Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Komentatorzy Eurosportu-prośba o opinię


Rekomendowane odpowiedzi

A propos zabawnych wpadek: AlpineRockFest Paganella pojawia się w bramce zawodnik

tommyfordtv.jpg

I Pan Tomek Kurdziel szybciutko czyta ...a teraz przed Państwem BEND FISCHER...:biggrin:

po chwili się zorientował i poprawił na Tommy Ford:smile:

Lubię Jego komentarze, choć w Paganelli chyba bardzo zazdrościł zawodnikom "jacuzzi z pięknymi mocno roznegliżowanymi modelkami" bo motyw ten powracał bardzo bardzo często w czasie transmisji:cool::

Mówił też że Ted jako jedyny jeździł na tych zawodach na nartach w zeszłorocznej specyfkacji, z tym że informację tę otrzymał od będącego na miejscu Witka Domańskiego-co moim skromnym zdaniem oznacza że trzeba to przyjąć z dużym dystansem-jak większość informacji podawanych przez W.D. Nieraz dał przykład swoich "umiejętności" o czym w postach wyżej było niejednokrotnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zabawnych wpadek: AlpineRockFest Paganella pojawia się w bramce zawodnik

I Pan Tomek Kurdziel szybciutko czyta ...a teraz przed Państwem BEND FISCHER...:biggrin:

Kilka lat temu podczas podróży do Grossarl Figo poprosił mojego 9 letniego syna żeby popatrzył na kartkę którą mieliśmy z faxa na nazwę apartamentu, no to młody czyta z nagłówka to co największymi literami: herzlich willkommen :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił też że Ted jako jedyny jeździł na tych zawodach na nartach w zeszłorocznej specyfkacji, z tym że informację tę otrzymał od będącego na miejscu Witka Domańskiego-co moim skromnym zdaniem oznacza że trzeba to przyjąć z dużym dystansem-jak większość informacji podawanych przez W.D. Nieraz dał przykład swoich "umiejętności" o czym w postach wyżej było niejednokrotnie.
Ted jechał na nartach o innej budowie, która nie jest dopuszczona przez FIS. Rozmawiałem o tym na miejscu z Alexem serwisantem Teda. Poniżej zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że narty są "trochę" inne.

IMG_0413.jpg

IMG_0413.jpg.14c58b8f17d028620486663f8848baa8.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W innym wątku

Ja oglądam na RAI 1 i 2.

Gorąco polecam, jako wróg telewizji kupiłem najtańszy pakiet cyfrówki (i tu nie mamy Eurosportu) natomiast włosi są zakochani w narciarstwie alpejskim i transmitują dużo, a włoszki ładnie wyglądają :laughing: Oglądając czasami (w przeszłości) Eurosport wiem, że relacje nie stoją na najwyższym poziomie i pitolą w kółko to samo. A tu przynajmniej połowy nie rozumiem i nie wiem czy gadają od rzeczy. :wink:

U nas dawno temu była taka dziennikarka w TV publicznej (była alpejka) i nigdy nic ciekawego nie powiedziała.

Może ktoś pamięta jej nazwisko, komentowała w latach 90-tych?

Monika ...........

odpowiem tutaj bo to właściwe miejsce:smile:

Sam często korzystam z RAI, ZDF lub Das Erste- szczególnie kiedy w Eurosporcie z nadmiaru wydarzeń Live spychają Alpejczyków do odtworzenia. Makaroniarze bardzo fajnie i szybko mówią, dużo emocji i dopingu swoich i dużo wywiadów. Niemcy jak to oni -porządek jest no i jakość HD.

Odnośnie Moniki ....Lechowskiej to znalazłem na innym portalu komentarz zamieszczony pod art którego autor mocno krytycznie ocenił jej pracę na antenie

- cytuję komenta:

"tiger 9 stycznia 2010 o 20:39

Monia trzymej sie chopie te fuzekle fulają !"

no i .... jeszcze się nie podniosłem z podłogi :biggrin:

Monika -gratuluje wielbiciela :applause:

Edytowane przez Rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Złota czcionka dla Witolda Domańskiego!

