Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Hejka!


Alialibabka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem Agnieszka, mam 26 lat i w tym roku chcę rozpocząć jazdę na... no właśnie sama nie wiem jeszcze na czym :biggrin: Stwierdziłam, że na tym forum znajdę życzliwe osoby, które doradzą mi w problemach totalnego świeżaczka :wink:

Pozdrawiam!

_____________

Bilety autokarowe do Niemiec

Edytowane przez Alialibabka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stety/niestety chyba jednak wybiorę deskę (ale nie monoski :wink:).

Dziękuję za powitanie. Ojojoj jak mi miło :smile:

Wybierz narty! :)

Jak dla mnie jest tak, że niech ludzi sobie jeżdżą na czym chcą, na czymkolwiek - byle mieli fajną zabawę w górach na śniegu itd.

Jednak to narty dają więcej wg mnie - z oczywistych powodów, począwszy od anatomii - dają więcej dostępnych technik (choć o desce wiem niewiele), więcej narzędzi kontroli, i na pewno więcej swobody w poruszaniu (!). Na desce raczej trudno skorzystać z kroku łyżwowego ;):)

Może są trudniejsze i może trochę więcej wydatków na sprzęt na początku - ale ...mniej się będziesz potem męczyć :)

Jestem Agnieszka, mam 26 lat i w tym roku chcę rozpocząć jazdę na... no właśnie sama nie wiem jeszcze na czym :biggrin: Stwierdziłam, że na tym forum znajdę życzliwe osoby, które doradzą mi w problemach totalnego świeżaczka :wink:

Najwyższy czas! :)

Jeśli lubisz zimę, śnieg i góry to będzie jak narkotyk, jeśli nie ...to polubisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem Agnieszka, mam 26 lat i w tym roku chcę rozpocząć jazdę na...

Nie licząc dziecięcego (miałem 12/13 lat) epizodu tzn. próby opanowania poruszania się na nartach ,, Rysy" bo jazdy było bardzo mało, zacząłem jeździć na poważnie w wieku lat49. Za mną 4 pełne sezony narciarskie. Jestem samoukiem, jakoś się zsuwam w swoim stylu i mam coraz większa frajdę z tego powodu. Już czekam na następny sezon:smile:Jak dla mnie zaczynasz wcześnie przygodę z narciarstwem. Tak jak inni namawiam do nart.

Edytowane przez janek57
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stety/niestety chyba jednak wybiorę deskę (ale nie monoski :wink:).

Dziękuję za powitanie. Ojojoj jak mi miło :smile:

zdecydowanie wybierz narty

jak sobie tyłeczek poobijasz na desce to będziesz żałować

poza tym Ci na deskach nie są lubiani przez narciarzy, ni to jeżdżą ni to się zsuwają się w każdym bądź razie niszczą trasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu nielubiani:biggrin: - mają złe nawyki.... po prostu spora część ludzików na deskach siedzi gromadnie w najmniej oczekiwanych miejscach np. na środku stoku tuż za przełamaniem terenu, a jak już "jeżdżą" to rzeczywiście psują śnieg... Oczywiscie są też tacy którzy śmigają przepięknie i na takich aż miło popatrzeć, ale takich jest niewielu.

Ja też zdecydowanie na narty Cię namawiam.

Wiesz, na snowboardzie zawsze możesz sobie pojeździć dla odmiany - sporo narciarzy tak robi, że głównym "instrumentem" są narty, a czasami sobie wypożyczają snowboard i ... mają mokry tyłek i mokre kolana:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...