Narty - skionline.pl
Jump to content

fredek321

Members
 • Content Count

  2,353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

fredek321 last won the day on December 30 2020

fredek321 had the most liked content!

Community Reputation

2,348 Excellent

About fredek321

Personal Information

 • Imię
  Piotr
 • Miejscowość
  Łódź

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  K2
 • Gogle
  Uvex

Skills

 • Styl jazdy
  przygotowany stok, krótki skręt
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  14

Recent Profile Visitors

6,329 profile views
 1. A ile dostał/dostanie SMR, Białka, Zieleniec. Wiem ile dostał Wielton za przestój jednej z trzech fabryk (mieli ognisko). Ponad 4 rzędy wielkości więcej od Ciebie. Tam nawet niektórzy się śmieją, że przydałoby się kolejne ognisko SARS. Dlaczego duzi nawet nie rozważają złamania zasad? W miejscowości turystycznej blisko Poronina dwie siostry prowadzą dwa pensjonaty. Położone obok siebie, podobnej wielkości (w obu 12 pokoi). Obie Panie znam, obie niezwykle sympatyczne. Jedna zatrudnia dwie osoby na umowę o pracę i jedną na zlecenie. Druga nie zatrudnia nikogo, pracownicy są w ramach b
 2. Oby. Zwłaszcza, że biorąc pod uwagę obowiązujące Rozporządzenie będzie to w pełni legalne.
 3. @kbe@Plywak- pamiętajcie, że trolla najlepiej zagłodzić.
 4. Niestety też, ale również np. Wielton
 5. Proponuję czytać ze zrozumieniem. Mowa jest o dużych stacjach. W pełni podtrzymuję to co napisałem. Oczywiście, że tak. Co nie zmienia faktu, że tłuste koty wyjdą z tego z kolejnymi centymetrami tłuszczyku.
 6. Z tarczy dostaną więcej niż mogliby zarobić.
 7. Napiszę tutaj, bo u mnie ta wiadomość wywołuje radosny uśmiech. Właśnie zostałem zaszczepiony drugą dawką Comirnaty. Czekam na aktualizację czipa.
 8. Cała narracja proepidemików oparta jest na kłamstwie.
 9. Napiszę jeszcze raz i po raz ostatni. Stosowanie szczepionki Comirnaty NIE JEST eksperymentem medycznym.
 10. Od początku epidemii wszystkie nasze gabinety specjalistyczne i POZ działają normalnie. Przyjmujemy wszystkich zgłaszających się. Przez 90 dni mieliśmy 75 łóżkowy oddział covidowy. W szczycie 2 fali leżało w nim 72 chorych, a 9 kolejnych było podłączonych do respiratora. Od początku epidemii zaraziło się 311 pracowników. 37 przeszło covid bardzo ciężko. 17 nadal nie wróciło do pracy i nie wiadomo czy wrócą, zmiany w płucach nie pozwalają im na wejście na 1 piętro. Pamiętaj, że lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 11. Muszę być dobrej myśli, w przeciwnym wypadku zwariuję. Niezależnie jak będzie muszę gdzieś wyjechać (nawet nie na narty) i wyłączyć telefon, ale to już zbyt odbiega od treści wątku.
 12. Oby. Pewności niestety nie ma. Problemy ze szczepieniami zwiększają niepewność.
 13. Tak miało być. Dlatego zaliczka wisi. Nadzieję mam niewielką. Poza tym liczyłem na spadek liczby problemów w pracy. Jest dokładnie odwrotnie.
 14. Władasz kartę płatniczą do rękawiczki. Płacisz zbliżeniowo ręką. Mówisz: "No, było warto się szczepić."
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...