Pomijając bardzo przykre wydarzenia na stoku związane z wypadkiem Lindsey Vonn podczas MŚ w Schladming, nieźle się ubawiłem kiedy nasz czołowy komentator narciarstwa alpejskiego Witold Domański przeszedł samego siebie komentując dzisiejsze zawody. Mianowicie scenkę w której Lara Gut przyjmuje gratulacje od samego Didiera Cuche'a i stojącej obok niego prezenterki Eurosportu Kari Anne Saude (prowadzącej Skipass) skomentował następująco: Lara Gut z rodzicami! :eek: Uważam, że jest to wyczyn zdecydowanie zasługujący na złotą czcionkę! Chyba, że czegoś nie wiem! Didier? Czyżbyś ..... ??? Nieeeeee ......! :biggrin:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Dyrektor wcześniej, po wypadku sędziego (mówili o tym włosi, niemcy i angole, realizator pokazał zdarzenie na antenie) był na 100% przekonany że służby zaopatrują Elenę Curtoni - jakie wielkie było jego zdziwienie kiedy jednak po przerwie stanęła w bramce startowej... cóż, coraz gorzej z tym Panem-im starszy tym "lepszy" Ja rozumiem że wpadki się przytrafiają wszystkim, ale ten Pan na własne życzenie jest jedną wielką wpadką.

Mam nadzieję że nie będzie się przepracowywał i komentował wszystkich konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba:smile: Najbardziej mnie bawi jak komentuje styl jazdy;- cyt. z pamięci "wspaniała technika, piękny wysoki tor jazdy,bezbłędny przejazd", (tu pojawia się międzyczas na czerwono), - " oooo! skąd ta strata?". Podobnie w drugą stronę; " ooo! błąd! niska linia, o, i tu jeszcze błąd.." (pojawia się międzyczas na zielono) -"o! gdzie on to nadrobił?":smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba:smile: Najbardziej mnie bawi jak komentuje styl jazdy;- cyt. z pamięci "wspaniała technika, piękny wysoki tor jazdy,bezbłędny przejazd", (tu pojawia się międzyczas na czerwono), - " oooo! skąd ta strata?". Podobnie w drugą stronę; " ooo! błąd! niska linia, o, i tu jeszcze błąd.." (pojawia się międzyczas na zielono) -"o! gdzie on to nadrobił?":smile:

Taaa...

albo "spójrzmy na pomiar czasowy... [5sek]... 90km/h"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Oj tam dajcie sobie trochę luzu....

Ja Witka Domańskiego uwielbiam, dostarcza mi wiele radości swoimi komentarzami, mam w nim inspirację do tworzenia fajnych tekstów, ripost, żartów, sarkazmów, to prawdziwa kopalnia wiedzy w tym zakresie:biggrin:

Tylko z tego weekendu:

pojawił się nowy termin: tam jest jazda po płaskim słońcu

a dzisiaj podczas SL facetów:a było tak szybko i od tyłu że nawet nie zwróciłem uwagi

Fajnie brzmi jako jedna całość:

tam jest jazda po płaskim słońcu, a było tak szybko i od tyłu że nawet nie zwróciłem uwagi :applause:

:stupid: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny też jest problem z podawaniem wieku zawodników, zapewne ma zapisany rok urodzenia i liczy i liczy i zaczynają się schody. Dzisiaj w obu przejazdach byłem informowany o tym, że David Chodounsky ma 19 lat i zaczął jeździć w PŚ w sezonie 2010/11! To dopiero talent, lepszy od Hirschera i Kristoffersena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zjazd w Kitz oglądałem dziś z polskim komentarzem, stwierdziłem że Marcin Szafrański (jak się potem okazało to był Tomasz Kurdziel :confused::)zapewni właściwy poziom. Srodze się pomyliłem. Jak jest sam Domański to od razu przełączam na angielski komentarz bo tego gościa już nikt i nic nie zmieni.

Jest ich dwóch i mogliby się chociaż przyjrzeć wynikom z zeszłego roku, a nie opowiadać jak to Paris się boi trasy.

