Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wena forumowiczów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zarejestrował się nowy forumowicz jarzebiaknaczczo, co skłoniło mnie do założenia wątku o inwencji naszych forumowiczów.

Może zrobimy głosowanie na najzabawniejszy, najciekawszy login?

Kilka typów:natchnienie; Zielono-fioletowa; kombajnchodnikowy; profesjonalistyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zarejestrował się nowy forumowicz jarzebiaknaczczo, co skłoniło mnie do założenia wątku o inwencji naszych forumowiczów.

Może zrobimy głosowanie na najzabawniejszy, najciekawszy login?

Kilka typów:natchnienie; Zielono-fioletowa; kombajnchodnikowy; profesjonalistyka

Hehe ja ze swoim nikiem nie będę się wypowiadał na temat tych nazw bo pewnie też się łapie w śmiechu warte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doła. :eek:

Bo nie załapałem się do pierwszej trójki.;):P

Musiałem mieć niezłą wenę żeby taki nick wymyślić.

A co do weny innych userów.

To pokon bije wszystkich na łeb na szyję.

Ale nie swoim nickiem.

Tylko "wjazdem na forum" z pierwszym postem :P:p:p

Witam, ma ktoś z Was może pożyczyć bądź odsprzedać aktualną winietę na Szwajcarię?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie

Edytowane przez MB
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nick SB...jest mocno wymowny :D :D :D

SB - Służba Bezpieczeństwa...jak wiadomo SB jest Moderatorem :)

SB sorry za skojarzenie...i bez urazy.

Nie ma mowy o jakiejkolwiek urazie, ale wyjaśnię i uściślę że nie mam nic wspólnego z Służbą Bezpieczeństwa, z tej prostej przyczyny że jak wchodziłem w pełnoletniość to w tym czasie rodziła się polska demokracja, a naturalną konsekwencją tego faktu była śmierć Służby bezpieczeństwa:cool:.

Mój login również nie wziął się jak niektórzy podejrzewali od liter z tablic rejestracyjnych moich samochodów, tylko po prostu od pierwszych liter mojego imienia i nazwiska.

--------------------------

Kombajnchodnikowy :eek: - musi jaki pewnie hajer przodowy - Bercik to Ty?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia się pojawia tylko nie ma za bardzo czasu na pisanie. Ale na pewno czyta :D

Ja również stawiam na Wróżkę, albo na zgorkinapazurki :)

Postaram się to zmienić, w końcu od tego jestem aby dyscyplinować forumowiczów:cool:, inwazji nie obiecuję ale jakiś incydent na pewno:)

czy Tobie się też należy kartka?:D:D:D

Nie mnie to oceniać, tylko kto mi ją da?:cool:

sam sobie nie mogę:rolleyes:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooo w końcuuuuuu:):):D

:cool:Krzychu,

Jak jesteś zadowolony to kliknij tam w 15 poście na wagę:cool:, wiesz... samo się nie zrobiło:rolleyes:

Mnie się "denaturat" podoba :) - nawet kiedyś wywołał kontrowersje wśród zarządu forum ;), ale się ostał, choć milczy biegle.

Nie moje;)

A ja obstaję za użytkownikiem Kombajnchodnikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, bo dałeś dzięksa i teraz nie da się kliknąć wagi, ale można dzieksa skasować, kliknąć wagę i potem można znowu dać dzięksa:D:D:D

No właśnie nie:rolleyes::) Bo w 15 poscie tam gdzie był "dzięks" to pisało że nie da się dac bo jest już "dzięks" więc chciałem dać w 20 poście i wyskoczyło właśnie to: You must spread some Reputation around before giving it to SB again. I niebardzo wiem o co z tym chodzi:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...