Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cieńków - otwarcie krzesła


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przejeżdżając dzisiaj przez Wisłę Malinkę postanowiłem się zatrzymać w ON Cieńków, aby sprawdzić, co słychać z budową krzesła i ...

Byłem pod wrażeniem. Wygląda na to, że wszystko jest już przygotowane pod stawianie nowej 4-osobowej kanapy. Zdemontowano stare orczyki, wykonano prace zimne i przygotowano betonowe podesty pod montaż krzesła.

Zrobiłem kilka zdjęć, które możecie zobaczyć tutaj: http://www.skionline.pl/galerie/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=689&g_numer_zdj=1

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci dać czewieńca za to ale nie mogę:D, przecież kudłaci z lasu jutro przypędzą tam nadzór budowlany, inspekcję pracy, prokuratora i cholera wie kogo jeszcze:mad:, a znane są przecież u nas przypadki że nawet prawomocne pozwolenia na budowę zostają uchylane, wszakże żyjemy w kraju CUDÓW:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Przejeżdżając dzisiaj przez Wisłę Malinkę postanowiłem się zatrzymać w ON Cieńków, aby sprawdzić, co słychać z budową krzesła i ...

Byłem pod wrażeniem. Wygląda na to, że wszystko jest już przygotowane pod stawianie nowej 4-osobowej kanapy. Zdemontowano stare orczyki, wykonano prace zimne i przygotowano betonowe podesty pod montaż krzesła.

Zrobiłem kilka zdjęć, które możecie zobaczyć tutaj: http://www.skionline.pl/galerie/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=689&g_numer_zdj=1

Nooo... nie poszło w las. ;)

Dodajmy,że to ma być czteroosobowe krzesło Doppelmayr .

Oby nie za wcześniej fanfary... :eek:

Chciałem Ci dać czewieńca za to ale nie mogę, przecież kudłaci z lasu jutro przypędzą tam nadzór budowlany, inspekcję pracy, prokuratora i cholera wie kogo jeszcze, a znane są przecież u nas przypadki że nawet prawomocne pozwolenia na budowę zostają uchylane, wszakże żyjemy w kraju CUDÓW

Tych cudów się obawiałem,ale równie bardzo obawiam się frekwencji... :eek: Mam nadzieję,że nie za wcześnie o tym...

A mi zapewne z uwagi na ostatnie wypadki rzuciło się na oczy i tytuł przeczytałem z błędem jako :

Cieńków - trwa budowa KRZYŻA

Jak się można domyślić gałki oczne odbiły mi się od monitora:D

Odetchnąłem z ulgą jak temat otworzyłem ..........

:D:D No to zieloni mają konkurencję! :D

--------------------------------------------------------------------------

No to kolejny cynk - Hotel Stok...

Nie potwierdzone,ale ponoć mają wydłużyć trasę i postawić krzesło czteroosobowe!Oby wyszło,a ja właściwie powinienem zamilknąć,bo sierściuchy zbyt wcześniej się dowiedzą! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nowe zdjęcia z Cienkowa

Ponownie wybrałem się do Wisły, aby sprawdzić jak postępują prace przy modernizacji ośrodka.

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj: http://www.skionline.pl/galerie/?dzial=&co=galerie&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=690&g_numer_zdj=1

Na parkingu leżą już słupy krzesła, jest tez lina nośna. Ułożony jest system naśnieżania oraz kable zasilające oświetlenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja na czerwońca spróbuję zapracować.:rolleyes:

To ostanie zdjęcie nr 31,parking.

Ciekawe czy będzie bezpłatny?

Nie mniej choć ,mało korzystałem z takich górek,bardzo się cieszę,że powstają na nich krzesła.

Na Cieńkowie nigdy nie jeździłem.

Jeśli nie zdarzy się tak jak na Nowej Osadzie,to może uda się w tygodniu jakiś zjazd zaliczyć.

Bo na NO jak nie kolejka do krzesła to po bilet (karnet) ,a w kolejce to ja stał nie będę i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Standardowo widzę , że otwierają sezon w czwartek/piątek ... pewnie wtedy też promocja... no nic ... ja ich mam w dunosie.

