Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head iSL RD KERS 2010/11


Gość Bode

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, mlodzi jestescie jeszcze... nie macie o wielu rzeczach pojecia.

Gosciu Ty mnie nie bedziesz pouczał o jakich rzeczach ja mam pojecie ok?

na jaka marke, czy o head rossi volkl atomic itd to ja wiem na co jestem napalony, jezdze na tym na czym sie najlepiej czuje.. myslisz ze kieruje mna reklama w tv? sorki ale nie jezdze na nartach dwa lata, a troche wiecej..

a nie napisałem nigdzie ze head jest najlepszy w slalomie, gdzie radzi blizzard a raczej herbst, no i Twój dynastar z lizeroux.

kto bedzie jezdzil na innych nartach to bedzie, beda zmiany zapewne, niektorzy zostana przy swoich firmach i bedzie dalej rywalizacja, to mnie interesuje.. a ja kupie narty jakie mi spasuja.

A wogóle co Ty sie uwazasz za wszechwiedzącego z tymi ciekawostkami jak o mistrzu świata juniorów? zobaczymy jak sobie poradzi:)

co do testów, w żadnym poście nie oceniałem nart na przyszły sezon, pisałem na czym jezdziłem i mogłem wybrac faworyta, zreszta na czym jezdzilismy było wiadomo bo wiesz zapewne ze ten test róznie sie np od testu Wordl Ski Test Klammera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie wypowiedzi umacniaja mnie w tym, ze dobrze robie, ze nie pisuje na forum.

Plujesz sie i plujesz, a nie ma z tego zadnych pozytywów.

Aha i jeszcze jedno.

Popraw sobie słomkę......

.........co ci z butów wystaje.

Pozdro i chetnie poczytam wasze wypociny.

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i vice versa koleżko, nie mam zamaru wymieniac z Toba żadnych zdań na żaden temat

Olej, nie ma sensu z człowiekiem co się nie chciał do takiego poziomu zniżać rozmawiać

Bobiku. Otóż jesteś w błędzie, wiem kto miał małą kryształową kulę, wiem kto jest na drugim miejscu, wiem o szczegółach z wc i pamietam tez wyniki niektórych zawodów, które zapadły mi w pamięć. Oglądałem prawie wszystkie zawody pucharu świata, jak mnie nie było w domu to nagrywałem na N. Szczerze mówiąc to jestem prawie pewien ze przez cały rok bardziej siedze w narciarstwie niż ty. O wynikach pewnie wiesz ze strony dynastara gdzie piszą o brodzie Lizeroux. Przestań zgrywać wszechwiedzącego! To nie jest tak ze napaliłem się na Heada bo bode, bo vonn czy reklama livigno na eurosporcie. Przez całą zime siedze tylko w nartach. w zasadzie to od listopada do kwietnia czynnie a reszte miesięcy poświęcam na trenningi i inne sprawy TEŻ związane z narciarstwem. Co do słomy. To twój kompleks wyższości ? myślisz że jeśli jesteś (albo nie jesteś ale już się czujesz )z WWA to możesz nas nazywać wieśniakami ? Czy myślisz, że jeśli coś tam kminisz w rossignolu czy w dynastarze to pan jesteś ? jesteś w błędzie. Ciekaw jestem czemu wogóle zacząłeś tę dyskusję... uraziłem rossignola ? przeczytaj moją pierwszą wypowiedz i znajdź tam jakis pejoratywny tekst na temat rossignola. życzę powodzenia.

Wlasnie takie wypowiedzi umacniaja mnie w tym, ze dobrze robie, ze nie pisuje na forum.

nie pisujesz na tym forum. mhmmm, ku*wa przestań. jak nie pisujesz to skończ a nie unoś się chonorem bo w tej chwili obrażasz JC i resztę.

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byś już odpuścił!:cool:

Przepraszam Cię, ale poniosło mnie. Poprostu mało kto mnie na tym forum tak wkurzył, to pierwszy raz.

Co do kersa... Da radę ? myślę że tak, nowości są potrzbne a wykorzystanie tych włókien i energii chwilowej to świetny pomysł i genialne posunięcie ze strony inżynierów head'a. Jak się sprawdzi nie wiem, ale myślę że klapy na 100% nie będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie wypowiedzi umacniaja mnie w tym, ze dobrze robie, ze nie pisuje na forum.

nie pisujesz na tym forum. mhmmm, ku*wa przestań. jak nie pisujesz to skończ a nie unoś się chonorem bo w tej chwili obrażasz JC i resztę.

Widze gosciu, ze po łebkach czytasz.

