Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska ceny skipassów/karnetów 2012/2013


Pinio46

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest jakby słuszne, nie oferuje się nic ponad to co było to i ceny bez zmian.

Albo mi się wydaje, albo jest jedna zmiana: Dodany karnet wieczorny od 16:30 do 20:00 za 30zł bo w zeszłym sezonie kupowałem punkty na wieczorną jazdę, a teraz będę tam minimum raz w tygodniu po pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Szalenstwo :D Z kazdym takim cennikiem tylko utwierdzam sie w przekonaniu, ze dobrze robie, ze nie jezdze na polskich stokach :applause:

To nie dobrze, że nie jeździsz na polskich stokach - nie dajesz zarobić naszym, co skutkuje tym, że nie ma pieniędzy na rozwój i inwestycje - prosty rachunek ekonomiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dobrze, że nie jeździsz na polskich stokach - nie dajesz zarobić naszym, co skutkuje tym, że nie ma pieniędzy na rozwój i inwestycje - prosty rachunek ekonomiczny

Proste to nie jest. Mnie uczono w szkole inaczej: Najpierw inwestujesz, a później zarabiasz (patrz Szczyrk). Wracając do tematu to mnie osobiście nie stać na narty w Polsce, gdyż za cenę nie wiele niższą niż w Alpach dostaje tylko 5% tego co tam (a może mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Obnizyli chyba po to, aby pokazać niską rentowność ( a nawet przynoszenie strat) przeciwnikom tzw. prywatyzacji:smile: Wyciąg w środku zimy to nie chińska kapota którą po świętach mozna opylić za 30% pierwotnej ceny. Może się mylę, może ten cały nowy szef PKP, spec od banków porównał grubość szyny do liny, i stąd wyszła mu proporcja obnizki? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obnizyli chyba po to, aby pokazać niską rentowność ( a nawet przynoszenie strat) przeciwnikom tzw. prywatyzacji:smile: Wyciąg w środku zimy to nie chińska kapota którą po świętach mozna opylić za 30% pierwotnej ceny. Może się mylę, może ten cały nowy szef PKP, spec od banków porównał grubość szyny do liny, i stąd wyszła mu proporcja obnizki? :smile:

Ogarnij się człowieku, obniżyli źle, jak by podwyższyli też byś powiedział, że źle. Ponadto wiem, że to dla Ciebie nie do pojęcia ale obniżka cen często powoduje wyższe przychody, a co za tym idzie zwiększa rentowność przedsiębiorstwa. Poza tym jak uważasz, że cena za PKL jest za niska możesz wystartować w przetargu, i wyłożyć ze swojej kieszeni "prawdziwie polska i jedynie słuszną kwotę" o 1000% wyższa niż cena wywoławcza, a po kupieniu podwyższyć karnety o 1000% to Ci się zwróci, czyż nie?? heheh :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Przenajświętsza Panienko, weż w opiekę tego smutasa, który nie potrafi odczytać tak jawnie pokazanego żartu!

jak taki z Ciebie kawalarz to zapisz się do kabaretu a nie na forum się marnujesz;) tylko nie wiem czy ktoś zrozumie te wysublimowane żarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...