Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

nie łapię się w tym forum


zbig12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak znaleźć różne wiadomości. Kurak mi odpisał na priva a nie wiem jaki wątek.

Już Ci pomogę, ale na początek poproszę Cię na przyszłość o nie robienie bałaganu na forum, bo potem użytkownicy cyt. "nie łapią się w tym forum". Zwróć uwagę gdzie wpisałeś tego posta!

Na górze po prawej stronie masz wyszukiwarkę. Jeżeli to nie pomoże to możesz skorzystać z opcji zaawansowanych. Jeżeli to zawiedzie możesz przeszukać posty użytkownika.

I jeszcze jedna mała, ale chyba istotna uwaga. Na naszym forum nie ma użytkownika Kurak, więc Twoje poszukiwania i tak nic nie dadzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest obstawianie pucharu świata? czemu mają służyć te zmiany?

klikasz na "forum", zjeżdżasz na dół, klikasz "konkursy" i wychodzą Ci różne wątki, m.in. ten:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/13938-Typowanie-najszybszych-2011-12

Generalnie to się nie zmieniło, tylko szata graficzna jest nieco inna, ale wszystko można znaleźć tak jak wcześniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odesłałaś mnie do forum i gadki na ten temat, ale mnie interesuje typowanie , czyli wybieranie zawodników i raz zawodniczek startujacych w pucharze świata

ostatnio było Typuj Zawoty Pucharu Swiata na głównej stronie forum i nie było problemu, czemu teraz zostało to zlikwidowane i trzeba szperać i tracić czas????

zaastanawiam się tylko

JC - dobrze wiedziałeś o co kaman , bo chyba nic innego nie obstawialiśmy, co miesiąc będzie wszystko zmieniane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odesłałaś mnie do forum i gadki na ten temat, ale mnie interesuje typowanie , czyli wybieranie zawodników i raz zawodniczek startujacych w pucharze świata

Odesłałam Cię do tematu w którym w poście 12 (na pierwszej stronie watku) był link do głosowania.

Fakt, powinnam była pomyśleć, że to przecież zbyt duży wysiłek i podać gotowy link... Wybacz...:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale chce typować nastepne zawody i nie mam takiej możliwości

wszedłem na

http://www.skionline.pl/sport/?co=konkurs

po linku przez inną dyskusję na forum i dalej lipa

prosi mnie o haslo, mimo, że jestem zalogowany, komu przeszkadzało "typujemy puchar świata" na głównej stronie???

JC odsyłasz mnie do sportu, ale nie wiem jak tam wejść na obstawianie

nie jestem ułomny, a tak się czyję wchodząc na zmodyfikowany design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC odsyłasz mnie do sportu, ale nie wiem jak tam wejść na obstawianie

nie jestem ułomny, a tak się czyję wchodząc na zmodyfikowany design

A gdybyś tak napisał - Nie mogę się zalogować do zabawy w typowanie - Nie byłoby łatwiej? Ja bym Cię nie odsyłał, tylko poprawił usterkę, która wynikła przy modyfikacji forum. Teraz już byś sobie typował, a tak... musisz poczekać do jutra.

Widzisz, wszystko tkwi w sposobie komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom10 wyraźnie napisał, ze ma problemy z logowaniem więc JC nie bądź bezczelny i nie ironizuj. Uwag mam więcej do grupy wzajemnej adoracji ale mam dość. Schrzaniona stronka dokładnie.

Drogi zbig12,

Zmień proszę ton. Jeżeli nie odpowiada Ci atmosfera na forum, to nie zaglądaj tutaj, nie pisz. Tak będzie najprościej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie kpij z forumowiczów i sam oddal się jak najprędzej, tak będzie najlepiej. Kto Tobie dał prawo do takiego zachowania?

Ale nie kpię sobie tylko chcę pomóc i grzecznie proszę. Co do oddalania się, jakby to powiedzieć, chyba nie mam takiej możliwości. I napisze jeszcze raz PROSZĘ zmień ton wypowiedzi, a wszystko da się wyjaśnić w cywilizowany sposób. OK?

Jacku rzuciłem tu gdzieś kiedyś zasady ze starego dobrego ircxa -> może by też je opublikować ?

Uda Ci się to odszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, chlopaki ... JC, zbig miał rację, odebrał Twoje słowa w taki sposób i się wcale nie dziwię,

argumenty typu nie musisz tu zaglądac nie są na miejscu, a tym bardziej tak doświadczony moderator jak Ty nie powinien się nimi posługiwać, tym bardziej, że chyba dążymy do forum liczącego się wśród konkurencji

teraz odczytalem, że Figo też miał coś do powiedzenia na ten temat, szkoda, że nie jest obiektywny i porównywanie mnie do baby jest dla mnie obraźliwe - to tylko puste słowa, na sieci, ale twarzą w twarz myślę, że takim argumentem by się nie posługiwał, moim zdaniem to toszkę mało męskie, ale ...

dla mnie typowanie to bardzo fajna zabawa, pewien sposob na rywalizację, w zeszłym roku zaczałem typowac i mi się spodobała rywalizacja z czołowką, z tego co pamiętam to Figo, chyba Ty nie zbyt się do tego przykładałeś, lub jesteś laikiem w tych sprawach...

chętnie zimą się spotkam i zobaczę jak dociskasz swoje SL na wytyczonej trasie (sl)...

Zbig na każdym forum istnieją grupy wzajemnej adoracji, tego nie zmienisz, to jest sieć...

Dzięki za informację na temat typowania

wyluzujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, chlopaki ... JC, zbig miał rację, odebrał Twoje słowa w taki sposób i się wcale nie dziwię,

argumenty typu nie musisz tu zaglądac nie są na miejscu, a tym bardziej tak doświadczony moderator jak Ty nie powinien się nimi posługiwać, tym bardziej, że chyba dążymy do forum liczącego się wśród konkurencji

teraz odczytalem, że Figo też miał coś do powiedzenia na ten temat, szkoda, że nie jest obiektywny i porównywanie mnie do baby jest dla mnie obraźliwe - to tylko puste słowa, na sieci, ale twarzą w twarz myślę, że takim argumentem by się nie posługiwał, moim zdaniem to toszkę mało męskie, ale ...

dla mnie typowanie to bardzo fajna zabawa, pewien sposob na rywalizację, w zeszłym roku zaczałem typowac i mi się spodobała rywalizacja z czołowką, z tego co pamiętam to Figo, chyba Ty nie zbyt się do tego przykładałeś, lub jesteś laikiem w tych sprawach...

chętnie zimą się spotkam i zobaczę jak dociskasz swoje SL na wytyczonej trasie (sl)...

Zbig na każdym forum istnieją grupy wzajemnej adoracji, tego nie zmienisz, to jest sieć...

Dzięki za informację na temat typowania

wyluzujcie

Źle zrozumiałeś moją pisaninę.

To nie tyczyło się Ciebie,daleki jestem od takich wycieczek.Zwyczajne skojarzenie na temat braku komunikacji ,... stąd ta baba.:smile: (z życia wzięte)

Co do typowania.

Nie przykładam się do tego absolutnie,ot typuję tak dla zabawy.

Zimą też się chętnie spotkam,bo bardzo staram się być na większości spotkań.I nie boję się spotkań jak to nazwałeś twarzą w twarz.

Niestety jednej satysfakcji na spotkaniu Ci nie dam.Nie zobaczysz jak dociskam swoje SL na wytyczonej trasie sl.

Nigdy mnie to nie bawiło.

I zgadzam się z ostatnim Twoim słowem,....wyluzujcie - a będzie fajnie.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...