Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Komentarze w dziale sprzęt


Rekomendowane odpowiedzi

I ja przyznam że nie występuję na Facebooku i nie dam się tam zaciągnąć żadnymi podstępami.

Zawsze chętnie brałem udział w konkursach(nie tylko tych z strony Skionline) gdzie trzeba było się zarejestrować i odpowiedzieć na jakieś tam pytanie np., teraz coraz częściej zdarza się że warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta na facebooku:mad: i jak natrafiam na taką "kłodę" to po prostu zamykam i nie uczestniczę w konkursie.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przyznam że nie występuję na Facebooku i nie dam się tam zaciągnąć żadnymi podstępami.

Zawsze chętnie brałem udział w konkursach(nie tylko tych z strony Skionline) gdzie trzeba było się zarejestrować i odpowiedzieć na jakieś tam pytanie np., teraz coraz częściej zdarza się że warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta na facebooku:mad: i jak natrafiam na taką "kłodę" to po prostu zamykam i nie uczestniczę w konkursie.

Jacku, nie obraź się - ale to chore.

Przecież nie każdy jest na facebook'u. W ten sposób nie można już więcej przeczytać co o sprzęcie myślą inni ani sam się wypowiedzieć...w miejscu do tego przeznaczonym na portalu narciarskim. Cóż..:(

Panowie,

A ktoś zadał sobie trud i spróbował dodać komentarz?

Przecież można dodać komentarz nie mając konta na FB. Przykład mojego komatarza bez zalogowania na FB: www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_txt=4348

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

A ktoś zadał sobie trud i spróbował dodać komentarz?

Przecież można dodać komentarz nie mając konta na FB.

No ja właśnie zadałem sobie i umieściłem takowy z powodzeniem http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3150&id_modelu=4371:)

A korzystając z okazji pojawianie się tematu chciałem wyrazić swoje zadnie na temat paranoi związanych z Facebookiem, jak tak dalej pójdzie to się okaże że nie kupię chleba i nie zatankuję samochodu nie mając konta na FB:eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korzystając z okazji pojawianie się tematu chciałem wyrazić swoje zadnie na temat paranoi związanych z Facebookiem, jak tak dalej pójdzie to się okaże że nie kupię chleba i nie zatankuję samochodu nie mając konta na FB:eek:

może ja już jestem stary zgred , ale dla mnie ten cały FB to jakaś paranoja . Za chwilę okaże się , że jak nie jesteś zarejestrowany na FB to cię po prostu nie ma:confused::rolleyes:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem szczerze nad czym się mam zastanowić. Piszesz po prostu bzdury. Forum nie ma nic wspólnego z FB. http://lotnictwo.net.pl/ to forum jest zintegrowane. Są przyciski , zakładki. Dodatkowo JC pokazał , że nie trzeba mieć konta by na portalu umieszczać komentarzy więc o co jest to wielkie halo?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, ale chyba wyrazam sie jasno?

jeszcze raz: nie wiem, po co mam "isc gdzie indziej" zeby czytac/komentowac rzeczy na skionline.pl. tut sie zarejestrowalem

wiec takie odsylanie do FB od razu budzi pytania (chyba zrozumiale dla kazdej myslacej istoty) - co jest grane? dlaczego to sie robi? itp itd

chyba ze jest to normalnie praktykowane, ale chyba nie

Przecież JC pokazał, FB nie jest do tego potrzebny.

Więc można tak i tak - wedle uznania.

O co kruszysz kopię :confused:

Chyba, że kwestionujesz to co JC pokazał niżej.

Więc :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie...Pytanie, na które Jan usilnie nie może dostać odpowiedzi brzmi....Jaki to ma sens, co jest tego powodem, bo.....i tu nie będe w kółko argumentował pytania do JC.

I teraz.... niektórym to nie przeszkadza, niektórym tak. Niektórych bardziej irytuje, niektórych mniej. Pewnie przypuszczać można, że to jakieś względy komercyjne...i ja to przyjmuje, jeśli chce zamieścić komentarz...pisze jako anonim i jest OK.

Tylko...kurcze, chciałbym poczytać starszych komentarzy i nie mogę...nie chce zakładać konta na FB.

pozdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, wrzućcie na luz:) Nie pozwólcie żeby Fejsik Was poróżnił :D:D:D

Ja tą paranoję rozumiem ale w niej nie uczestniczę;) Byłam już na gronie, na naszej-klasie, na goldenlinie i wszystko to ma sens ale z czasem się nudzi. Tak samo by było w przypadku Fejsika więc nawet nie zakładam:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

A ktoś zadał sobie trud i spróbował dodać komentarz?

Przecież można dodać komentarz nie mając konta na FB. Przykład mojego komatarza bez zalogowania na FB: www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_txt=4348

Ja komentarz umieściłem bez podawania żadnych danych osobowych . JC ma rację jak chcecie bez FB to możecie , jak chcecie z FBteż można .:)

Możecie sprawdzić podpisałem Rossignol .

Dziękuję Wróżko .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...