Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wasze warunki na skionline.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Was poinformować, że w dziale pogoda przygotowaliśmy możliwość wstawiania Waszych opinii na temat warunków narciarskich w ośrodkach.

Teraz każdy forumowicz może wejść na stronę z pogodą w ośrodku i opisać jakie warunki narciarskie zastał na stoku. Jest możliwość wybrania warunków narciarskich, rodzaju śniegu oraz wstawienia krótkiej opinii.

Myślę, że będzie to ciekawa konfrontacja z informacjami podawanymi przez właścicieli wyciągów, a także duża pomoc dla innych narciarzy wybierających się na narty!

Liczę na obiektywne i merytoryczne opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie to ciekawa konfrontacja z informacjami podawanymi przez właścicieli wyciągów, a także duża pomoc dla innych narciarzy wybierających się na narty!

Liczę na obiektywne i merytoryczne opinie :)

Z czasem może to zacząć działać w 2 strony, czyli będzie to dyscyplinować właścicieli ośrodków do podawania rzetelnych informacji zgodnych ze stanem faktycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ja to skoryguję... :cool:

Choć może lepiej nie,bo znów będę posądzany o psucie opinii Naszy stokom... ;):P

johnny! O to chodzi żebyś psuł opinię. Może któryś z właścicieli wyciągów zobaczy nasze forum i dowie się co powinien zmienić. To jest dobra droga, trzeba tylko mieć nadzieję, że w/w zaglądają na skionline.

Jeśli mam być szczery to wszystkie odnośniki "Pogoda" (np. ten na stronie głównej w lewym panelu :))powinny być zamienione na "Pogoda i warunki narciarskie", bo troszkę ciężko do tego trafić przy takiej ilości treści na skionline.

I dla tych którzy nie znają rodzajów śniegu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Anieg#Rodzaje_pokrywy_.C5.9Bnie.C5.BCnej_z_punktu_widzenia_turysty_i_narciarza

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnny! O to chodzi żebyś psuł opinię. Może któryś z właścicieli wyciągów zobaczy nasze forum i dowie się co powinien zmienić...

Np. nie wpuszczać narciarzy z naklejką skionline.pl... ,bądź zatrudnić panów,którzy w dosadny/zdecydowany sposób zmienią mój pogląd na temat warunków narciarskich. :eek:;)

A może,jak było kiedyś w którymś filmie,gdzie gość udawał kontrolera restauracji... ,dadzą karnet gratis,bylem pochwalił. :cool::D

Edytowane przez johnny_narciarz
ważny dodatek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje połączyć te regiony lub prawidłowo umiejscowić w nich stacje.

Ano właśnie! Co prawda np. z Poronina nawet Tatry widać, a zaklasyfikowanie Poronina do Tatr z pewnością cieszy Poronin, bo ten zyskuje na prestiżu ...;) ale to bez sensu kompletnie :))

Z wymienianych tam ośrodków tylko Nosal i Kasprowy są w Tatrach - reszta to Podhale! Wcześniej tam nie zaglądałem, ale to jest za dobry portal, żeby tak zostało - trzeba by to zmienić koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie! Co prawda np. z Poronina nawet Tatry widać, a zaklasyfikowanie Poronina do Tatr z pewnością cieszy Poronin, bo ten zyskuje na prestiżu ...;) ale to bez sensu kompletnie :))

Z wymienianych tam ośrodków tylko Nosal i Kasprowy są w Tatrach - reszta to Podhale! Wcześniej tam nie zaglądałem, ale to jest za dobry portal, żeby tak zostało - trzeba by to zmienić koniecznie :)

Zmiany dokonane.

Ale tak do końca nie wiem, czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie zrobienie regionu Tatry i Podhale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluszkowce i Długa Polana są w Gorcach.

:) To mała rewolucja następuje. Ale OK.

Kluszkowce powędrowały w Gorce, ale Długa Polane została na Podhalu, bo przypisana jest do Nowego Targu, a to stara stolica Podhala. Choć zgadzam się, że gdyby być baaardzo dokładnym, to stok jest już w Gorcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To ja , tak aby było na temat warunków na stokach a nie gdzie są te stoki to powiem tak.

Byłem wczoraj w Białce na Kotelnicy. Nie podam regionu, bo to nie na temat. Ale piszą oni, że warunki super, w skali 1-6 to 5. Ale przyjeżdżam i od rana sam lód. I zastanawiam się, gdzie są te bardzo dobre warunki?????

Jak piszą na stronie Śniezicy, że jest super, to wiem, że będą dziury w lodzie, muldy itp. Ale żeby na Kotelnicy takie rzeczy miały miejsce.

Dosc oszustw oto moje haslo.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...