Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Maso Corto, Solda... czyli jesienne Alpy


Rekomendowane odpowiedzi

To teraz pytanie: dlaczego napisałem o pogodzie i krzyżu?

Mobilnie Jacek

Pierwsza myśl - chcesz się pomodlić za pogodę bezpośrednio na stoku... :stupid:

Druga (po spojrzeniu na zdjęcie krzyża) - chcesz się pomodlić za udany freeride... :eek:

Trzecia - będzie dobra widoczność,a co za tym idzie,typowa dla Ciebie pogoda! :applause:

No to czekam na kolejną relację z raju narciarskiego,bez nadziei,że sam w końcu ubiorę deski na nogi. :frustrating:

PS.Akurat dziś też zmieniłem opony na zimowe,bo to najwyższy czas!Zimówki bynajmniej nie służą tylko do jeżdżenia po śniegu. :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że pewnie! Będzie, bo jest zajebiste.

Sprawdziłem - Do Dupy!

Normalnie, zadziwiasz mnie, ja Ciebie nie poznaję:biggrin:, aż się boję jaki przymiotnik się pojawi na określenie pogody jak ta się załamie:eek:

Będę wyglądał jak mechanik na przerwie :)

Nie przejmuj się, ja w swoim nowym wyglądam jak włoski żigolak na urlopie:stupid:

Czyli MasoCorto:)

Czekamy na fotki :)

No i relację z spacerku po miasteczku zapomniałaś dodać:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto śpi to śpi,ja również ruszam w teren. :)

Choć wyprawa okrojona,bo po Pilsku zdrówko siadło. :frustrating:

malutki offtopic z mojej strony

Johny oczekuję zdjęć z Julianów,jak tam idzie budowa krzesła :stupid:

wczoraj próbował mnie tam wypuścić SB

ale ja mu powiedziałem tak; po co ja tam pojadę skoro Johny pewnie już tam był :crazy:

Johny proszę - nie spraw mi zawodu.:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dzisiaj prowadziłem rozmowy z częścią ekipy,że jeśli kiedyś znów wybierzemy się w tamtym kierunku to mamy na celowniku również MasoCorto :laughing:

no bo jak się człowiek naogląda takich zdjęć....:proud:

i to 91 klatek

to jak ma się nie chcieć tam zawitać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadana zmiana pogody, zmotywowała mnie do szybszej zmiany stacji narciarskiej.

Postanowiłem pojechać do Soldy, aby przekazać Wam znak pokoju jako i inni forumowicze przekazywali przez web kamerę.

Dzisiaj pogoda walczyła. Jutro zapowiada się Powder Day, więc rano wciskam się w ubranko, a z boksu zabieram szersze narzędzia do działania w terenie.

Dzisiaj rano na górę waliły tłumy! Miałem kłopot, które miejsce wybrać w gondoli.

Wszystkie zdjęcia z Soldy umieściłem w galerii

img_0858.jpg

img_0950.jpg

Warunki do jazdy były beznadziejne

img_0921.jpg

Po tak ciężkim dniu musiałem podnieść poziom cholesterolu przez konsumpcję Spiegelei mit Speck und Rosti

img_1011.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...