Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prowokacja ?


hupon

Rekomendowane odpowiedzi

Brrrr, w 30 stopniowym upale musiało zawiać chłodem :D

No niestety nie, bo jadąc wczoraj stwierdziłem że po raz kolejny klima padła, od ostatniej naprawy pochodziła 2 tygodnie aż:mad:, francuskie samochody....:rolleyes:, już marzę żeby mieć w stajni same takie...

Mało tego zaraz muszę nim wyjechać, a windy nie da się zamknąć, bo olej wyciekł:mad:.

Wie ktoś może jaki tam jest olej?

Tylko nie piszcie że hydrauliczny, bo tyle to też wiem:D

Pewnie jeden z moderatorów dom remontuje , ale w takim upale:D

Dlaczego dom i dlaczego remontuje?:rolleyes:

...taras se robię przed domem, własnymi ręcami:eek::D, a wszystko ze zgryzoty że do zimy jeszcze całe wieki:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taras se robię przed domem, własnymi ręcami:eek::D, a wszystko ze zgryzoty że do zimy jeszcze całe wieki:cool:
To życzę po skończeniu pracy dużego kawałka mięsa na grilu no i zimnego browarka na nowym tarasie:) Edytowane przez SB
naprawa cytatu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś na widok nart się wkurza zamiast rozmarzyć, to zasługuje na prowokację ;) .

Maria podała mi wystarczająco dużo argumentów żeby krowiokiem odwiedzić Racera:rolleyes:.

...i to nastąpi tylko cosik się odrobić nie mogę, jeszcze się wiosna u mnie z robotą nie zamknęła, a już od dzisiaj-jutra ostro zimą wieje... i to nie są żarty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, widzę, że nie tylko ja jestem aktualnie na etapie marzeń o zimie i dwóch deskach, których niedobór staram się zastąpić dwoma kółkami... :)

Pewnie, że nie jesteś w tym jedna :) . A rower jest fajny, nawet bardzo, ale to jednak nie to ... Ale do końca lata (23 września) już tylko 67 dni ;) . A potem już tylko wyglądać śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na szczycie Olimpu piękna plama śniegu :) tylko w Grecji tak pięknie pomalowanych samochodów brak i gorąco bardzo :eek: pozdrowienia magelan

w Grecji można w zimie pojeździć na nartach nawet bardzo blisko sławnej wyspy Skiatos

http://www.gtp.gr/TDirectoryDetails.asp?ID=751

http://www.kalavrita-ski.gr/gr/

http://www.edessacity.gr/voras/

:)http://pl.tixik.com/image-1052131.htm

Edytowane przez magelan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie rozumiem dlaczego samochód ozdobiony najlepszym narciarskim zdjęciem nazywasz krowiokiem? Zobaczysz on sie kiedyś zemści.:):);)

Pozdro

To nazwa zapożyczona ode mnie., właściwie to powiedzenie mojego kumpla.

Wg mnie niema lepszego określenia na pojazd o takich gabarytach :).

Przecie tam by ze sześć krów wlazło.:P:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie rozumiem dlaczego samochód ozdobiony najlepszym narciarskim zdjęciem nazywasz krowiokiem? Zobaczysz on sie kiedyś zemści.:):);)

Pozdro

Cały czas się mści, to kara boża na mnie ten samochód - francuski:mad:

Ale przyznam że w moim slangu codziennym obowiązuje inna nazwa niż krowiok, mówię o nim kontener, i żeby Ci się źle nie kojarzyło z kontenerem na śmieci, to wyjaśniam że nazwa ta wzięła się z powodu zabudowy tego samochodu typu kontener- izoterma i śmieci raczej w nim nie wożę.

Edytowane przez SB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

Cały czas się mści, to kara boża na mnie ten samochód - francuski:mad:

Ale przyznam że w moim slangu codziennym obowiązuje inna nazwa niż krowiok, mówię o nim kontener, i żeby Ci się źle nie kojarzyło z kontenerem na śmieci, to wyjaśniam że nazwa ta wzięła się z powodu zabudowy tego samochodu typu kontener- izoterma i śmieci raczej w nim nie wożę.

Może to kwestia szczęścia. Ja miałem dwa fordy a "ford g... wort" przecież i nigdy mnie nie zawiodły. Francuskim jeździłem ostatnio z musu i nie oszczędzałem (przeciążenia, góry) i wszystko OK. A japoński, który miła byc najlepszy i niezawodny juz praktycznie zbudowałem od nowa drugi raz. :(

Lubie samochody jak najprostsze według dewizy że jak coś jest proste to jest mniej mozliwości żęby cos sie zepsuło - tylko, że teraz o takie trudno niestety. Wszędzie ładuja tyle zbednych gadżetów.

Pozdrowionka dla Was i Krowioka-Kontenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie samochody jak najprostsze

ooooo to z moim kontenerem byś się zaprzyjaźnił:D, jest tak prosty że nawet nie ma w nim zegarka:mad:.

No i Mitek wykrakał, samochód się zemścił:

Dzisiaj o 6 rano Wituś przyszedł do pracy i chciał go przestawić i autko nie zagadało:confused:, pierwsze oskarżenia padły pod adresem kobity co to nim wczoraj jeździła, już miałem łomot spuścić za to że popsuła zabawkę, ale Wituś się wstawił że wszystko było wyłączone prawidłowo, po prostu ni z gruszki, ni z pietruszki rozładował się akumulator:confused:, renóweczoa to po prostu jest zajebista sprawa:mad:.

No ale już dość, bo zaraz JC zadzwoni do mnie że reklamę odklejamy, że to obciach żeby reklama Skionline na francuzie jeździła:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...