Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

No i się wywinęło.


Rekomendowane odpowiedzi

Życzę szybkiego powrotu na "białe". Ja od czterech sezonów jestem posiadaczem dwóch śrubek w kolanie i zdecydowanie pewniej się czuje na nartach. Lokiec3 napisał " Chyba za miesiąc to będę śmigał bez pomocy lasek' Moja rada abyś z tego powodu z "laskami" nie zrywał!! Pozdrawiam

A tak na marginesie to zaczyna się tworzyć na forum ciekawa grupa "połamańców" (Lokiec3, Kaka, Kubica...)

Edytowane przez kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po to, żeby inni uczyli się na naszych błędach ich nie popełniali :)

Pozdrawiam.

Witam,

a masz świadomość popełnionego błędu? Ja w marcu 2010 miałem wywrotkę na świeżym śniegu, zaraz na początku jazdy i strzeliła jakaś kostka w kolanie, w efekcie 3 tyg. w ortoprotezie, ale najgorsze jest to, że nie wiem jaki błąd popełniłem.

Szybkiego powrotu do zdrowia!

Edytowane przez tadek49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to zaczyna się tworzyć na forum ciekawa grupa "połamańców" (Lokiec3, Kaka, Kubica...)

Niestety ja też do niej należę od 16.02.2008.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=6823&highlight=m%F3j+wypadek+na+stoku

Mam nadzieję, że opisywane tu przypadki będą przestrogą i coś nauczą innych.

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łokciu- trzymaj sie. Dopiero teraz dotarłem do twojej smutnej historii ale pozdrawiam Cię serdecznie ze szpitala w Lientz gdzie spedzam sporo czasu miast jeździć na Katschbergu. Czy trasa nr1 to Sylwester? Ja na tej drugiej czarnej do Brunico -Herenegg załatwiłem sobie kiedys żebra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szrenica ciąg dalszy

dzisiaj widziałem jak na śnieżynce pan wpadł w las, podejrzenie - złamana kość udowa, tak mnie się wydaję,

także życzę nieznajomemu panu szybkiego powrotu do zdrowia.

ps.

tutaj jest katastrofa ze śniegiem(przynajmniej nie ma kolejek) ale na dwudniową rozgrzewkę jest ok, 20 km dalej w harahovie o wiele lepiej - ale to tylko znam z opowieści, ktoś wie jakie warunki w Rokitnicach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łokciu- trzymaj sie. Dopiero teraz dotarłem do twojej smutnej historii ale pozdrawiam Cię serdecznie ze szpitala w Lientz gdzie spedzam sporo czasu miast jeździć na Katschbergu. Czy trasa nr1 to Sylwester? Ja na tej drugiej czarnej do Brunico -Herenegg załatwiłem sobie kiedys żebra.

Dokładnie Sylwester. Po mału dochodzę co również jest tam nie tak z tymi trasami. jak jeździsz po południowej stronie góry wszystko widzisz przy dobrej pogodzie oczy nie zwyczajne do wysiłku. Zjeżdżasz do Brunico i mój kolega na początku trasy już stwierdził. Ty jest do d... bo ciemno nie ma słońca nic nie widać.

PS A tobie co się stało przykrego?

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej drugiej czarnej do Brunico -Herenegg załatwiłem sobie kiedys żebra.

Ta trasa jest wredna. W zeszłym tygodniu gdy syn nią zjeżdżał, to jakiś gość wyleciał z niej do lasu, prawdopodobnie w coś przydzwonił, bo stracił przytomność i zabrano go helikopterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No i lokiec po troszku się kuruje. Minęło nieco ponad 2,5 miesiąca od operacji i dziś jestem pierwszy dzień w pracy. Moje nowe buciki narciarskie na połamanej nodze miałem założone już dwa tygodnie temu. Kości zrastają się w bardzo szybkim tempie. Zobaczymy jak to w listopadzie będzie z tą jazdą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lokiec po troszku się kuruje. Minęło nieco ponad 2,5 miesiąca od operacji i dziś jestem pierwszy dzień w pracy. Moje nowe buciki narciarskie na połamanej nodze miałem założone już dwa tygodnie temu. Kości zrastają się w bardzo szybkim tempie. Zobaczymy jak to w listopadzie będzie z tą jazdą.

Pozdrawiam.

Dasz radę. Ja trzy miesiące po operacji ramienia śmigałem aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...