Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje że cała ta nasza zabawa to o dupę rozbić-co innego strona fis,co innego na naszej stronie

np.jutro na fis jest SL a u nas zjazd-po pierdółka nie zabawa

Przez to zamieszanie straciłem chęci-i wyniki nie takie:frown:::biggrin:

Przepraszam, ale skoro dzień wcześniej zamienia się dni rozgrywania zawodów, to zdarza się, że nie mam możliwości zareagować. Przedwczoraj uzupełniłem daty i godziny startów do zawodów w Schladming, żeby wszystko było OK. A tu...

Jeżeli stwierdzicie, że np. jutrzejszego slalomu mam nie liczyć do generalki, to dajcie znać - tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że cała ta nasza zabawa to o dupę rozbić-co innego strona fis,co innego na naszej stronie

np.jutro na fis jest SL a u nas zjazd-po pierdółka nie zabawa

Przez to zamieszanie straciłem chęci-i wyniki nie takie:frown:::biggrin:

a co tu kolega w gorącej wodzie kąpany...:eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc poprawkę na to, co się teraz dzieje (ciągłe zmiany w terminach zawodów) przed pójściem spać, jak juz leżę w łóżku i mam zasypiać, biorę do ręki telefon i sprawdzam stronę FIS, a potem szybko do typowania, żeby jeszcze ewentualnie przeklikać :D :D Oczywiście zdarza się tak, że zasnę z telefonem w ręku i cały misterny plan psu w d***, ale czasem się uda :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturday, January 17th 2015

10:30/13:30 CET men's slalom - Wengen (SUI)

11:30 CET ladies' downhill - Cortina d'Ampezzo (ITA)

Taki przywilej organizatora że zmienia daty ale na szczeście daje info, Wróżka od razu wrzuciła w wątek.

Potrzeba więc jednak trochę więcej uwag zwrócić co się dzieje w tym wątku i będzie wszystko jasne.

Ja obstawiam caly weekend zawodów w czwartek lub piątek i mam spokój, choć obserwuje co się dzieje.

Trzeba być dynamicznym i reagować w razie potrzeby. Ja mam SL obstawiony, nie widzę potrzeby go odwoływać z typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyczka mu się pomieszała, mówiłam że Wengen to dla niego za trudna trasa:smile:

Złapał cykora przed kombinacją to i w slalomie dał d.......!!!! Pokazał jakie ma serce do walki (przed kombi). Góra mięśni a serducho malutkie. Cały M.H. M.Bydliński ma więcej odwagi. 145 na godzinę i pognał do mety. Brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć że połowa jeszcze nie obstawiła SL i jutro dopiero się zoriętują że już po imprezie.

Chyba że zapominalscy......itd

No ja właśnie się zorientowałem. Minimum 6 pkt w plecy. Ale jeśli na koniec sezonu tyle mi zabraknie to będę się czuł moralnym zwycięzcą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...