Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - Schladming 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Émile Allais 3 złota w Chamonix 1937, Stein Eriksen 3 złota w Are 1954, Anton Sailer 4 złota w Cortina d'Ampezzo 1956, Anton Sailer 3 złota w Badgastein 1958, Jean-Claude Killy 4 złota w Grenoble 1968, -- Lekcja Odrobiona:applause: A to co zrobił Anton Sailer w Cortinie i dwa lata później w Badgstein to poprostu KOSMOS:eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anton Sailer 4 złota w Cortina d'Ampezzo 1956, Anton Sailer 3 złota w Badgastein 1958, A to co zrobił Anton Sailer w Cortinie i dwa lata później w Badgstein to poprostu KOSMOS:eek:

Ted Ligety 4 złote w Schladming i 4 złote za 2 lata:wink: szanse ciągle są na pobicie Antona - tylko co na to Marcel :biggrin:

A na poważnie to szacun dla Teda, jako jedyny tutaj obronił Złoto i jeszcze 2 dołożył. No i 3 Złote na jednej imprezie w obecnych czasach to chyba coś innego niż przed prawie 50 laty.

Edytowane przez Rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolana Lindsey Vonn po operacji...

Kolano, kolego, kolano nie kolana. Na szczęście w tym nieszczęściu to 2 foty tej samej nogi. Dobrze że już po operacji-teraz długa droga rehabilitacji i powrót do treningów.

Po kilku tygodniach absencji zobaczymy w jutrzejszym SL Marlies Schild. Marlies wystartuje z numerem 11.

Po takiej przerwie na cuda bym nie liczył, ale miło ją będzie zobaczyć na stoku już teraz-niech broni złota najlepiej jak potrafi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolano Lindsey Vonn po operacji...

6b8f40fb9aa0a229med.jpg

Wydawała się taka fajna laska.A nogi ma brzydkie. :wink: :stupid:

Dla tych co nie wiedzą. Ja tak nie myślę,ja mam czasem taki ciężki dowcip.:sorrow:

Bardzo mi Jej żal.

Niech szybko wraca do zdrowia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą. Ja tak nie myślę,ja mam czasem taki ciężki dowcip.:sorrow:

Figo, zabiłeś mnie!!! :biggrin: :applause: :sorrow:

Co do Marlies to może i na cuda nie ma co liczyć ale pojechała lepiej od Kaśki i swojej siostrzyczki więc nie jest źle :) Ja trzymam za Nią kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z Shiffrin, wręcz było to wzruszające! :)

Generalnie zawody bardzo fajne.

Kirchgasser tak fantastycznie się cieszyła z medalu :)

Marlies na 9 miejscu - super!

Nasze 36 i 39.

Co do jutrzejszego slalomu to Maciek na faceksiążce napisał:

"Koniec Mistrzostw Świata...

7 miejsce po pierwszym przejeździe kwalifikacji w drugim pechowo chwyciłem "szpicara"... :((("

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO MOŻE I DOBRZE ŻE NIE STARUJESZ BO BYŚ SOBIE KRZYWDE ZROBIŁ LUB OSOBOM POSTRONNYM:biggrin: A PO DRUGIE JAK JESTEŚ TAKI DOBRY W PRACY KTÓRĄ WYKONUJESZ TO MOŻE ZACZNIJ PISAĆ WŁAŚNIE O NIEJ:wink:

Żenujący poziom dyskusji. Bez odbioru.

Edytowane przez Aressi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z Shiffrin, wręcz było to wzruszające! :)

Kirchgasser tak fantastycznie się cieszyła z medalu :)

Tak fajne podium że nawet się nie wq...m że Tinki na nim nie ma, najbardziej ucieszył mnie medal dla Michaeli Kirchgasser, mieszkałem kiedyś w Radstat u Kirchgasserów, ale babka w ogóle nie jarzyła że mają taką zawodniczkę, a ja myślałem że to jej wnuczka:biggrin:.

No i ta młoda Shiffrin, myślę że swoim blaskiem szybko przyćmi sławę starszej cioci Lindsey.

Co do jutrzejszego slalomu to Maciek na faceksiążce napisał:

"Koniec Mistrzostw Świata...

7 miejsce po pierwszym przejeździe kwalifikacji w drugim pechowo chwyciłem "szpicara"... :((("

A to się śmiać czy płakać?

... a w sumie to głupie pytanie, bo mnie bierze jedno i nie muszę wybierać...:rolleyes::

Strona Maćka już nieczynna i to do wczoraj wieczora, z Inter-Welm(dealer Audi w BB) pewnie już dzwonili żeby samochód w poniedziałek oddać:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykanie nie mają jakiejś mega licznej reprezentacji , ale przykład Shiffrin pokazuje , że potrafią znaleźć talent i go oszlifować .

Nasuwa się więc pytanie , czy w polskiej kadrze jeżdżą faktycznie najlepsi polscy alpejczycy ? czy może tylko ci których na to stać , ew. którzy mają lepsze dojście do kasy PZN ?

nie lubię kopać leżącego , ale jak dla mnie postawa członków naszej kadry jest mało profesjonalna , rzekłbym nawet , że trąci i to mocno amatorszczyzną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oczywiście krytykować występy naszych w MŚ a podsumowanie (w gazetach i innych portalach) i tak będzie optymistyczne w stylu: wykonaliśmy plan i jesteśmy zadowoleni.

Czarno to widzę - niedługo znów przestaniemy oglądać Naszych w zawodach PŚ, a przypomnimy sobie o Nich w Sochi.

Obym się myliła i oby z tych mistrzostw ktoś wysnuł sensowne wnioski i zrobił z tym porządek, bo generalnie tak trochę wstyd...

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykanie nie mają jakiejś mega licznej reprezentacji , ale przykład Shiffrin pokazuje , że potrafią znaleźć talent i go oszlifować...

Tu chyba nie chodzi o liczebność reprezentacji, ale ile dzieci trenuje w wieku 5, 10, 15 lat, i młodzieży w wieku 18-20 lat. No i pewnie od tego jacy są trenerzy dzieci...

Stawiam w ciemno, że w Stanach trenuje przynajmniej 100 razy więcej w każdej z kategorii wiekowych...

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadku : akurat po Tobie się takiego postu nie spodziewałem.

Pewnie , że nie nam się boksować na jednym ringu z potęgami w tym sporcie.

Wiesz dobrze , że posiadamy młodzików i na nich powinniśmy rzucać kasę i uwagę naszą.

Nikt przecież z nas - kibiców nie oczekuje cudów.

Ale jak już wysyłamy : MY KTÓRZY SIĘ NA TEN PZN ZRZUCAMY to czegoś chyba wymagamy , a nie info że sobie kadra pojechała do Schlamding i fajnie się tam bawiła , zamiast za...ać i trenować.

I jeszcze Tadku jedno : zanim się nie wystrzeliło kilka US gwiazd to mało kto tam zwracał uwagę na jakiś gości/laski na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...