Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam!


dareklewandowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dawno mnie tu nie było,dlatego wypada zacząć od poczatku...Starsi userzy/w sensie zaangażownia/ mnie pamiętają,ale pozostali już niekoniecznie.Imię i nazwisko jak w nicku/ps.lewy/też jestem jak Wy wszyscy napalonym narciarzem:wink:Problemy osobiste,a głównie rodzinne spowodowały ,że musiłem się wycofać na pewien czas z życia forum.Też przepadło kilka wspólnych wyjazdów z niektórymi bliżej znanymi osobiście Forumowiczami,za co bardzo PRZEPRASZAM!.Mam nadzieję,źe bedę mógł częściej uczestniczyć w życiu Forum,chociaż zbliża się wiosna,ale za oknem w dalszym ciągu zima,co ciszy napaleńców:wink:Z nowinkami techicznymi odnośnie sprzętu raczej jestem do tyłu,chcę korzystać z Waszej wiedzy.W tym roku w sezonie skupiłem się raczej na ćwiczenie skrętu krótkiego carvingowego,dlatego przymierzam się do salomona X-cart.Obecnie dalej katuje wysłużone fischer SC i wymagającego Heada Titanum:wink:Z nowości sprzętowych-mam nowy strój Spyder i kask POC/pomarańczowy, :smile:/.Z wyjazdów w tym roku udało mi się zaliczyć Tylicz i Val Gardenę/St.Ulrich/,pozostle dni w czasie wolnym spedzam na stoku w Elblągu:tongue:.W planach mam 3 dni jazdy w maju na Pitztal,ale nie wiem czy dojdzie do skutku.

Jeszcze raz Witam Wszystkich i mam nadzieję,że ponownie przyjmicie mnie do Waszego Grona.

Lewy!

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajnie Darku, że wróciłeś :happy:

Mam nadzieję, że na dłużej :cheerful:, oraz że wszystkie problemy, które Cię dotknęły odeszły.

Cieszę się, że jesteś w dobrej kondycji (katowanie nart jak czytam było) oraz, że jak w Twoim zwyczaju...czaisz się na jakieś wiosenno letnie nartowanie.

Jeśli będziesz gdzieś w pobliżu Centralnej Polski, Radomia - zapraszam serdecznie na mini WZF :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej po nartach:tongue:a to też ważne:smile:

Natomiast ja po nartach nie jestem tak świetny:wink:, 'kroku" mi ciężko Tobie dotrzymać, a najgorsze jest to że od naszego ostatniego spotkania w ogóle nie trenowałem nic, a nic...nie było z kim:tongue:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja po nartach nie jestem tak świetny:wink:, 'kroku" mi ciężko Tobie dotrzymać, a najgorsze jest to że od naszego ostatniego spotkania w ogóle nie trenowałem nic, a nic...nie było z kim:tongue:.

Nadrobimy:wink:

Jescze raz miło mi czytać Wasze recenzje,wiadomo,że Maciek tu przoduje,przyznam się,że śledze jego forum i czytam jego ciekawe opisy stacji narciarskich w Beskidach,tym bardziej,że chciałem z Wami być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Phenix był zły, czy po pobycie w Szczyrku nadawał się do śmietnika?:eek:

Nie Phenix jest najlepszy,ale Młody zaczął płakać,że wyrósł z Blizzzarda z logo Team Austria i chcial nowy kombinezon.Tatuś wymyślił,że da swój/już ta sama fizjonomia/ a sobie sprawi coś innego.I tatuś się przeliczyl,Phenix był super,a Spyder taki sobie,ceny podobne.Jedynie zamieniłem biały na czarny z domieszką pomarańczowego,nie polecam Spyder,Phenix zdecydowanie lepsze wykonanie,A mam też nowe rękawiczki-Zenner,Lekki skórzane przetarły się.Ten Zenner też skórzane,ale daleko im do Lekki czy level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem rękawic level czy lekki z tego tytułu,że były za bardzo race.Level kolorystycznie jakiś odjazd,pajęczynki na węwnętrznej,lekki tylko obudowane,reusch też w tym sezonie zielone.Znalazłem spokojne Zinner,ciepłe,skórzane,ale trzymanie do dupy!Amator nie będzie jeździl z rękawicami dla profi:tongue:,no nie żartuję,ale przesadzili:cool::Zenner obleci,ale informuję,że nie waro,bo cena prawie taka sama jak lekki czy level.

A co do kombinezonów-tp Phenix wart swej ceny, ale faktycznie kolorystycznie kicha.A mogłem kupić 4f i też piękny,kolerystyczny ogrmny wybór.i tą firmę polecam:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłem kupić 4f i też piękny,kolerystyczny ogrmny wybór.i tą firmę polecam:tongue:

No ale ruchy krępuje, widzisz jakie wyniki mają nasi sportowcy, przecież oni są dobrzy(znaczy tak piszą o sobie na FB:stupid:), tylko te stroje cisną piją i gniotą że wygrywać się nie da, ba nawet się startować nie da:stupid:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Lewy!

A widzicie? Mówiłem, że Lewy wróci! :biggrin:

Witaj Darek ponownie na forum! :wink:

A ten strój Spydera moim skromnym zdaniem fajnie się prezentuje. W zestawieniu z kaskiem POC wygląda super! :cool:: Na temat Phenixa nie mogę nic powiedzieć bo nie miałem możliwości uzytkowania. Ale Spyder OK!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie? Mówiłem, że Lewy wróci! :biggrin:

Tak...tak... dobrze że nad ym zakulisowo popracowałem:tongue:

Aress to jest dopiero fajny gość,odważył się podejść do kolesie,którego praktycznie nie znał.Mnie na to nie byłoby stać:frown::

No ja raz tak z marszu zaatakowałem w karczmie gościa widząc że ma znamienną naszywkę na kurtce i był w szoku:eek:, co od niego chcę:biggrin:, w ogóle nie miał pojęcia co to jest skionline:rolleyes::, byłem wtedy z JC no więc jacek zaczął dociekać, no i okazało się że koleś jest instruktorem w szkole narciarskiej z którą Skionline miało kiedyś współpracę i wszystkie ich kurtki były zaopatrzone w naszywki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...