Przeczytaj uwaznie ten CALY temat i zastanow sie przez noc nad tym wszystkim, co zostalo tutaj napisane.

Co do słomy, to potwierdzam - wystaje Ci z butow, bo nie umiesz podjac rzeczowej dyskusji, tylko rzucasz sie z wyzwiskami na innych.:cool:

Popraw sie prosze z ortografii, bo bije po oczach !!!:D

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze gosciu, ze po łebkach czytasz.

Przeczytaj uwaznie ten CALY temat i zastanow sie przez noc nad tym wszystkim, co zostalo tutaj napisane.

Co do słomy, to potwierdzam - wystaje Ci z butow, bo nie umiesz podjac rzeczowej dyskusji, tylko rzucasz sie z wyswiskami na innych.:cool:

Popraw sie prosze z ortografii, bo bije po oczach !!!:D

Jesteś holernym hipokrytą... Kto tutaj obraża ludzi i w jakim stopniu !? Po pierwsze to piszesz ze sie nie wypowiadasz na forum, piszesz ze to dobvrze, piszesz jak to strasznie sie tu dzieje, ze sie nie masz zamiaru udzielać - TO SKOŃCZ ! Rzeczowa dyskusja ? proszę cię... nie ośmieszaj się... zero argumentacji z Twojej strony ( ja argumentowałem swoją wypowiedź wszędzie) i mi wytykasz brak umiejętności podejmowania dyskusji... pfff .Co do słomy... chłopie weź i się już uspokój bo ta słoma to chyba Twój jakiś koszmar dzieciństwa, nie wiem moze tobie pchali ją do butów i miałeś odciski ? jakieś straszne przeżycia związane z wakacjami na wsi ? Co do ortografii... za dużo zwracasz uwagi na formę a nie na treść ( co z resztą widać )

Miłej nocy życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ładne letnie przesilenie na was natarło:D

wrzuccie na loooz chlopaki :) piekna pogoda podobno w polsce pojdzcie na piwo chill grill i te sprawy:) a moze kupcie lozniejsze majtki bo ta guma w majtach musi was niezle uciskac :P:P

to tyle ode mnie panowie :)

spokojniej troche z szacunkiem do starszych i bez wywyzszania w zadna strone i bedzie ok:)

moze teraz o tym kersie co:?:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 lipca, dzień jak pod psem (psa nie obrażając). Na forum cisza, gdzieś tam, ktoś wspomniał o zmianie trenera polskich alpejek, Mysiauek poszukuje wiązań do swoich nowych, starych Regli 28, początkujący witają, nasz nowy kolega andrzejd69 nosi się z zamiarem kupna Fischerków SC, Smiths kuje żelazo póki gorące ze swą Panią, ale oprócz tych paru wątków dzieje się NIC. A ja wpadłem na genialny pomysł. Trochę was rozruszam.

...czuję, że zabawa będzie przednia :D

Udało Ci się.....brawo.:rolleyes::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tym KERSem? Ktoś probował? Bo sam szukam czegoś fajnego na najbliższy sezon. Po tym jak nie znalazłem wymarzonej K2 ... znowu powrót do wypożyczalni i poszukiwania :)

Co do nowości to jeszcze Blizzarda R-Power http://www.blizzard-ski.com/index.php?id=5#99,0,356,0,0 .

I nad tymi deskami się zastanawiam na przysżły sezon.

Jedną nową parę na nadchodzący sezon już nabyłem : K2 Obsethed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowości to jeszcze Blizzarda R-Power http://www.blizzard-ski.com/index.php?id=5#99,0,356,0,0 .

I nad tymi deskami się zastanawiam na przysżły sezon.

Jedną nową parę na nadchodzący sezon już nabyłem : K2 Obsethed.

Gratuluję K2 :)

"Suspension Control"? Na pierwszy rzut oka wygląda coś w deseń znanego rozwiązania Markera "Piston Control" (czy jakoś tak?).

Z chęcia wypróbuję, jesli bedzie gdzie. Po ostatnich doświadczeniach zimowych z sezonu 09/10 z G-Force i Magnum... jestem sceptyczny co do tej marki nart.

Wcześniejsze IQONy były 1 klasa. A w tym roku zawód zawód zawód ...

Troszkę mnie dziwi tylko, że to zawieszenie dają tylko w jednym modelu (czy się mylę?).

No i nie wygląda to na lekką slalomkę jakiej szukam :/

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :D

Zareagowałem na wyzwiska w moją stronę i w stronę smiths'a. PS : to "Właśnie" to do wyswisk czy ogółem do słomy z butów i rzeczowej dyskusji ?

