Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białka Tatrzańska indentyfikacja noclegów na mapie


nocny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jadę pierwszy raz do Białki a zależy mi na tym aby być jak najbliżej wyciągu. Ustaliłem już że blisko jest Pensjonat Bania, Chata u Walusia ale tam nie ma miejsc. Czy ktoś może mi powiedzieć co to za duży budynek z czerwonym dachem na załączonej mapie. Ew. może podać namiar na nocleg w zaznaczonym obszarze. Jest takie coś jak Pensjonat pod kotelnicą ale nie wiem który to na mapie. Wielkie dzięki.

Link: mapa

p.s. próbowałem poszukać przez google maps i zumi oraz pkt ale jak widać ze słabym skutkiem.

Pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jadę pierwszy raz do Białki a zależy mi na tym aby być jak najbliżej wyciągu. Ustaliłem już że blisko jest Pensjonat Bania, Chata u Walusia ale tam nie ma miejsc. Czy ktoś może mi powiedzieć co to za duży budynek z czerwonym dachem na załączonej mapie. Ew. może podać namiar na nocleg w zaznaczonym obszarze. Jest takie coś jak Pensjonat pod kotelnicą ale nie wiem który to na mapie. Wielkie dzięki.

Link: mapa

p.s. próbowałem poszukać przez google maps i zumi oraz pkt ale jak widać ze słabym skutkiem.

Pozdrawiam

marcin

To duży kompleks(ten z czerwonym dachem),zaraz po porannych modłach można udać się do refektarza na śniadanie.

Tylko jak Ci się w habicie będzie stało w tych kolejkach? :P

Pod Kotelnicą to chyba ten z największym ciemnym dachem ,blisko parkingu.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz tam noclegu, to może zadzwoń na Banię - oni tam powinni udzielić informacji.

Figo jakieś parę lat temu zażywał odpoczynku narciarskiego właśnie na Bani i kosztowało to tyle samo co apartament w Alpach, tyle że to co wynajmował to nie był apartament:p

Urlop był pod tytułem: "Urlop w Białce z widokiem dupnych kolejek do kolejek":p

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jadę pierwszy raz do Białki a zależy mi na tym aby być jak najbliżej wyciągu.

a kiedy jedziesz? moge namiary rano podesłac, głupio dzwonic do znajomego o tej godzinie. miejsce szczerze polecam, jest to Pensjonat, włascicel ma konie, jeździłam tam tylko konno, ale pokoje widziałam - czysto i schludnie i człowieka znam, uczciwy i ma nie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wolał bym za taką kasę do Austrii jechać na pewno bym się nie pchał za taki szmal w polskie góry.

Może poleciłbyś w Austrii jakiś pensjonat w pobliżu kurortu z dużą ilością tras czerwonych czrnych na pobyty trzydniowe ;pokój jednoosobowy,darmowy basen ,darmowy wi-fi ze śniadaniem i obiadokolacjom w cenie 50/60 E za dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poleciłbyś w Austrii jakiś pensjonat w pobliżu kurortu z dużą ilością tras czerwonych czrnych na pobyty trzydniowe ;pokój jednoosobowy,darmowy basen ,darmowy wi-fi ze śniadaniem i obiadokolacjom w cenie 50/60 E za dzień .

Za kasę 50/60E na dzień to znajdziesz wszędzie.Na stronie masz dobrą wyszukiwarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jadę pierwszy raz do Białki a zależy mi na tym aby być jak najbliżej wyciągu. Ustaliłem już że blisko jest Pensjonat Bania, Chata u Walusia ale tam nie ma miejsc. Czy ktoś może mi powiedzieć co to za duży budynek z czerwonym dachem na załączonej mapie. Ew. może podać namiar na nocleg w zaznaczonym obszarze. Jest takie coś jak Pensjonat pod kotelnicą ale nie wiem który to na mapie. Wielkie dzięki.

Link: mapa

p.s. próbowałem poszukać przez google maps i zumi oraz pkt ale jak widać ze słabym skutkiem.

Pozdrawiam

marcin

Nie wiem czemu martwisz sie o odległość kwatery od stoku? Tam większy kłopot sprawić może długość nart! Po prostu taki tłok, że długość nart się liczy. Na takich 1,9- 2m napewno kogoś zahaczysz. Na jednego narciarza przypada z 10m2. A i w kolejce do wyciagu te dłuższe narty tak Ci zdeptają...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu martwisz sie o odległość kwatery od stoku? Tam większy kłopot sprawić może długość nart! Po prostu taki tłok, że długość nart się liczy. Na takich 1,9- 2m napewno kogoś zahaczysz. Na jednego narciarza przypada z 10m2. A i w kolejce do wyciagu te dłuższe narty tak Ci zdeptają...

Słuszna sugestia.

Tam trzeba jeździć z body guardem,żeby człowieka nie zadeptali w kolejce,w knajpie,na parkingu.

To tak samo magiczne miejsce jak Zakopane.;)

Ludzie tam lgną jak ćmy do płomienia świecy. Sam to kiedyś przerabiałem.:o

Ale wtedy to jeszcze były "złote czasy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę czesto w okolice Białki i Bukowiny, ale rejon kotelnicy zawsze omijam(nie żebym odradzał) ale tam zawsze tłumy ludzi.

Tak źle? Generalnie nastawiam się na jazdy rano i wieczorem ze względu na to że jedno z nas będzie pilnowało dzieciaka.

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...