Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2011/2012


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

W Limanowej ostro naśnieżają."Prace nad przygotowaniem tras trwają. Wszystkie armatki pracują. Jeżeli aura będzie sprzyjać przygotowaniu tras i naśnieżaniu otwarcie planowane jest na Święta."Jest też nowy cennik. Wprowadzono wygodniejsze karnety bez sztywnych ram czasowych. (2,4,6,8,12 - godzinne, od przekroczenia bramki).Obraz z kamerki (www.limanowa-ski.pl:)

cam0.jpg

cam0.jpg.a1af4b89d8efa975a994c29fb24b7085.jpg

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę się spóźniłeś bo mieliśmy dwa takie karnety.Widocznie kupowałeś jako drugi

Ładnie to tak Koledzy?

Jedziecie do Rusina i żaden nie dał znać :frustrating:

Żartuję - nie dałbym pewnie rady w tym okresie.

Przygotowywałem się do Livigno :happy:

Johnny moja relacja w wątku: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/14405-Zaczynam-Sezon-Livigno-9.12-18.12.2011?p=143771#post143771

Pozdrawiam Was serdecznie

PS. Hucu jak będziesz w mieście - zapraszam, może wymyślimy jakieś wspólne nartowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe doprecyzowanie co do ośrodka Zagroń w Istebnej. Według informacji, które uzyskałem wczoraj przez telefon, działa jedynie orczyk. Kanapa ruszy "na Święta, jeśli warunki pozwolą".

Tego już nie ujęli w oficjalnej informacji :wink: kamera obejmuje niestety tylko dolny wycinek stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę dzwoniłem na telefon info Harendy i zapewniono mnie ,ze 23.12 (piątek) mogę przyjeżdżać poszaleć bo będzie wszystko u nich czynne tzn. kolejka ,orczyki i wszystkie trasy gotowe. No to czekam i szykuje się do wyjazdu bo na Wisłę ,Ustroń ,Szczyrk.... to chyba do końca roku nie ma co liczyć.

Janku w Szczyrku śnieżą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam strony z O.N. kilkanacie razy dziennie (to już jest mania). W Szczyrku (SON) snieżą tylko trasę nr 7. Największy postęp w śnieżeniu jest na ,,Soszowie" i 22.12.otwierają 1,5 trasy .Wszystko to marnie w stosunku do oczekiwań i zdecydowanie lepiej w Świeta powinno być w Tatrach i na Podhalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Góra (Sienna) ruszyła. Podobno coś tam podsypali. Jak oglądałem widoki z kamer zauważyłem że kanapa na samym dole chodziła nie wiem jak jest w wyzszych partiach osrodka. Przydało by się tam wybrać. Ja Święta spędzam w domu z rodziną. Ale może po świętach zaliczę wypadzik do Zieleńca.

Edytowane przez narciarz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy był na Soszowie, chyba się nie obrazi jeśli go zacytuję:

"Posmigalem bosko... dobry snieg, miekko, szybko sie zrobily wgniecenia na stoku, ale malusienko ludzi bylo, jak ciskalismy na poczatku to cala trasa free:) dwie godzinki i styka, jedno kolko wychodzi 8 min:)

nowa traska taka sobie, na poczatku stromo potem plasko, winkiel ostry w lewo i juz do wyciagu, tak sobie plaskawo, ale jazda swietna:)) "

Heh podniecony pierwszymi szusami, ale o minerałach nie wspomniał więc chyba okej, a też z pierwszej łapanki narciarz to nie jest :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy był na Soszowie, chyba się nie obrazi jeśli go zacytuję:

"Posmigalem bosko... dobry snieg, miekko, szybko sie zrobily wgniecenia na stoku, ale malusienko ludzi bylo, jak ciskalismy na poczatku to cala trasa free:) dwie godzinki i styka, jedno kolko wychodzi 8 min:)

nowa traska taka sobie, na poczatku stromo potem plasko, winkiel ostry w lewo i juz do wyciagu, tak sobie plaskawo, ale jazda swietna:)) "

Heh podniecony pierwszymi szusami, ale o minerałach nie wspomniał więc chyba okej, a też z pierwszej łapanki narciarz to nie jest :-)

Obserwowałem dziś w pracy kamerki z Soszowa - ludzi jak na lekarstwo... :smile:

Gdyby tak w sezonie... :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...