Narty - skionline.pl
Jump to content

Stusi

Members
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Stusi last won the day on November 18 2021

Stusi had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Stusi's Achievements

Średnio zaawansowany

Średnio zaawansowany (3/6)

245

Reputation

 1. Owszem, warunki dobre, ale ogólnie porażka bo mało co otwarte. Trasy do dołu chyba w ogóle nie były w tym roku naśnieżane, bo przecież do Mety czarno, ani grama śniegu. Górna Kaskada też nie wiadomo dlaczego nieprzygotowana, bo tam akurat śniegu dużo. 😐
 2. Nie jechałem, bo jak dla mnie za mało śniegu, jakieś trawsko przebija, widać, że nie była naśnieżana. Ale rozmawiałem z ludźmi co jeździli i ponoć nie było źle, trzeba uważać, ale da się zjechać. Na reszcie tras dziś ponownie super warun, bardziej twardo niż wczoraj, ròwno jak na stole.
 3. Szczyrk teraz PETARDA. Na sztruks przysypało kilka cm śniegu- dla mnie idealnie Pada delikatnie cały czas, ale chmury wysoko, dobra widoczność. Temp. Na górze -8. Na trasach i wyciągach pustki. Dziś nawet ze zdjęciami 😛
 4. Dzisiaj bardzo udany dzień w SMR. Trasy nie patrząc w kalendarz ocenił bym na dobry+, ale zważywszy na to, że już mamy marzec, to nawet b.dobry- 😉 Ten minus za sporą ilość kamieni na H.S. w sumie to nie wiadomo skąd, bo śniegu dużo. Druga nieprzyjemna sprawa to lodowisko zaraz po wyjściu z gondoli. Można naprawdę niezłą glebę zaliczyć jeszcze przed zapięciem nart 😛 Cała reszta super, co prawda sztruksu nie było, ale równo, lodu nie dużo, trasy trzymały się dobrze aż do końca dnia. Najprzyjemniej jeździło mi się trasami z Pośredniego. Golgota bardzo dobrze przygotowana. Kolejki nie duże, max na 7 min, większość dnia na bieżąco. Wyjeździłem się konkretnie. Jeżeli nie będzie jakiegoś armagedonu pogodowego, to śniegu starczy do kwietnia 😁 Zdjęć brak, bo nie chciało mi się wygrzebywać telefonu. 😛
 5. Dlatego tym bardziej szkoda, że nie udało się porządnie przygotować tras do samego dołu w styczniu. Bo jak widać pogoda nie jest zła i trasy na SMR trzymają się nieźle. Na COS powinno być tak samo. A wiadomo, że teraz już nie opłaca się śnieżyć na koniec sezonu.
 6. Też mi przeszła taka myśl przez głowę żeby do nich napisać. Bo cały czas się waham czy jechać pod koniec przyszłego tygodnia, czy raczej wybrać gdzieś bliżej z Wlkp. bo i tak zamkną połowę.
 7. Ja kilka razy byłem na początku marca i z reguły były to jedne z lepszych warunków w sezonie. W tym roku planowałem podobnie, ale te prognozy są straszne.
 8. Świetne nagranie. Cały czas byłem przekonany, że na dole też sporo śniegu jest a tu rzeczywiście nie wygląda to zbyt ciekawie. W mieście odwilż?
 9. Z tego co pamiętam to w ostatnich latach Świąteczny Kamień praktycznie wcale nie był uruchamiany.
 10. Właśnie też miałem zapytać co się dzieje na COS bo tak wszyscy krytykują SMR a po sąsiedzku prawie wszystko zamknięte. Dwa pytania. Jest w ogóle naturalny śnieg, czy wszystko spłynęło z odwilżą? Druga sprawa. Czy dobrze pamiętam że COS za grube miliony zrobiło modernizację systemu naśnieżania, czy ta inwestycja nie została zorganizowana?
 11. Jak byłem w połowie lutego wówczas co jedynie przez 2 tygodnie mogły funkcjonować ośrodki narciarskie, to talerzyk nie działał.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...