Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pro Ski-Simulator -- opinie


conda

Rekomendowane odpowiedzi

Cena chyba z księżyca :eek:http://mmo.pl/1022-pro-ski-simulator.html wg mnie lepiej przeznaczyć te pieniądze w sprzęt i jeszcze zostanie -można atlas kupić - praktyczniejszy.

Cena jest dla mnie raczej zaporowa, ale skoro sprzęt jest w klubie do którego chodzę....

Osobiście nie kupię takiego urządzenia, po pierwsze relatywnie wysoka cena, po drugie zajmuje naprawdę dużo miejsca.

Co innego korzystać w ramach karnetu, dlatego interesuje mnie możliwość zastosowania tego sprzętu w tzw suchej zaprawie.

Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo utrzymać równowagę, no i kilka minut ćwiczeń naprawdę jest odczuwalne w nogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest dla mnie raczej zaporowa, ale skoro sprzęt jest w klubie do którego chodzę....

Osobiście nie kupię takiego urządzenia, po pierwsze relatywnie wysoka cena, po drugie zajmuje naprawdę dużo miejsca.

Co innego korzystać w ramach karnetu, dlatego interesuje mnie możliwość zastosowania tego sprzętu w tzw suchej zaprawie.

Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo utrzymać równowagę, no i kilka minut ćwiczeń naprawdę jest odczuwalne w nogach :)

A.. jak masz możliwość poćwiczenia to jak najbardziej nie ma co się zastanawiać ale nie kosztem oczywiście innych ćwiczeń a jako dodatkowe- sam się rozglądnę czy w KRK takie cudo maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.. jak masz możliwość poćwiczenia to jak najbardziej nie ma co się zastanawiać ale nie kosztem oczywiście innych ćwiczeń a jako dodatkowe- sam się rozglądnę czy w KRK takie cudo maja.

Mają coś takiego w fitness platinium w solvaju (koło zakopianki). Dzisiaj się bawiłem i faktycznie czuć mięśnie nóg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt ekstra. Pomysł świetny. A co do ceny, to chyba koledzy przesadzają. Średniej klasy orbitrek, nic więcej. Fakt, że jestem ciekawy, jak to wygląda od strony treningu na tym. Bo wygląda na to, że trzeba najpierw mieć sporo pary, by na to wleźć i poćwiczyć. A co do miejsca, to zajmuje tyle samo, co inne maszyny do ćwiczeń tego typu. Inna sprawa, że waży sporo. Kupić nie kupię, bo to jest około połowa sezonu na nartach, a są inne tańsze maszyny do poćwiczenia w domu, nawet jeżeli nie taka bardzo narciarskie, ale poćwiczyłbym chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak... :)

Trochę sobie poużywałem i podzielę się wrażeniami:

Sprzęt nie cieszy się dużym powodzeniem w klubie (to dziwne bo zawsze nowości są testowane, sprawdzane, próbowane),

ponieważ wymaga zachowania równowagi.

Nie da się podejść do tego tematu siłowo. Balans ciałem, rytm, równowaga są potrzebne do sprawnego ćwiczenia.

Krótko mówić technika :)

Osoby które próbowały wykonać ćwiczenie siłowo odpuszczały, mówić że bolą ręce....

Ja oceniam sprzęt pozytywnie.

Można kontrolować ustawienie bioder, kolan, balans tułowia, pracę rąk.

Początkowo szybko się męczyłem (2- 3 min), ale jak złapałem rytm i równowagę to spokojnie 15- 20 minut mogłem poćwiczyć.

Do zakupu indywidualnego się nie przymierzam, mam zbyt małe mieszkanie, ale w klubie fitnes i na siłowni to bardzo fajne urządzenie!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

witam sprzęt ten mam już 2 lata i bardzo pomaga mi i rodzinie w kondycji fizycznej jeśli chodzi o nogi ,a i utrzymanie równowagi tez niczego sobie,ogólnie polecam,jedyny minus to cena,zaś urządzenie podobne /skirs edge/ dwa razy droższe.Zacząłem jeżdzić na nartach 2 lata temu w wieku prawie 50 lat i mi dużo pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sprzęt ten mam już 2 lata i bardzo pomaga mi i rodzinie w kondycji fizycznej jeśli chodzi o nogi ,a i utrzymanie równowagi tez niczego sobie,ogólnie polecam,jedyny minus to cena,zaś urządzenie podobne /skirs edge/ dwa razy droższe.Zacząłem jeżdzić na nartach 2 lata temu w wieku prawie 50 lat i mi dużo pomogło

Rozumiem, że masz swój prywatny sprzęt? Czy też korzystasz gdzieś w Trójmieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja w Wintersporcie (tez na Zakopiance :D)

mozesz sobie buty przymierzyc i w butach "posmigac" :)

Mają na Lea w Platinum, patrzą na mnie jak na wariata jak ćwiczę :stupid:, raz tylko widziałem dziewczynę która na tym śmigała.

Chyba miałeś na myśli Windsport:biggrin: na Zakopiance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 years later...
18 minut temu, Gorol napisał:

Wznawiam temat. Można gdzieś na Śląsku wypożyczyć taki sprzęt ?

https://www.ski-simulator.com/

Ewentualnie poćwiczyć na nim gdzieś we fitness w okolicach Cieszyna, Wisły, Istebnej ?

Nasz forumowy MacGyver @lski@interia.pl zrobił sobie taki w jedno popołudnie..... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...