Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A już miałem zaproponować na Adminkę Wróżkę i na moderatorów Boogie i Figo... ;):D Samowola nie wyszła. :P

Ja bym się nie zgodził.:)

Nigdy nie pcham się "na świecznik".

Jak głosi jedno z "haseł" Pawlaka (Kaźmirza Pawlaka); "Wyżej wleziesz - z większym hukiem spadniesz".:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo, skromny jak zawsze...:o

Fotek nadal nie ma, ani jednej...

Doszły mnie słuchy, że na wczorajszej wieczornej imprezie był "Majer" (fonetycznie) ale na szczęście to tylko Christian Mayer:D

Bawcie się dobrze i nie zróbcie sobie kuku jak narta będzie Wam dawała kopa w 2 fazie skrętu;)

PS. Hotel macie przepiękny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ,że atmosfera sportowa

na stole mineralna i jedna butelka wina na czterech:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są zaklejone

Dobrze mówisz, u nich też są zaklejone:)

Jak chłopaki wrócą do hotelu i dorwą kompa to może opiszą jak wygląda cała procedura bo jak ja napiszę to co wiem ze słyszenia to na bank coś przeinaczę :)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałam to każdy przyjeżdża na swoich nartach i pierwszy zjazd jest na swoich nartach. Potem przechodzą do testowania innych i tamte są juz zaklejone.

Ale wszystko się wyjaśni jak chłopaki coś napiszą:)

Aaaaaaaa, to zmienia postać rzeczy, już mam jasność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich w imieniu wszystkich :)

Bardzo się cieszymy, że się interesujecie naszymi tu przeżyciami. Nie ma kiedy coś skrobnac.

Powiem ze po dwóch dniach jesteśmy zachwyceni organizacją,porządkiem, no i samą jazdą testową. Wiele wrażeń trudno szybko opisać. Jak trochę tlenu złapie to dopisze relacje.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia poglądowe, w sam raz do tego działu ;).

Super poglądowe zdjęcia ...ślizgów ;) Do tego działu też by mogły być, a właściwie do przyszłego odpowiednika :)

Jak widać zaklejać górę to se można ;):) Trzeba by jeszcze wiązania zamalować - razem ze ślizgami oczywiście :)

... ale i tak fajnie - nie czepiam się - wiem, że inaczej się nie da :)

Jeśli można wiedzieć, kto to jest ta Pani na 5 zdjęciu od góry? Od raz mi wpadła w oko na fb, a właściwie to jej sylwetka :).

No jest miód - uwielbiam patrzeć jak kobieta dobrze jeździ - anatomia, miękkość itd. Żaden facet tak głęboko nie wszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajowy zerknij do postu no. 141, bo inaczej Marucha ;):D

Nie rozumiem... :)

To zupełnie nieważne czy oni na tych fotkach z postu #144 jadą na własnych czy testowanych nartach - po prostu te fotki uzmysławiają, że nie da się zrobić narty anonimowej bo logo jest na ślizgu, którego przecież nie zakleją :)

...ale OK, jakby mi to obojętne w sumie - nie zakładam złej woli, kombinowania itp. - bo po co? :) Pewnie chętnie przeglądnę wyniki testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oto, że na tych zdjęciach są prywatne narty forumowiczów, a przynajmniej wszystko na to wskazuje (SB - Fischer SL, Bończa - Rossignol World Cup Master):).

Co do ślizgów to nie wiem jak to jest z logo producenta, ale wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że po prostu na WST panuje dobry obyczaj nie odwracania nart i nie podglądania ślizgów. Z drugiej strony Osuch kiedyś pisał, że jak się siedzi w dechach, to ciężko nie rozpoznać producenta nawet po kształcie, co w przypadku elana i jego waveflex'u jest chyba dosyć proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...