Gdyby Panowie się przygotowali przed występem to nie tylko Dominik nie byłby dla nich jakimś kosmitą który nie wiadomo skąd się tu znalazł. Powinni też wiedzieć że zawodnicy jadą zmienioną trasą która na prezentacji była zaznaczona kolorem czerwonym (wprawdzie Domański zgadł że tak jest, ale szybko dał się przekonać Kurdzielowi że jednak jadą dziś po żółtej kreseczce czyli podstawowej trasie z weryfikującym trawersem przed końcową prostą)

Zamiast przekazywania podstawowych i rzetelnych informacji Panowie się zabawiają miernymi żartami i są z siebie bardzo zadowoleni. My z nich niestety nie, sory taki klimat.

Posłuchałem sobie z odtworzenia co dziś mieli do powiedzenia angielscy komentatorzy i jak zwykle się nie zawiodłem. O każdym zawodniku to co trzeba, nawet o tym dlaczego dziś nie jechał E. Guay. Panie Tomaszu-warto by kiedyś posłuchać i brać przykład. Panu Witoldowi dziekujemy i życzymy dużo wolnych od pracy dni w narciarskie weekendy.

Marcina przepraszam za pomylenie z Tomaszem.

Edytowane przez Rush
sprostowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd w Kitz oglądałem dziś z polskim komentarzem, stwierdziłem że Marcin Szafrański zapewni właściwy poziom. Srodze się pomyliłem. Jak jest sam Domański to od razu przełączam na angielski komentarz bo tego gościa już nikt i nic nie zmieni.

Marcina Szafrańskiego dzisiaj nie było, to był Tomasz Kurdziel

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ale ta Pani co komentuje w TVP jest jeszcze lepsza od red. Domańskiego, dosłownie ani na moment się nie zamyka... paple w kółko o niczym

Monika ( dzisiEj :biggrin:) Lechowska i Sebastian (Ciel :biggrin:) Szczęsny to prawdziwe "gwiazdy"

Edytowane przez Rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika Lechowska i Sebastian (Ciel :biggrin:) Szczęsny to prawdziwe "gwiazdy"

Miałem okazję słuchać efektów jej "pracy" podczas ostatniego nocnego slalomu (nie pamiętam gdzie to było).

Przez cały czas zawodów ani razu nie było komentarza do konkretnego przejazdu tylko jakieś bardzo poboczne wątki.

Jedyne momenty kiedy odniosła się do tego co się działo na stoku to były fachowe stwierdzenia że zakręty były tu cytuję; "niefajne" i ""niesympatyczne".

No i ten piskliwy ton głosu rozsadzający uszy i nadający się jak najbardziej do pracy ale nie w TV tylko do prowokowania lawin w górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dotyczy TVP a jest w wątku Eurosportu. Ale do rzeczy, ta baba i ten komentator dzisiejszego zjazdu nie mieli zielonego pojęcia o dyscyplinie którą komentowali. Za największy błąd, w każdym przypadku to powtarzając, uważali wyjazd zawodnika poza orientacyjną, niebieską linię!!!!! Tak, jakby orientacyjna niebieska linia, wyznaczała optymalny w związku z predkością i konfiguracją terenu tor jazdy!!! Przejazd linii łatwo było zauważyć, a że na niczym innym się nie za bardzo znali, to i o tym mówili. A tej babie to się gęba nie zamykała, tak się dorwała do mikrofonu!

A Eurosport? Eurosport w tym czasie spokojnie nadaje jak faceci odbujają se kulki na stole, a drugi, kopaną na sali! Zaczęła sie 22 Olimpiada, a tu kulki odbijane kijem na stole!!! Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Eurosport? Eurosport w tym czasie spokojnie nadaje jak faceci odbujają se kulki na stole, a drugi, kopaną na sali! Zaczęła sie 22 Olimpiada, a tu kulki odbijane kijem na stole!!! Gratulacje!

Napisałem w innym temacie dlaczego Eurosport nie pokazuje igrzysk. Przeczytaj a zrozumiesz, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w innym temacie dlaczego Eurosport nie pokazuje igrzysk. Przeczytaj a zrozumiesz, pzdr.

A co tu rozumieć? To cos skomplikowanego, trudnego do pojęcia? Moze należało napisać, "chcesz wiedzieć dlaczego nie nadają przekazu z Olimpiady"? Nie, nic mnie to nie obchodzi, ale się dziwię. Po "kulkach" czekam na pokera i szachy!!! Nazwa euroSPORT zobowiazuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...