Dlaczego doszukujesz się drugiego dna? :(

Dla mnie to logiczne i ja też bym tak zrobił. Wiadomo, że w sobotę może być dużo ludzi, to otwieram wcześniej, aby sprawdzić, czy wszystko działa poprawnie. Zawsze jest czas, aby usunąć ewentualne usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego doszukujesz się drugiego dna? :(

Dla mnie to logiczne i ja też bym tak zrobił. Wiadomo, że w sobotę może być dużo ludzi, to otwieram wcześniej, aby sprawdzić, czy wszystko działa poprawnie. Zawsze jest czas, aby usunąć ewentualne usterki.

Jacek,

rozumiem Twoje podejście.

Odnosząc to do sfery developmentu oprogramowania:

1)wcześniej bym uruchomił i sprawdził czy wszystko działa ok bez uzytkownikow = testy wewnętrzne

2)potem skierowałbym na User Acceptance Tests.

A taki UAT najlepiej robi się na pełnej możliwej próbce - czyli pełnym możliwym obciążeniu użytkownikami i z jak największym ryzykiem. Dlatego to zrobiłbym z promocją żeby sie ludziska zjechali i wyorali wszystko co może się spierniczyć.

3)a po UAT: pełne wejście produkcyjne.

To jest moje podejście. Lubię promocje (jak chyba każdy). Podnoszą wizerunek stacji w moich oczach.

Ale rozumiem inny tok myslenia, że inwestycja musi się zwrócić bo kredyt trzeba spłacić a ludzie i tak będą przyjeżdżać. Dlatego lepiej uruchomić i "sprawdzić" wyciag w tygodniu a w weekend jechać już -odnosząc się do wcześniejszych filozoficznych i przemądrzałych wynurzeń- na produkcji.

Edytowane przez mysiauek
popraweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

rozumiem Twoje podejście.

Odnosząc to do sfery developmentu oprogramowania:

1)wcześniej bym uruchomił i sprawdził czy wszystko działa ok bez uzytkownikow = testy wewnętrzne

2)potem skierowałbym na User Acceptance Tests.

A taki UAT najlepiej robi się na pełnej możliwej próbce - czyli pełnym możliwym obciążeniu użytkownikami i z jak największym ryzykiem. Dlatego to zrobiłbym z promocją żeby sie ludziska zjechali i wyorali wszystko co może się spierniczyć.

3)a po UAT: pełne wejście produkcyjne.

To jest moje podejście. Lubię promocje (jak chyba każdy). Podnoszą wizerunek stacji w moich oczach.

Ale rozumiem inny tok myslenia, że inwestycja musi się zwrócić bo kredyt trzeba spłacić a ludzie i tak będą przyjeżdżać. Dlatego lepiej uruchomić i "sprawdzić" wyciag w tygodniu a w weekend jechać już -odnosząc się do wcześniejszych filozoficznych i przemądrzałych wynurzeń- na produkcji.

Jestem tu w temacie z Mysiałkiem;wiadomo,że w tygodniu przyjedzie mało ludzi,więc żadna strata... :P Takie "promocje" mam tam,gdzie Mysiałek. ;)

Sam też chętnie z takowych(tzn.w weekend) korzystam,zawsze przyjemnie jest zacząć sezon od jazdy a nie od opróżnienia portfela.

Jak się chce,to można zrobić promocję w weekend,czyli dla niemal wszystkich a nie garstki,tak ma być niby w Zawoi,choć tu jestem ostrożny z przedwczesnym chwaleniem... :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieńków zakładają krzesła

Dzisiaj wstąpiłem do ON Cienków w Wiśle Malince, aby sprawdzić jak wygląda postęp prac przy nowym krześle.

Przez przypadek trafiłem na dyrektora ośrodka Pana Krzysztofa Brożynę, z którym trochę porozmawiałem o nowej inwestycji. W rozmowie dowiedziałem się, że jest duża szansa, że kolej zostanie uruchomiona w następny weekend.

Kilka zdjęć z prac: http://www.skionline.pl/stacje/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=712&g_numer_zdj=1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...