Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

strzelec

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    58
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez strzelec

  1. strzelec

    Prognoza pogody na sezon 17/18

    Przyszły weekend przedwiośnie http://krolowa-superstar.blog.pl/2017/11/17/zbliza-sie-incydent-zimowy-jednak-o-prawdziwej-zimie-jeszcze-zapomnijmy/
  2. strzelec

    Prognoza pogody na sezon 17/18

    Śledzę ten blog ponad pół roku i powiem że naprawdę im się ta pogoda sprawdza http://krolowa-superstar.blog.pl/ na tegoroczną zimę też już prognozy mają.
  3. Nie brzmi to najlepiej, ale jesteś silny gość ( góral ) i na pewno forma powróci. Sam jestem po ciężkiej chorobie i wiem co to znaczy leżeć w szpitalu, gdzie wokół kręci się życie a ty leżysz przykuty do łóżka i nie ma siły na nic. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
  4. strzelec

    Polska - nowe inwestycje

    Z facebooka wynika że do 31.12.16 ruszy BSA
  5. Nie wiem czy masz gdzieś w pobliżu sklep TK Maxx, jeżeli tak to polecam tam poszukać kurtek. Ja w zeszłym roku kupiłem kurtkę z tej firmyhttps://www.surfanic.com/ i naprawdę daję radę, a i cena była naprawdę fajna.
  6. A ja dopytam o trasy. Czy niebieska to taka dla początkujących ( do nauki ) czy jednak bliżej jej do czerwonej albo może porównanie do tej z skolnity. A czerwona to jest prawdziwa czerwona czy jednak trochę ''wyblaknięta''
  7. strzelec

    Beskid Sport Arena w Szczyrku

    W pobliżu BSA jest ( będą ) dużo lepsze trasy w podobnych pieniądzach że ja na pewno nie będę często gościł w tym ośrodku.
  8. Prognozy się trochę zmieniły na naszą korzyść http://www.pogodynka.pl/polska/szczyrk_szczyrk
  9. strzelec

    Zasady na forum!!!

    Ja również Pozdrawiam.
  10. Coś im się daty pomyliły, pewnie chodzi o sobotę 19 Listopad.
  11. strzelec

    Nowe vs Stare

    Obawiam się że właśnie od początku tej dyskusji o to chodzi.
  12. strzelec

    Nowe vs Stare

    Ja tylko to tego bo troszkę się na tym znam i sam marze o starym jdm np.https://www.google.pl/search?q=stare+jdm&biw=1093&bih=521&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiS7ceC6_DPAhXkIpoKHTjvBusQsAQIGw#imgrc=E03CV-3RbbBQeM%3A Bardzo często właściciele oprócz tych zabytkowych aut, mają drugie nowe, bardzo plastikowe auto i jeżdżą nimi na co dzień także...
  13. Ciężko oceniać dwa produkty nie mając jednego z nich albo żadnego ale myślę że taka firma z takim doświadczeniem sprzedająca swoje produkty za taką kasę, powinna górować nad innymi pod każdym względem, a jak widać tak nie jest. A co do samochodów zdecydowanie wolał bym Lexusa LS 400
  14. To jest ta co Ci już wcześniej wrzucałem http://www.ceneo.pl/43844097#tab=click_scroll. A co do marki Xiaomi to możesz sobie poczytać http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2015/11/historia-xiaomi.aspx. Ale chcę podkreślić że absolutnie Cię nie namawiam, po prostu sam zdecyduj co kupić. P.S. Bo pewnie wygląda to tak, jak bym był jakimś przedstawicielem Xiaomi, a tak nie jest
  15. Zastanów się jeszcze nad produktami z dalekiego wschodu np. http://www.ceneo.pl/43844097#tab=click_scroll, http://aze.com.pl/produkt/kamera-sportowa-xiaomi-yi-2-4k/
  16. Z tego filmiku wychodzi że w Xiaomi w ogóle nie występuje problem z przegrzaniem bo może pracować aż do 85 stopni. A tak po za tym to jest jakieś nie porozumienie jeśli chodzi o go pro, sorry 29 stopni i w cieniu i sprzęt za taką kasę się przegrzewa - masakra. Ja mam chińczyka SJ4000 i powiem szczerze że jakość wykonania jest świetna, także myślę że Xiaomi po tym względem też jest b. dobry.
  17. strzelec

    Czas na narty!

    Te ćwiczenia wyglądają sensownie. Ja z lenistwa ćwiczę tylko przysiady
  18. strzelec

    Zakup nart

    Już prawie kupiłem narty Blackeye ale zastanawiam się jeszcze nad tymi Fischerami http://www.skionline.pl/sprzet/narty,15-16,fischer,motive-80,8503.html Tylko teraz czy one nie będą za trudne jak na moje umiejętności ( w skali forum 6+ ) co prawda lubię długie skręty ale nie koniecznie już bardzo szybko zjeżdżać. Może ktoś podpowie, bo ciężki orzech mam.
  19. strzelec

    Zakup nart

    A jeszcze dopytam o szerokość narty pod butem. Bo z tego filmiku wynika że optymalną szerokością jest 75mm, polecane narty tj. Nomad Blackeye mają 80mm, obecnie śmigam na 70mm i jeździ mi się dobrze. Czy te blackeye są tak skonstruowane że nie odczuję tych 80mm czy jednak szukać nart 75mm. Dodam że dł. chcę kupić 181cm.
  20. strzelec

    Zakup nart

    Szkoda że koledze nikt nie pomógł bo sam się właśnie zastanawiam jakie narty w tych pieniądzach kupić. Mam podobny styl jazdy co kolegi wyżej tylko moje umiejętności oceniam na 6. A może Cortezky napiszesz na jakie narty się zdecydowałeś.
  21. To jak myślicie z własnego doświadczenia, jutro lepiej wybrać Pilsko czy skrzyczne jeśli chodzi o warunki na trasach.
  22. Przecież w Wiśle nie tylko skolnity są np. Soszów idzie pełną parą :wink: http://www.soszow.pl/poznaj-soszow-kamery-na-zywo-kamera-2-trasa-nr-1-dol.pl.html
  23. http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/narciarstwo-alpejskie,wielka-krokiew-bedzie-goscic-narciarstwo-alpejskie,artykul,640570,1,982.html
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...