Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2012


JC

Rekomendowane odpowiedzi

na WorldSkiteście testowanych jest zawsze 10 brandów. Jakby decydowała kasa, to wystarczyłoby sobie miejsce kupić, a tak nie jest.

W takim razie - jeśli wolno spytać - co lub kto decyduje jakie marki (jednak wolę to określenie:wink:) biorą udział w teście? Decyzja organizatorów? Kto pierwszy ten lepszy? Popularność danej marki? Wielkość sprzedaży? Jakieś inne względy? Dlaczego Blizzard musiał czekać aż się zwolni miejsce? A gdyby Head nie zrezygnował to Blizzard byłby poza testem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie mają nic ciekawego do pokazania,z tego co czytalem dla nich rocker nie jest rozwiązaniem,szukają coś inngo:wink:Można się śmiać,ale i tak head jest nartą technologicznie wygórowaną:rolleyes::

Nie nalezy tego co napisalem traktowac zbyt powaznie, choc nie zamierzam zmieniac mojej ulubionej marki :tongue:

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie - jeśli wolno spytać - co lub kto decyduje jakie marki (jednak wolę to określenie:wink:) biorą udział w teście? Decyzja organizatorów? Kto pierwszy ten lepszy? Popularność danej marki? Wielkość sprzedaży? Jakieś inne względy? Dlaczego Blizzard musiał czekać aż się zwolni miejsce? A gdyby Head nie zrezygnował to Blizzard byłby poza testem?

To jest jak pędzący pociąg, ktoś w nim jest to już jedzie i nikt go nie wyrzuci, może oczywiście wysiąść na własne życzenie jednak musi się liczyć z tym że wsiadanie do pędzącego pociągu jest bardzo trudne i nie ma tym samym gwarancji że za rak za dwa uda mu się wsiąść.

tak, gdyby Head miejsca nie zwolnił, to Blizzard byłby poza testem, tak jak to było w ostatnich latach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak pędzący pociąg, ktoś w nim jest to już jedzie i nikt go nie wyrzuci, może oczywiście wysiąść na własne życzenie jednak musi się liczyć z tym że wsiadanie do pędzącego pociągu jest bardzo trudne i nie ma tym samym gwarancji że za rak za dwa uda mu się wsiąść.

tak, gdyby Head miejsca nie zwolnił, to Blizzard byłby poza testem, tak jak to było w ostatnich latach.

Myślę,że head może spokojnie sobie na to pozwolić,a podatki i tak wpływają do jednej kasy,to nie odstąpienia miejsca Dynkom czy Rossi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby odpowiedzieć na pytania dlaczego 10 marek musiałby tu ktoś napisać coś sensownego o tym przedsięwzięciu w kwestii jego finansowania, źródeł przychodów, celów biznesowych, strategi rozwoju i innych tego rodzaju rzeczy, jest to przedsięwzięcie komercyjne przecież i takie cele chyba ma głównie. Porównania do pędzących pociągów brzmią nieco propagandowo bo przecież są rożne pociągi, pędzą w rożne strony i niekoniecznie wszyscy kochają koleje:biggrin:. Argument o niemożności przetestowania większej ilości nart niż 10 jest może i sensowny jeśli rzecz ma się zamknąć w ramach organizacyjnych tak krótkiej imprezy - jeśli taki pomysł to i takie ograniczenia niemniej chyba nie one stanowią problem bo to by było zbyt banalne. Formuła jest ograniczona, daje możność sprawdzenia wycinka narciarskiej produkcji, nie ma zresztą testów, które by opisywały wszystko, zawsze są ograniczenia i jakiś tam wybór. Wejście Blizarda nie jest dziwne, firma od kilku sezonów agresywnie działa na rynku, mocno się promuje i jest na dziś bardzo rozwojowym graczem. Kto tam miał wejść - małe firmy niszowe czy też producenci znani garstce zapaleńców nie posiadający prawie żadnej dystrybucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby odpowiedzieć na pytania dlaczego 10 marek musiałby tu ktoś napisać coś sensownego o tym przedsięwzięciu w kwestii jego finansowania, źródeł przychodów, celów biznesowych, strategi rozwoju i innych tego rodzaju rzeczy, jest to przedsięwzięcie komercyjne przecież i takie cele chyba ma głównie. Porównania do pędzących pociągów brzmią nieco propagandowo bo przecież są rożne pociągi, pędzą w rożne strony i niekoniecznie wszyscy kochają koleje:biggrin:. Argument o niemożności przetestowania większej ilości nart niż 10 jest może i sensowny jeśli rzecz ma się zamknąć w ramach organizacyjnych tak krótkiej imprezy - jeśli taki pomysł to i takie ograniczenia niemniej chyba nie one stanowią problem bo to by było zbyt banalne. Formuła jest ograniczona, daje możność sprawdzenia wycinka narciarskiej produkcji, nie ma zresztą testów, które by opisywały wszystko, zawsze są ograniczenia i jakiś tam wybór. Wejście Blizarda nie jest dziwne, firma od kilku sezonów agresywnie działa na rynku, mocno się promuje i jest na dziś bardzo rozwojowym graczem. Kto tam miał wejść - małe firmy niszowe czy też producenci znani garstce zapaleńców nie posiadający prawie żadnej dystrybucji?
Osoby, które były na teście wiedzą jak wygląda. Zasady są jasne i można się z nimi zgadzać lub nie. Jeżeli chcecie toczyć akademickie dyskusje to proszę uprzejmie. Ja się zbieram, aby przetestować grupę nart All Mountain w towarzystwie m.in. Mistrza Świata w slalomie.zagadka dla Wróżki - kto jest na zdjęciach? :wink:

wst2012-IMG_1206.jpg

IMG_0091.jpg

IMG_0281.jpg

IMG_0667.jpg

IMG_1041.jpg

wst2012-IMG_1206.jpg.0ffe355dc8ee4f1db2a705fcb6b41792.jpg

IMG_0091.jpg.ce0463d2670d36d0635b098e7cca3b6d.jpg

IMG_0281.jpg.f6a35d6918ed73aa903fa53b044634c2.jpg

IMG_0667.jpg.9e611e5bd68bc24e258ab075ff989acb.jpg

IMG_1041.jpg.ee6a26db26538f7b10068952542b6bb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]6890[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6891[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6892[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6893[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6894[/ATTACH]

Narty zakryte taśmą od góry a od ślizgu widać jaka firma:biggrin::eek:

Edytowane przez wojmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję :)

Pierwszą fotkę (grupową) sobie daruję :)

Druga fotka - nie mam pojęcia.

Trzecia fotka - Markič Gašper (Slo)

Czwarta fotka - Lizzi (Aut) - tzn. kilka elementów wyposażenia i twarzy :biggrin: przemawia za tym, że to Ona... ale nie kask bo to jest Uvex. Chyba, że komuś buchnęła...

Piąta fotka - Philip Schoerghofer (Aut)

Zgadłam?:biggrin:

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień testów za nami. Miałem okazje sprawdzić narty z grupy All Mountain. Najlepiej jeździło mi się na 510 i 505 :cool::

525541_10150606546501723_214588016722_9589885_960456324_n.jpg

Dzisiaj mieliśmy kilka nowych (pierwszy raz na teście :)) gwiazd.

Dla Wróżki to nie będzie problem i pewnie napisze kto to :)

526319_10150606549486723_214588016722_9589896_474483299_n.jpg

524571_10150606548326723_1663324424_n.jpg

533086_10150606547246723_214588016722_9589887_1148951082_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień testów za nami. Miałem okazje sprawdzić narty z grupy All Mountain. Najlepiej jeździło mi się na 510 i 505 :cool::

525541_10150606546501723_214588016722_9589885_960456324_n.jpg

Dzisiaj mieliśmy kilka nowych (pierwszy raz na teście :)) gwiazd.

Dla Wróżki to nie będzie problem i pewnie napisze kto to :)

526319_10150606549486723_214588016722_9589896_474483299_n.jpg

524571_10150606548326723_1663324424_n.jpg

533086_10150606547246723_214588016722_9589887_1148951082_n.jpg

Skoro Wróżki nie ma to ja błysnę :)

1. nie wiem

2 Raichelt

3. Matt

Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem jaki jest sens tego całego zamieszania skoro i tak od lat wiadomo,że najlepsze modele posiada niejaki hucu.Masa kasy w błoto,medialny szum kompletnie bezpodstawny a efekt jak co roku :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty zakryte taśmą od góry a od ślizgu widać jaka firma:biggrin::eek:

Z tym wiem/nie wiem na czym jade, to chyba troche sciema :rolleyes::

Wiecie co...

Zygać się generalnie chce:mad::, co roku jest WST i co raku wałkowane jest jako motyw przewodni:rolleyes::, wiedzą, nie wiedzą, a pewnie podglądaj, a po wiązaniach, a po ślizgach, a po dziobach, a może po piętach, szkoda że jeszcze nie wpadliście na to że można by narty obwąchać...

Żałosne jest że nikt się nie interesuje jak wygląda ocenianie, co jest brane pod uwagę, tylko to oklejanie, które jest najmniej istotne...

Jakaś nasza narodowa specjalność, doszukiwać się w wszystkim spisku, korupcji, ustawki i czego tam jeszcze....

No i tak od razu przy okazji takiego tematu wyłania się obraz kto się nadaje na testera, a kto nie:cool::

SB - może się tam nauczyłeś sposobu tak estetycznego oklejania desek...

Nie, testerzy nie oklejają ,to wybrani z wybranych, stworzeni do wyższych celów:tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z resztą tu nie chodzi żeby wybrać markę tylko o to żeby wybrać nartę na której jeździ się najlepiej i na tej podstawie ocenić nartę:rolleyes:: Na dobrą sprawę te narty mogłyby być wogole nie oklejane, i myślę że każda z tych osób testujących wybrałaby nartę na której się jeździło jej najlepiej o nie dlatego że jest to BLIZZARD czy FISCHER:rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję :)

Pierwszą fotkę (grupową) sobie daruję :)

Druga fotka - nie mam pojęcia.

Trzecia fotka - Markič Gašper (Slo)

Czwarta fotka - Lizzi (Aut) - tzn. kilka elementów wyposażenia i twarzy :biggrin: przemawia za tym, że to Ona... ale nie kask bo to jest Uvex. Chyba, że komuś buchnęła...

Piąta fotka - Philip Schoerghofer (Aut)

Zgadłam?:biggrin:

Słoweński zawodnik to Mitja Valenčič

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...