Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Ania.I.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po raz 4 - nie żartuję. 3 razy moje konto zostało zbanowane za to że w nazwie użytkownika miałam nazwę serwisu :( (z pl i bez też blokowali)

My tu dostarczamy net Waszym forumowiczom, a administracja mi tu takie kłody pod nogi :(

No nic mam nadzieję że już piaty raz pisać nie będę musiała, bo moja cierpliwość zdecydowanie się skończy :)

Po pierwsze jak widać nie tylko czytam ale staram się też cos odpisać :D

Po drugie nie macie co dziękować za necik. Jako współorganizatorzy nie mogliśmy pozbawić Was kontaktu ze światem. Po to też tam pojechaliście aby dzielić się z innymi doświadczeniami.

Bawcie sie dobrze i kończę szybciutko bo się boję że mnie zbanują :(

Pozdrówka dla całej ekpiy

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz 4 - nie żartuję. 3 razy moje konto zostało zbanowane za to że w nazwie użytkownika miałam nazwę serwisu :( (z pl i bez też blokowali)

My tu dostarczamy net Waszym forumowiczom, a administracja mi tu takie kłody pod nogi :(

No nic mam nadzieję że już piaty raz pisać nie będę musiała, bo moja cierpliwość zdecydowanie się skończy :)

Po pierwsze jak widać nie tylko czytam ale staram się też cos odpisać :D

Po drugie nie macie co dziękować za necik. Jako współorganizatorzy nie mogliśmy pozbawić Was kontaktu ze światem. Po to też tam pojechaliście aby dzielić się z innymi doświadczeniami.

Bawcie sie dobrze i kończę szybciutko bo się boję że mnie zbanują :(

Pozdrówka dla całej ekpiy

Ania

"Dwa" słowa od strasznej administracji do Ani:

- warto czytać regulamin forum,

- jest coś takiego jak netykieta, - odsyłam do pierwszego punktu na Wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

- i na koniec Grupa (zwana na tu "Ale drogo") nie była i nie jest zainteresowana współpracą ze skionline.pl.

Pozdrawiam

Jacek

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz 4 - nie żartuję. 3 razy moje konto zostało zbanowane za to że w nazwie użytkownika miałam nazwę serwisu :( (z pl i bez też blokowali)

My tu dostarczamy net Waszym forumowiczom, a administracja mi tu takie kłody pod nogi :(

Eeee nie nie wyolbrzymiaj, to jest 3 raz;)

Oj jakie kłody, jakie kłody, po prostu nikt nie mówił że będzie łatwo, było by troszkę łatwiej jak by się regulamniek poczytało:rolleyes:, ale nie przejmuj się jedni czytają inni nie, a niektórzy uczą się go na pamięć nawet:eek:

Aha, bym zapomniał WITAY:)

Profil uzupełnij tylko tam nie pisz... no wiesz o czym;), bo znowu... te no wiesz kłody, ale pssst;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do administratora

Bardzo proszę o rzetelność, choc uważam że forum nie jest dobrym miejscem na tego typu dyskusje. Po pierwsze to był mój błąd logowania i napisałam o tym wyraźnie. Po drugie serwis na łamach którego piszę nie zwrócił się z żadną propozycją współpracy do serwisu którego nazwy wymienić nie mogę, na szczęście zainteresowani mogą się domyślić.

Jeżeli chcecie Państwo podjąć współpracę z opiniotwórczym serwisem i macie konkretne prozpozycje bardzo prosze o kontakt bezpośredni ze mną, ale proszę nie pisać że to my nie byliśmy zainteresowani współpracą .Grupa Alle... to wiele serwisów, może swoją ofertę skierowaliście do niewłaściwego tematycznie lub biznesowo? może warto przemysleć najpierw atak aby był on trafiony!