Co do kersa. Nie mogę się doczekać aż go wypróbuję, Smiths i Bugajson mają już to sa sobą więc może oni się wypowiedzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że dobre deski muszą mieć drewniany rdzeń i kawał blachy lub dwie żeby ich nie połamać a bajery w tej dziedzinie nie napędzą sprzedaży . Dobre Dynki , RC4 czy SLX i tak Ci co czegoś szukają to kupią. Nie ma opcji żeby np mój szwagier zrezygnowałam z RX8 i stał sie posiadaczem HEAD. Jedynie przy flasce będzie się lał z moich Elanów. Pozdrawiam

A ja to w 100 % popieram, chciałem tylko pokazac jak tam sobie radzi konkurencja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkim skrócie :

Jak działa przeniesiona z torów na trasy technologia? Otóż działa jak turbosprężarka. Podczas ostatniej fazy skrętu usztywnia tylną część desek, dodając im dynamiki i przyspieszenia.

Tak na spokój to biorąć to wychodzi na to że chłopaki z Head wymyśli sposób na opanowanie jazdy Bodego Mullera który jeżdzi odchylony do tyłu na granicy upadku i wtedy zasuwa jak mały Kazik. Kiedyś też próbowałem wychodzić ze skrętu odchylony do tyłu , narty strzelały do przodu jak z rakiety ale umiejętności niestety powodowały bliskie spotkanie z ulubionym śniegiem. Pewnie obciążyli czubki nart i wtedy narty nie wyskakują tylko pojadą szybciej ciekawe? Może ktoś wie co mają w środku. . Pozdrawiam:)

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkim skrócie :

Jak działa przeniesiona z torów na trasy technologia? Otóż działa jak turbosprężarka. Podczas ostatniej fazy skrętu usztywnia tylną część desek, dodając im dynamiki i przyspieszenia.

Tak na spokój to biorąć to wychodzi na to że chłopaki z Head wymyśli sposób na opanowanie jazdy Bodego Mullera który jeżdzi odchylony do tyłu na granicy upadku i wtedy zasuwa jak mały Kazik. Kiedyś też próbowałem wychodzić ze skrętu odchylony do tyłu , narty strzelały do przodu jak z rakiety ale umiejętności niestety powodowały bliskie spotkanie z ulubionym śniegiem. Pewnie obciążyli czubki nart i wtedy narty nie wyskakują tylko pojadą szybciej ciekawe? Może ktoś wie co mają w środku. . Pozdrawiam:)

Tia... Bode i jego sławetne przysiadanie tyłów. ;) Co ciekawe zauważono, że takie przysiadanie oprócz tego ze jest niebezpieczne to jest dosyć szybkie w bramkach. Łatwo to sprawdzic. Spróbuj wykonać skręt np na gigantce lekko odchylając się do tyłu. Od razu poczujesz większe przeciążenie i to, że skręt jest precyzyjniej wycięty. Za pierwszym, trzecim i piątym razem pewnie poczujesz glebę, ale z czasem da się opanować ;D

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , w końcu coś się dzieje na forum;)

a co do Kersa w Headach - czas pokaże czy to tylko marketing czy coś więcej . I raczej nie obawiam się dominacji Heada na stokach , no chyba że polskich , bo u nas przecież sami Bode Millerzy:D , ale na razie marketingowo "trochę" wyprzedził konkurencję

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , w końcu coś się dzieje na forum;)

a co do Kersa w Headach - czas pokaże czy to tylko marketing czy coś więcej . I raczej nie obawiam się dominacji Heada na stokach , no chyba że polskich , bo u nas przecież sami Bode Millerzy:D , ale na razie marketingowo "trochę" wyprzedził konkurencję

Nie, no tylko tak maciupeńkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head z KERS'em bedzie dominował raczej na trasach PŚ, ale myślę że na polskich stokach też sie napewno pojawi, np w Ryterskim Raju (Bode):) wiadomo, cena będzie wysoka, nie mówie już o SL RD bo to napewno w sklepach nie będzie ale o zwykłej SL sklepowej, cena pewnie kolo 2500zł jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head z KERS'em bedzie dominował raczej na trasach PŚ, ale myślę że na polskich stokach też sie napewno pojawi, np w Ryterskim Raju (Bode):) wiadomo, cena będzie wysoka, nie mówie już o SL RD bo to napewno w sklepach nie będzie ale o zwykłej SL sklepowej, cena pewnie kolo 2500zł jak nie więcej.

No niestety, cena niemała. Ale jakoś rejsowo-układowo mam taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...