedynie buty zmieniłem na chyba nieco wygodniejsze Nordica Sport Machine 12. Moje dotychczasowe Technica Diablo wziął dorastający syn i bardzo je chwali.

Ten weekend będę długo pamiętał jako jeden ze szczęśliwszych w życiu.

Andrzej - gratulacje. Dolegliwości fizyczne miną a z psychicznymi urazami rozprawisz się... bo tego chcesz. Wrócisz szybko na strome stoki. Tego Ci życzę.

A tu masz linka do filmiku, który jest świetnym przykładem co znaczy: CHCIEĆ.

http://www.youtube.com/watch?v=HdCwb9ura2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, koledzy nie spodziewałem się tylu ciepłych słów. Dziekuję wszystkim.

Obiecuję, że będę bardzo się starał wrócić w pełni do nart (no może na 95%)

Chciałem jeszcze pochwalić się jak jeździłem przed wypadkiem, chociaż ten wątek do tego nie służy. Syn twierdził w drugim dniu tego weekendu, że jeździłem obecnie podobnie, chociaż mnie zdawało się, że kaleczyłem okropnie.

[YOUTUBE]Y7CEK1yza-Q[/YOUTUBE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadek

7 grudnia -na trasie M SKRZYCZNEGO scial mnie deskarz - zwichniecie lewego stawu barkowego gips itp .ale juz koncem lutego bylem na nartach - mimo tego ze bol w barku był do MAJA. Obecnie zawsze podczas halnego odczuwam klucie w barku a BYŁO to w 2001 roku .......... JAk uderzyles w te armatke brawura czy wypadek ??

POWODZENIA w powroxcie do zdrowia i nart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...