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozik Panowie, jak dla mnie to niepotrzebne spięcie :)

Ale z drugiej strony jabym weszła i powiedziała "cześć", to pewnie byście tego nie zauważyli ;)

Czesć Aniu na pewno byśmy zauważyli polecam wątki :

http://www.skionline.pl/forum/forumdisplay.php?f=51

nigdy nie zostają bez odpowiedzi :)

tak wiec WITAMY CIE GORĄCO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do administratora

Bardzo proszę o rzetelność, choc uważam że forum nie jest dobrym miejscem na tego typu dyskusje. Po pierwsze to był mój błąd logowania i napisałam o tym wyraźnie. Po drugie serwis na łamach którego piszę nie zwrócił się z żadną propozycją współpracy do serwisu którego nazwy wymienić nie mogę, na szczęście zainteresowani mogą się domyślić.

Jeżeli chcecie Państwo podjąć współpracę z opiniotwórczym serwisem i macie konkretne prozpozycje bardzo prosze o kontakt bezpośredni ze mną, ale proszę nie pisać że to my nie byliśmy zainteresowani współpracą .Grupa Alle... to wiele serwisów, może swoją ofertę skierowaliście do niewłaściwego tematycznie lub biznesowo? może warto przemysleć najpierw atak aby był on trafiony!

Pozdrawiam

Ania

Alle Jaja, Alle Drogo ?

Jak zawsze wszyscy winni tylko nie My ?

Skąd to znamy? Z odpowiedzi do klienta tej Grupy czyli do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien II

Teraz pobudka o 7:P no ale trzeba się kiedys wyspać tak?:)

Dziś dalej kontynuowaliśmy testowanie nart z grupy VIP bo ich było najwięcej (29 modeli nart).

Pogoda super sloneczko i lekko na minusie śnieg zmrożony więc dalo się pojeździć poza trasą ciutke puchu lecz na narty freeride to niestety troszkę mało. Wraz z Tomim i Smithem staraliśmy się dokończyć testowanie nart z tej grupy i możemy uznać ze to jest nasz sukces bo zostalo nam tylko pare par nart do przetestowania bo niestety warunki nie pozwolily na ich przetestowanie.

Zaraz idziemy się popluskać w basenie Tomi obiecal ze wrzuci dzis zdjęcia więc może wieczorkiem mu się uda to zrobic

a i prosze nie klućcie się kochani:)

dzięki uprzejmości Pięknej Ani mamy neta i mozemy wam zdawać relację na zywo. Ania to wspaniala kobieta wiec panowie spokoj prosze.

odezwiemy sie niebawem :) pozdrawiamy jeszcze raz:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie :D zresztą na wrażenia chłopaków z testów tak naprawdę tu czekamy ;)

Aniu ale wiesz relacja relacją zdjęcia zdjęciami :D ale piękne kobiety zawsze poruszają serducha chłopaków :P

P.S

A czy ja przypadkiem nie mam jakiegoś zdjęcia w tel? :D hehe

Chłopaki, Bugi pisze relacje, ja odpowiadam za zdjęcia i ubezpieczenia chłopaków. Wszystko mam pod kontrola i dzisiaj zdjęcia się pokażą ale najpierw musimy opisać na bieżąco nartki które ujeżdżaliśmy, troszkę się ogarnąć. Wieć zdjątka będą wieczorkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe jezu jaki szantaż :D :D :D

Ty chyba nie myślisz poważnie, że ja po te maszty przyjadę do Katowic lub gdzieś w okolice??? Na szczęście istnieje zawód kurier :P

Qrde ja musiałam być już naprawdę nieźle chora jeżeli ie zauważyłam że ktoś mi zdjęcie cyknął :D

Aniu jak najbardziej istnieje, nawet ci powiem że znam takich dwóch fachowych kurierów, autopromocja jest tu nie wskazana ale Bugi na pewno na podróż do Torunia zareaguje z bananem na twarzy :P. Tylko wiesz pierniczki będziesz musiała nam przygotować.

Buziaka na podróż nie było to przynajmniej zdjęciem musieliśmy się zadowolić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...