Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

fredek321

Użytkownik forum
 • Zawartość

  1324
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  8

fredek321 last won the day on 14 Luty 2018

fredek321 had the most liked content!

Reputacja

1189 Excellent

O fredek321

Informacje osobiste

 • Imię
  Piotr
 • Miejscowość
  Łódź

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  K2
 • Gogle
  Uvex

Umiejętności

 • Styl jazdy
  przygotowany stok, krótki skręt
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  14

Ostatnio na profilu byli

4862 wyświetleń profilu
 1. Kupił. Mocno przepłacił? Na pewno nic nie zrobił bo nadal nim nie zarządza http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24521314,firma-luksemburga-zarzadza-kasprowym-wierchem.html Czego nie robi się dla głosów?
 2. Nie wiemy, czy Pilsko zarabia, czy wychodzi na zero. Jeśli zarabia to nie wiemy ile. Z punktu widzenia CTE i tak wszystko jedno, bo spółka nie zainwestowała ani jednej swojej złotówki.
 3. Nie bardzo widzę podstawę prawną do takiej interwencji.
 4. Czyli, paradoksalnie, bezśnieżna zima może uratować Korbielów.
 5. Nareszcie przestałeś pisać jak "prawak" Po prostu nikt istotny dla procesu decyzyjnego nie jest zainteresowany zmianami.
 6. Długie, nie o nartach, ale warto przeczytać i pomyśleć. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24551778,pijemy-wiecej-niz-w-prl-trzeba-zamknac-80-proc-sklepow-z.html#s=BoxMMtImg1
 7. Oby nie było drugiego Czarnego Gronia.
 8. Oby to była prawda i oby nowy inwestor (kompletnie spoza branży) zatrudnił ludzi mających pojęcie o funkcjonowaniu ośrodków narciarskich. powoli zaczynasz pisać z sensem
 9. Jesteś bardzo blisko tej definicji. Oddaliłeś się właśnie od własnej definicji "lewaka". Ale czy od Twojej definicji "lewaka" oddalają się pozostali mieszkańcy, czy dadzą coś od siebie, czy zrozumieją czego potrzebuje narciarz, który daje zarobić. Czemu uciekasz od jednoznacznego wskazania sprawcy uruchomienia osuwiska?
 10. Nikt nie ma wątpliwości, że działania CTE to pasmo porażek. Czy, aby na pewno to działanie CTE? Po prostu pytam, dlaczego nikt nie chciał kupić Pilska od Skarbu Państwa? No już troszkę bliżej prawdy. Ile km nartostrad jest na Pilsku (uczciwie)? Jaki jest rzeczywisty potencjał tej góry, do jakiego ośrodka ją porównywać? Ile trzeba zainwestować, żeby przeciętny polski narciarz (niebieskotrasowiec) tam przyjechał? Ile lat będzie się zwracała ta inwestycja? Ponownie pytam, jak definiujesz lewaka?
 11. Ciekawi mnie jak definiujesz "lewaka"? Co do meritum to z wszystkich Twoich postów płynie jedna myśl - "zły inwestor skrzywdził Korbielów i jego mieszkańców, którzy serce mu na dłoni przynieśli". Prawdą jest, że inwestor zły i z tym nikt nie dyskutuje, ale dlaczego tylko on chciał kupić ON Pilsko (i to dopiero w drugim przetargu), dlaczego teraz nie ma chętnych na zakup kury znoszącej złote jajka. Korbielowianie dorośnijcie i oceńcie krytycznie potencjał góry i długość tras. Spójrzcie na sytuacje prawną gruntów, oceńcie czy jesteście jednomyślni, weźcie na siebie część ryzyka.
 12. I dlatego walą tłumy a cena m2 mieszkania przebiła wiele dużych miast wojewódzkich. Próbujesz dyskutować z faktami.
 13. Szczyrk tez kupili miejscowi. Nie dali rady, ale d... też nie dali. Przeciętny narciarz, a z takiego żyją ośrodki, wie o Białce, Szczyrku, Zieleńcu. O Pilsku jeśli w ogóle słyszał, to kojarzy je ze skansenem i bardzo trudnymi trasami. W sprawach promocji na równi z CTE winny jest samorząd.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×
×
 • Utwórz nowe...