Narty - skionline.pl
Jump to content

Stusi

Members
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Excellent

About Stusi

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanko odnośnie restauracji na BSA. Ponoć otworzyli jakąś nową, rozumiem, że w miejsce tej poprzedniej "U Ignacego"? Bo raczej nie działają obydwie? Ktoś kto był, może potwierdzić jak to wygląda w tym sezonie?
 2. Jak rusza na Święta z Puchatkiem to i tak będzie sukces 😜 Reszta pewnie dopiero jak porządnie sypnie
 3. Wygląda to naprawdę nieźle. Widać postęp w porównaniu z ubiegłym rokiem. Chyba uczą sie na błędach 😉
 4. Najgorsze jest to, ze ten talerzyk jest jakiś powolny. Starym orczykiem jechało sie dużo szybciej, przynajmniej takie mam wrażenie. Chodzi mi oczywiście o sam czas wjazdu, bo wiadomo ze orczyki były 2 podwojne i kolejka szybko się posuwala.
 5. Stelvio to jedna ze świętych gór kolarstwa bardzo często będąca na trasie Giro. Nie miałem pojęcia ze funkcjonuje tam letni ośrodek narciarski.
 6. https://investmap.pl/szklarska-poreba-rozbudowa-ski-arena-szrenica-za-30-mln-zl-coraz-blizej.a145003?fbclid=IwAR2ODzwVOeh1TYWjar1yWnKPW5NwhWji360_2g6wUMdBabd1PteN4mvaY9M Rzeczywiscie mają ruszyć w 2020 a nie w tym roku
 7. Duża inwestycja w Szklarskiej ma być o czym juz pisaliśmy. Wymiana drugiej sekcji krzesła na Szrenicę plus nowa trasa.
 8. Żeby nie było, że tylko na południu da się jeździć. Dzień wczorajszy na Pomorzu, czyli Wieżyca- Koszałkowo. Czynny jeden wyciąg i trasa wzdłuż niego. Warunki całkiem dobre, bez przetarć a nawet sztruks widoczny miejscami 😜 Ludzi naliczyłem- 20 osób 😀 P.S Czy w ogóle jest czynna jakaś inna stacja narciarska co nie leży na południu?
 9. Co to za talerzyk pod gondolą?
 10. Czyli rozumiem, że wszystkie trasy do dołu zamknięte?
 11. Niestety kolejki to ogromny problem, ze względu na to, że stare krzesło jest mega powolne. Dawno nie byłem, ale jeszcze kilka lat temu podczas ferii czekało się nawet 30 min. Oczywiście do kanapy 6 osobowej szybciej.
 12. Sory, ale kolega sprowokował mnie aby dalej podrążyć temat, który zacząłem parę postów wyżej. 😀 To w końcu dół kaskady idzie pod krzesłem, czy tą wąską ścianką na wprost? Bo wynika z tego, że mapa swoje a oznaczenia na trasie swoje.
 13. Dzięki, czyli wszystko jasne. Pod kanapą to jakiś nieoznaczony niebieski fragment, swoją drogą całkiem przyjemny. Tak przypuszczałem, że z kolei ta ścianka to dalszy ciąg czerwonej, ale była w takim średnim stanie, do tego bardzo wąska i nikt tam nie jeździł, stąd moje wątpliwości.
 14. Po ostatniej wizycie mam pytanko odnośnie COSu. Jeździłem już tam kilka razy przez ostatnie lata, ale pierwszy raz trafiłem, że były otwarte trasy do samego dołu. I właśnie nie do końca je ogarniam szczerze mówiąc a oznakowanie takie średnie jest. Rozumiem, że czerwona kaskada idzie po lewej stronie Hiltona, gdzie potem wpada w las. I tu się zaczyna problem. Po krótkim kawałku w lesie jest ostry i wąski zakręt w prawo który za każdym razem przestrzeliłem i pojechałem prosto wpadając na jakąś polanę. Gdzie ta trasa dalej formalnie idzie? W prawo jest powrót na niebieską, prosto jest ostra ścianka bardzo wąska z przebijającymi minerałami a wszyscy i tak skręcają w lewo pod kanapę 🤔
 15. Ja byłem zachwycony wieczorna jazdą. Byłem w niedzielę i praktycznie pustki. Można by było wjechać na nartach od razu do gondoli bo kolejek brak. Ostatnie 2 zjazdy to aż mnie ta nocna pustka na trasie przytłaczała 🤣. Nie jestem jakiś wytrawnym narciarzem a udało się zjechać naście razy- myślę że około 15.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...