skionline.pl sprzęt narty 15/16 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 15/16 - lista modelinastępny

Fischer RC4 WORLDCUP RC PRO RACE BOOSTER

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer RC4 WORLDCUP RC PRO RACE BOOSTER
Najgorętszy kawałek sprzętu Fischera: nowy specjalista od Slalomu Giganta - RC4 Worldcup RC Pro. Nowa płyta WC Race Booster zapewni absolutną precyzję i agresywne skręty.

TECHNOLOGIE:
Air Carbon TI 0.8, World Cup Tuning, RACE BOOSTER, Sandwich Sidewall Construction

WIĄZANIA: T00615
RC4 Z 13 FREEFLEX BRAKE 85 [D]
DIN 4 - 13
Race Diagonal Toe, FRP, Freeflex Pro, ABS
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy
Full Camber
Full Camber
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 170/175/180/185
Promień: 18m/175cm
Taliowanie: 115-68-97
Air Carbon, World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Race Booster
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 15/16 - lista modelinastępny

Air Carbon


Wysoko modułowane włókno węglowe. Technologia produkcji opracowana została przez firmę Fischer Advanced Composite Components zajmującą się produkcją i projektowaniem nowych materiałów i części na potrzeby lotnictwa.

Materiał ten stosowany jest wyłącznie w sprzęcie marki Fischer, co czyni je wyjątkowymi. AirCarbon cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem tłumienia drgań, dużą elastycznością, wytrzymałością kinetyczną oraz ekstremalnie niską masą. W nartach stosowany jako zewnętrzny płaszcz wzmacniający nośny przenoszący siły narciarza bezpośrednio do krawędzi.

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Race Booster


EKSTREMALNIE SZYBKIE SKRĘTY
Płyta zawodnicza odgrywa kluczową rolę w skrętach: zapewnia to narciarzowi bezpośrednie przeniesienie siły tam, gdzie jest to wymagane - w skręt. I do tego dokładnie Fischer doszedł dzięki rewolucyjnej płycie Race Booster.

UNIKALNA KONSTRUKCJA
Każdy szuka sposobu na bardziej agresywne skręty narciarskie - i Fischer to odnalazł. Magiczną formułą jest: szybsze i mocniejsze odbicie! Jest to osiągnięte poprzez kompletnie nowy projekt płyty zawodniczej. Zamiast sztywnej konstrukcji- ruchoma, trzyczęściowa, zapewniająca maksymalną sprężystość narty w jej środkowej części, w rezultacie czego osiągnięto niewiarygodną koncentrację siły dla szybszej i krótszej inicjacji skrętu.

PRZEZNACZONA DO WYŻSZYCH AMBICJI!
Etykieta Fischer RACE CODE oznacza bezpośredni dostęp do ekskluzywnych technologii Pucharu Świata. To tutaj, we współpracy ze sportowcami i technikami narciarskimi, udoskonalane innowacje muszą udowodnić swoją wartość w "wyścigu zbrojeń"- w profesjonalnych zawodach alpejskich, zanim dostaną się do najwyższego segmentu produkcji seryjnej.
Do kompletu
Fischer RC4 140 VACUUM FULL FIT
Fischer RC4 140 VACUUM FULL FIT

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji

zobacz więcej

Narty Fischer 15/16
-
Race
+
World Cup
+
C-Line
+
All Mountain
+
Piste
+
Women
+
Freeride
+
Twintip
+
Tour
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon