Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Piątek 29.01 - bezpłatne szkolenie GS


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin nie usprawiedliwiaj się bo kolega SB wytnie i tyle tego będzie . Co się dzieje Sławek przecież temat rzucony i wszyscy na swój sposób go jakoś komentują, jak ktoś naprawdę żałuje że nie może przyjechać to znaczy że jest przywiązany do Naszego towarzystwa, chce z nami przebywać , lubi Nas, Sławuś wyluzuj :o .

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera jak zobaczyłem temat i stwierdziłem, że nie uda mi się przyjechać w piątek na gruniki to pomyślałem, że nie napiszę o tym, bo po co bałaganić.

jednakże po przeczytaniu wypowiedzi Race'a

jak ktoś naprawdę żałuje że nie może przyjechać to znaczy że jest przywiązany do Naszego towarzystwa, chce z nami przebywać , lubi Nas

czuje się zobowiązany Was poinformować, że niestety mi również nie uda się z Wami spotkać 29.01 na szkoleniu GS.

ps. dzięki Race :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zato poukładałem sobie tak że bede mógłbyć z czego bardzo się cieszę:D

Ja też się cieszę Waszą radością:) i normalnie zazdroszczę wszystkim którzy dojadą:mad:

Wolny dzień to dałoby się załatwić, ale ta odległość................:mad:

życzę dobrych czasów:eek: i bicia rekordów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na razie lista chętnych wygląda tak :

1.Bończa

2.SB -nieprawda

3.Wojtus81

4.Smiths23

5.Aklim ( czyli ja:) )

6.Bugi (trzymam kciuki ,żeby był )

7.JC ( chyba też będzie?:rolleyes::D )

czekamy na kolejne zgłoszenia:)

Ja niestety nie dołączę :( i mówię to z wielkim bólem, bo ostatnie szkolenie wspominam baaaardzo miło. W ciągu tygodnia to jedynie wieczorne nartowanie wchodzi w grę, choć i nawet z tymi wieczorami to ostatnio mi słabo wychodzi :mad: Byle do końca stycznia a potem to już powinienem mieć więcej czasu i możliwości żeby na nartki w miłym towarzystwie wyskoczyć :rolleyes::)

Wszystkim, co już potwierdzili swoją obecność życzę miłego nartowania i owocnej nauki!!

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na razie lista chętnych wygląda tak :

1.Bończa

2.SB -nieprawda

3.Wojtus81

4.Smiths23

5.Aklim ( czyli ja:) )

6.Bugi (trzymam kciuki ,żeby był )

7.JC ( chyba też będzie?:rolleyes::D )

czekamy na kolejne zgłoszenia:)

Widzicie jaki zapanował chaos:rolleyes:

Skąd Ci się to wzięło że będę i gdzie to napisałem?:rolleyes:

JC pisał że będzie? gdzie tak pisał? - bo ja wiem że go nie będzie i nie chyba, tylko wiem to na pewno, a skąd wiem? bo nigdzie nie pisał że będzie;)

Ja jednak jestem zdania że kto się nie wybiera to nie zaśmieca tematu, bo po co - chyba po to żeby potencjalnym zainteresowanym utrudnić zorientowanie się w temacie.

A skoro zostałem wywołany do tablicy to informuję że mnie nie będzie

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto, do Korbielowa (np. tak

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&om=1&source=embed&oe=UTF8&msa=0&msid=118392907587803771108.00043ae9205abaa980725), a potem przejeżdżasz Korbielów główną drogą nie oglądając się na boki, trafiasz na byłe przejście graniczne, a kiedy kończy się las, jest drogowskaz w prawo. Odległość na nim podana jest trochę mniejsza niż w rzeczywistości, ale trafić łatwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam - chyba mam ochote sie wybrac :)

Niestety ze strony www niewiele wynika - co to za stok?

Widze - orczyk 1000 m - a przewyzszenie? Strome to jest? :)

Jakie ceny karnetow - cennik na stronie jest w koronach z ub. roku :)

można płacić w złotówkach albo w ojro:D przelicznik na kasie 1ojro 4 złote, karnet na cały dzień 13ojro, górka fajna jak Grzegorz ustawi tyczki to można się fajnie pobujać :D (piwo i hotdogi podobnie jak u nas 0,8 -1 e):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o tym bo niby tam przejscie jest ale jakies takie niepewne:P drozki miejscowe to nie wiadomo w jakim stanie.. wole te 15km dluzej objechac glownymi a bezpiecznie:P

do jutra hehe:)

Pewnie białe będą ale na pewno nie "niepewne" - jak poszukasz to doczytasz, że wielu z nas tamtędy jeździ. Dla przykładu, ja w sobotę tamtędy będę jechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...