Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupujemy?


Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja napisałem że to kredyt bez dotacji i dopłat:confused:

Zasugerowałem Ci że nie na wszystko można taki kredyt dostać, już nie chciałem pisać że trzeba mieć jeszcze odpowiednie wykształcenie i doświadczenie:p

No właśnie trzeba mieć wiedzę (wykształcenie) i doświadczenie by odróżnić coś co jest wolnorynkowe - od tego, co nie jest (użyłeś dla mnie jednoznacznego sformułowania).

...i tu mógłbym o Tobie napisać "Mod Pismak" od siedmiu boleści ;)

Na przyszłość - jak się Sławku wypowiadasz w jakimś temacie to precyzuj swoje pytania, bo dyskusja na zasadzie domysłów jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trzeba mieć wiedzę (wykształcenie) i doświadczenie by odróżnić coś co jest wolnorynkowe - od tego, co nie jest (użyłeś dla mnie jednoznacznego sformułowania).

...i tu mógłbym o Tobie napisać "Mod Pismak" od siedmiu boleści ;)

Na przyszłość - jak się Sławku wypowiadasz w jakimś temacie to precyzuj swoje pytania, bo dyskusja na zasadzie domysłów jest bez sensu.

No właśnie w moim prościutkim móżdżku wolnorynkowe to jest produkt który można normalnie nabyć(nie z pod lady, bez znajomości...), a do takiego należy właśnie ten kredyt, jak i każdy inny, to w myśl Twojego rozumowania taki kredyt na 10 mil zł też nie jest produktem wolnorynkowym bo go nie każdy może wziąć z powodu że go nie zabezpieczy.

"Mod Pismak":rolleyes:

Wiesz ale po mnie to płynie, może dlatego że w szkole nie byłem mały, rudy, piegowaty i nie śmiali się ze mnie, więc nie jestem przewrażliwiony na swoim punkcie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w moim prościutkim móżdżku wolnorynkowe to jest produkt który można normalnie nabyć(nie z pod lady, bez znajomości...), a do takiego należy właśnie ten kredyt, jak i każdy inny, to w myśl Twojego rozumowania taki kredyt na 10 mil zł też nie jest produktem wolnorynkowym bo go nie każdy może wziąć z powodu że go nie zabezpieczy.

"Mod Pismak":rolleyes:

Wiesz ale po mnie to płynie, może dlatego że w szkole nie byłem mały, rudy, piegowaty i nie śmiali się ze mnie, więc nie jestem przewrażliwiony na swoim punkcie:p

Wielu rzeczy niestety nie rozumiesz i mylisz - ale to już nie pierwszy raz na forum Ci się zdarza...a może zwyczajnie powinieneś przyznać się do błędu, lub przynajmniej do wprowadzania w błąd czytelników Skionline.

Nie będę Cię po raz kolejny odsyłał do definicji i pojęć encyklopedycznych - bo to nie ma sensu - tak samo jak dyskusja z Tobą.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak masz rację, jestem mały, rudy, piegowaty, zadufany w sobie...a na dodatek mam malutką firmę, w której sam jestem kierowcą...przepraszam, że jestem przewrażliwiony na swoim punkcie.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta, ale ja już się zgubiłem o czym tu jest mowa, miało być czysto hipotetycznie i dla zabawy a jest jak zwykle

Pozdrawiam

Ze swojej strony - Przepraszam.

Przepraszam, że kolejny raz dałem się sprowokować.

A za Moderatora Skionline mi zwyczajnie wstyd :mad:

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci SB - na komentarz, który zamieściłeś przy czerwieńcu jaki od Ciebie otrzymałem.

Komentarz: "Wstydź się za siebie".

SB - przykro mi, ale to nie ja mam się czego wstydzić.

Mógłbym i ja Ci podarować czerwieńca - ale to nie w moim stylu.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu.

Jak widzę, na forum jest paru eko-nomistów (ach ten wrażliwy przedrostek:)).

Jeśli ktoś miałby zatem dostęp elektroniczny do Monitora B, to może udałoby się zlokalizować jakąś spółkę narciarską, która publikuje swoje wyniki finansowe i mielibyśmy wtedy wszystko jak na dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak wygląda Biznes Plan powstałego Krzesła na Północy Polski na 750 metrowej Pięknej Górze: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=122943#post122943

Z całą pewnością liczą na zyski :)

Tylko patrzeć jak krzesło powstanie również w moim, świętokrzyskim Regionie - prace na kieleckim Telegrafie mają ruszyć już na wiosnę.

Kto będzie następny?

Przydała by się jakaś nowa Trasa - w paśmie Łysica, Święty Krzyż znalazło by się jakieś atrakcyjne miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak wygląda Biznes Plan powstałego Krzesła na Północy Polski na 750 metrowej Pięknej Górze: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=122943#post122943

Z całą pewnością liczą na zyski :)

Tylko patrzeć jak krzesło powstanie również w moim, świętokrzyskim Regionie - prace na kieleckim Telegrafie mają ruszyć już na wiosnę.

Kto będzie następny?

Przydała by się jakaś nowa Trasa - w paśmie Łysica, Święty Krzyż znalazło by się jakieś atrakcyjne miejsce :)

Patrząc na temperatury w Polsce to ci z północy jak zainwestują w naśnieżanie to będą przy tych zimach mieć dłuższy sezon narciarski jak my tutaj na południu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu.

Jak widzę, na forum jest paru eko-nomistów (ach ten wrażliwy przedrostek:)).

Jeśli ktoś miałby zatem dostęp elektroniczny do Monitora B, to może udałoby się zlokalizować jakąś spółkę narciarską, która publikuje swoje wyniki finansowe i mielibyśmy wtedy wszystko jak na dłoni.

Łatwo kupić takie dane...koszt 30,75 brutto.

Dla przykładu link do danych Kotelnicy Białczańskiej: http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/736-15-23-042/kod-pocztowy/34-405/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma normalnych banków, a już na pewno nienormalni są Ci co go tworzą, pracują w nim, to jest jakiś matrix:mad:, oni gadają do mnie po chińsku i jak by im papier zabrał, to mogą iść do domu beż ryzy papieru nic nie zrobią:D

Obawiam się że to jest żaden argument dla banku:p, jak już wcześniej ustaliliśmy nie pracują tam normalni...

Wypraszam sobie i oczekuję przeprosin na forum :P

FOCH :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jack
Wypraszam sobie i oczekuję przeprosin na forum :P

FOCH :P

I ja tez sobie wypraszam, podobnie jak mysiauek.

W moim banku przynajmniej jedna osoba jest normalna:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim banku przynajmniej jedna osoba jest normalna:cool:

No no, my tu rozmawiamy czy nam starczy na ten wyciąg i odśnieżanie a Jack nie pochwalił się, że ma swój bank :P:D

Jack, mysiauek...to widzę, że jest nas trzech "z Branży" :)

Trzech to już mocna Grupa za forumie ;)

Pozdrawiam

Mariusz

Obawiam się, że nawet pracując w banku, można nie mieć z samą bankowością nic współnego...

Kwestia zrozumienia co to jest bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...