Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2010/11 - Heiligenblut


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ten teks mi sie podoba, zwłaszcza w tłumaczeniu goglarki:D:

Tester opinii:

K2 Shockwave jest łatwy w obsłudze model, zwłaszcza z krótkim okazuje swing głównie jeszcze tego ośrodka bardzo dobry wynik. Jacek Ciszak i Kurt Brandstätter lubi tego ośrodka i nagradzać go z bardzo dobrych znaków.

I pytanie do JC o tą nartę bo w testach ona jako allround ale wydaje się bardziej allmountain - bardzo mnie zaciekawiła, miałem ją ostatnio w rękach- bardzo fajnie się prezentuje. Warta grzechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie do JC o tą nartę bo w testach ona jako allround ale wydaje się bardziej allmountain - bardzo mnie zaciekawiła, miałem ją ostatnio w rękach- bardzo fajnie się prezentuje. Warta grzechu?

Chyba nie wiele Ci powiem na temat tej narty. W trakcie testu wszystkie narty są zamalowane na czarno, a ja specjalnie nie wnikam na czym jadę, tylko skupiam się jak mi się jedzie. Widocznie w danych warunkach jeździło mi się na tych nartach wyjątkowo dobrze i dlatego oceniłem je wysoko.

Dostałem od organizatora rozpiskę moich ocen i najwyżej oceniłem inne marki z grupy all round

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiele Ci powiem na temat tej narty. W trakcie testu wszystkie narty są zamalowane na czarno, a ja specjalnie nie wnikam na czym jadę, tylko skupiam się jak mi się jedzie. Widocznie w danych warunkach jeździło mi się na tych nartach wyjątkowo dobrze i dlatego oceniłem je wysoko.

Dostałem od organizatora rozpiskę moich ocen i najwyżej oceniłem inne marki z grupy all round

Można zamalować na czarno ale po pewnych cechach charakterystycznych i tak się kapniemy co to za producent. No i są też wiązania które są bardzo charakterystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamalować na czarno ale po pewnych cechach charakterystycznych i tak się kapniemy co to za producent. No i są też wiązania które są bardzo charakterystyczne.

No, oczywiście że tak, tylko po co?

Testerzy tam są od testowania nart, a nie podglądania i zgadywania co to za narta:rolleyes:.

A poza tym jak się przepnie ileś par nart to na koniec dnia nie robiąc notatek na bieżąco może być jedynie mętlik w głowie, a nie rzeczowa opinia na temat każdej z nart jaką się w tym dniu używało:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę w te zamalowane narty na jeden kolor i przez to brak stronniczości ze strony testerów. Każdy model ma swoje charakterystyczne cechy i można go przy odrobinie chęci rozpoznać. Tak jak wspomniał eqiupe po wiązaniach. Co roku te same firmy tak samo bardzo dobrze wypadają co jest również zastanawiające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę w te zamalowane narty na jeden kolor i przez to brak stronniczości ze strony testerów. Każdy model ma swoje charakterystyczne cechy i można go przy odrobinie chęci rozpoznać. Tak jak wspomniał eqiupe po wiązaniach. Co roku te same firmy tak samo bardzo dobrze wypadają co jest również zastanawiające.

Po raz kolejny napiszę (zresztą za SB) po co???

Wiązania? Przecież Marker produkuje narty dla kilku marek, to samo Tyrolia. Po drugie wiązania też mają zaklejone napisy.

I jeszcze jedno. Ciekawe, czy rozpoznacie narty z grupy allround lub all mountain nigdy wcześniej ich nie widząc?

Po co ja to piszę? To nie ma sensu!?

Ktoś, kiedyś, na jakimś forum podsumował moje wypociny tak - przecież dali Ci karnet, nocleg, jedzenie za darmo, więc piszesz co Ci powiedzą :eek:

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na to bardzo brzydko brzmiące powiedzenie.

Zaraz go przytoczę w okrojonej ;) wersji.

Nie tyczy się to osobiście do iluminatora tylko do sytuacji bez wyjścia.

Kiedy tłumaczysz swoje racje a tłumaczenie nie przynosi pozytywnych efektów.

Owo powiedzenie brzmi tak:

Mów z ..ujem ,jak ..uj niemowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia z World Skitestu 2010

Wracając do merytoryki, czyli testu, zamieściłem pierwsze galerie wprost z Heiligenblut.

Zdjęcia akcji:

http://www.skionline.pl/galerie/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=699&g_numer_zdj=1

Testerzy:

http://www.skionline.pl/galerie/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=700&g_numer_zdj=1

Pokaz mody:

http://www.skionline.pl/galerie/?dzial=&co=&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=701&g_numer_zdj=1

Edytowane przez JC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a ja nie doszukałem się nigdzie wyników Kneissla też nieobecni na WST?

Poza tym czemu nei ma kolekcji Kneissla, Duela w katalogu sprzętu.. ? Importer jest, ja chętnie bym porównał z innymi a szukać mi się nie chce gdzieś indziej.

Z cały szacunkiem dla tych marek, to są one niszowe. Importer nie ma tu nic do rzeczy. Sprzęt dostarczają bezpośrednio producenci.

Jeżeli obejrzałeś wywiad z szefem testu, to wiesz, że w teście bierze udział 10 brandów i tyle. Taka jest filozofia organizatora.

Kneissl i Vist wystawiły jedynie jedną nartę do kategorii Open Space.

Myślę, że bardziej można się tu pokusić o pytanie, czy będzie Blizzard w przyszłości, bo wymienione marki raczej nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...