skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Najnowsze technologie
Sintered Factory Base - narty - Dynastar
Ślizg o bardzo dużej gęstości zapewniający optymalny poślizg.
Progressive Tip & Tail Rocker - narty - Dynastar
Wysoki i długi rocker na dziobach i tyłach nart, który zwiększa sterowność zarówno na powierzchni śniegu, jak i w powietrzu. Stworzony z myślą o kreatywnych i progresywnych narciarzach.
R² Frame Woodcore - narty - Elan
R² Frame Woodcore to laminowany na całej długości, unikalny drewniany rdzeń, którego środek wzmocniony jest wykonaną z twardego drewna ramą. Rozwiązanie to sprawia, że zastosowany w konstrukcji materiał równomiernie rozprowadza siły, od dziobów po same piętki. To bardzo solidny design umożliwiający produkcję nart o różnym flexie, w zależności od ich przeznaczenia. Gwarancja czystej przyjemności z jazdy.
Channel Woodcore - narty - Elan
Rdzeń zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach wykonany z drewna topoli. Gwarantuje sprężystość i optymalny flex.
QuadRod Reinforcement - narty - Elan
Dwa długie pręty karbonowe umieszczone nad rdzeniem TubeLite Woodcore. Biegną wzdłuż krawędzi, a ich profil dopasowany jest do taliowania. Dwa dodatkowe pręty umieszczone zostały w centralnej części nart - w dziobach i w piętkach. Rozwiązanie to określane jest jako technologia QuadRod. Wykorzystana w konstrukcji nart sprawia, że jeżdżą niezwykle płynnie, świetnie trzymają krawędzie i są odpowiednio elastyczne. Idealne połączenie zwinnego charakteru z najwyższym poziomem jazdy.
Ace Arrow Technology - narty - Elan
Technologia Ace Arrow umożliwia wycinanie skrętów z niespotykaną dotąd precyzją. Technologia Arrow polega na wykorzystaniu specjalnie ukształtowanych płyt oraz tytanowych warstw, które harmonijnie ze sobą współpracują. W efekcie narty są wyjątkowo sprężyste, precyzyjne i zwinne. Wykonana z karbonowego kompozytu płyta o profilu camber jest przytwierdzona do nart i działa jak generator siły, która dalej przekazywana jest na dzioby i piętki. Górna, przypominająca kształtem strzałę warstwa tytanu gromadzi i przetwarza energię, co umożliwia mocne dociśnięcie krawędzi. Niżej umieszczona, również przypominająca strzałę, warstwa tytanu sprawia, że narty są szybkie, stabilne i błyskawicznie inicjują skręty.
Smart Safety - kaski narciarskie - Salomon
Wstawki EPP o małej gęstości umieszczone w kluczowych strefach najbardziej narażonych na uderzenia oraz wyjątkowa konstrukcja EPS 4D zapewniają odpowiedni poziom ochrony w odpowiednim miejscu.
Full Shell - kaski narciarskie - Salomon
Kask okrywa całą głowę, zwiększając bezpieczeństwo. Zaprojektowany dla młodych i zaawansowanych narciarzy, którzy jeżdżą z dużą prędkością.
EPS 4D - kaski narciarskie - Salomon
Opatentowana przez markę Salomon technologia EPS 4D maksymalizuje pochłanianie energii wstrząsów bocznych i pionowych.
Motion Flex - buty narciarskie - Salomon
Konstrukcja cholewki przystosowana do skituringu, z grzbietem z włókna węglowego i włókna kompozytowego. Umożliwia duży zakres ruchów podczas podchodzenia, jednocześnie gwarantując rzeczywisty i progresywny stopień twardości przystosowany do narciarstwa alpejskiego.
poprzednie1 - 10 z 866następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt