Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie gdzie jeszcze mozna smignać na narty?

wiem że sie powtarzam ale temperatura sie caly czas zmieniaja wiec pytam jeszcze raz:)chce we wtorek śmignąć na narty jeszcze tak żeby chociaż jeszcze ze 2-3 dni pojeździć:) podpowiedzcie coś gdzie da rade jeszcze to zrealizowac czy w polsce czy słowacja,sporo osób jeżdzi prawie codziennie z tego co widze wiec podpowiedzcie cosik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosorny Groń 27 marca

Dzis na Mosornym cudnie, oczywiscie pusto.. jak zawsze:) kiedy tam jestem:)

jazda od rana na karnecie calodziennym za 55 zł. Rano twardo ale im wiecej słoneczko operowało tym gorzej...

Tak sobie dzis pomysłałam czy to ostatni dzień ? na nartach ? echhh cos tak czuję niestety.

Relacja rzecz jasna będzie jutro bo mi sił dzis brakuje;)

Śniegu tam jeszcze troszku jest, ale coraz go niestety mniej okolo 12 wygladał jak bita smietana rozsmarowana na biszkopcie:)

ale ta bita smietana taka cukrowata była dzis...:rolleyes:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja Białka Tatrzańska:))

no to słuchajcie teraz i ja relacje przekaże:) dzisiaj 02.00 w samochód i po 8 rano jesteśmy w Białce,Kotelnica pokoik zostawić rzeczy przebrać się i heja na stok!!w nocy był lekki mrozek więc śnieg był fajny lekko zmrożony i do 12 naprawde można było fajnie pojeździć później niestety słońce trochę zwodniło:) śnieg ale i tak śmigaliśmy:)później 2 godzinki przerwy i wieczorkiem jeszcze do 18 chwile polatać:)stok nr 10 i 11 jest do 20 otwarty.jutro jeszcze ma być podobna pogoda więc pewnie napewno po smigamy piątek zobaczymy....bede pisał a może komuś to pomoże:)

pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja Białka Tatrzańska:)) cd...

no więc dzisiejszy dzięń 0800 na śniadanko i 0900 na stok, w nocy leciutki mrozek śnieg troszke zmrożony ale słońce szybko zrobiło z niego troche wody....

stok był w nocy ratrakowany a mała ilość osób pozwoliło do 12 normalnie pojeździć :)ale nie był bym soba gdybym nie jeździł troszku dłużej no więc chwilę temu zeszliśmy ze stoku:))jutro do południa ma padać więc się okaże jak to będzie dalej:)

ogólnie stok całkiem dobry śniegu sporo troche rozmoknięty ale co tu dużo oczekiwać przy 10 stopniach w dzień....mało ludzi może 20 30 rano wieczorem chyba nawet 10 nie było....narazie polecam ale co pokaże jutro...zobaczymy... a no i kotelnica ma karnet w cenie pokoju od 4 nocy...

pozdro

Seba

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się do Zakopanego na weekend. Czy będzie można gdzieś pojeździć poza Kasprowym i Białką?

Nosal dziś zakończył sezon, natomiast nie wiem jak Harenda, bo na stronie nie ma żadnych aktualnych informacji.

Czy Kotelnica jest czynna od 8 czy 9?

Z tego co poczytałem to jeszcze Jurgów i Rusin chodzi.Chyba w weekend będzie też czynna Harenda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Harendzie wszystko spłyneło, natomiast byłem na Kasprowym w poniedziałek i było super zero kolejek w kuźnicach i na gąsienicowej warunki dobre, góra trasy twarda, wypłaszczenie zwężone bo skałki widać po prawej a w dolnej części mało śniegu, ale panowie z PKL cały dzień pchali śnieg ratrakiem z górnej części trasy na dół, pewnie chcą utrzymać się do maja ale chyba marne szanse, ogólnie warunki jak na taką wiosnę i marną zimę w tatrach są dobre

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurgów - ostatnie dni sezonu 2010/2011

Ostatni weekend nartowania w Jurgowie:

Ostatnie 2 dni sezonu zimowego 2010/2011.

Pomimo wiosennej pogody w naszym ośrodku panują ciągle dobre warunki narciarskie. Czynne są trasy 1,2,3 i 4. W najbliższy weekend (02-03. kwietnia 2011) zapraszamy na ostatnie 2 dni nartowania w sezonie zimowym 2010/2011. Wyciągi czynne w godzinach od 9:00 do 18:00

Źródło:

www.hawran.pl

Edytowane przez Luceks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustroń CzantoriaWczoraj wypadł mi wyjazd do Ustronia. Znajomy z którym miałem się spotkać przejeżdżał dzień wcześniej obok Czantorii i namówił mnie żeby zabrać narty. Zerknąłem na kamerki i pomyslałem dlaczego nie? jeszcze powinno dać się zjechać. Na miejscu byłem po godzinie 14tej. Kolejka chodziła, ale nikt nie jeździł na nartach. Co prawda byli turyści ale z aparatami i przygladali się nam z dziwnymi minami. Na górze 17 stopni, świecące słońce i resztki śniegu spowodowały, że mało kto wierzył, że da się jescze tam pojeździć. Okazało się jednak, że nie było tak najgorzej. Śniegu co prawda mało, ale dało się zjechać do samego dołu i nie zniszczyć nart. Miękko, ale równo. Rano podobno jeszcze przejechał tam ratrak. [ATTACH]2400[/ATTACH][ATTACH]2401[/ATTACH][ATTACH]2402[/ATTACH][ATTACH]2403[/ATTACH][ATTACH]2405[/ATTACH]

IMG_2541.JPG

IMG_2542.JPG

IMG_2543.JPG

IMG_2544.JPG

IMG_2546.JPG

IMG_2541.JPG.f24ada9cafcec05f5d41aa51a4f0afb5.JPG

IMG_2542.JPG.7479ca46aa01f9b8e6b067d212ce06a8.JPG

IMG_2543.JPG.8692acb445a4734f1c5edfabfa479868.JPG

IMG_2544.JPG.1a06715254baaeb7eb376c9046fc19d4.JPG

IMG_2546.JPG.217e14044755508d904256e7ba09fd83.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisła soszów

witam

byłem wczoraj na soszowie, do 11 warunki dobre jak na tą datę, a nawet bardzo dobre bym powiedział, później wyszło trochę minerałów i trzeba było mijać, ludzi jeździło może z 20 to całkiem przyjemnie się szusowało, pani z kasy powiedziała że będą działać do przyszłego weekendu, nie bardzo chce się wierzyć, ale 2 kupki zgromadzonego śniegu mieli, wiec może utrzymają śnieg, działała trasa czerwona:) i niebieska

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...