Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Maso Corto, Solda... czyli jesienne Alpy


Rekomendowane odpowiedzi

już dzisiaj prowadziłem rozmowy z częścią ekipy,że jeśli kiedyś znów wybierzemy się w tamtym kierunku to mamy na celowniku również MasoCorto :laughing:

Figo,

Można kupić Ortles Skiarena Skipass i pojeździć np. 3 dni w Soldzie i 3 dni w Maso Corto. Cena za 6 dni - 232,00 €

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, czy ktoś już zamieszczał takie zdjęcie, ale za każdym razem zastanawiam się - Co autor miał na myśli?!

img_0852.jpg

Sami się nad tym zastanawialiśmy?

Foto,...foto,foto,..hmmm???

Wiem!!!! :cheerful:

Takie FOTO które pasuje do WC miał KUNTA-KINTE z filmu "KORZENIE". :biggrin: :applause:

Może o to chodzi? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to się fest opłaca 3 dni w Maso to cena 101 i 3 dni w Sulden to cena 89,5, czyli razem 190,5

Więc gdzie sens takiego karnetu?

Nie ma ludzi nieomylnych ;-) więc czasami takie kwiatki się zdarzają - w Obergurgl teraz dla przykładu karnet 1-dniowy kosztuje 40,50 e a 2-dniowy....83

W przypadku karnetu na całe Ortler obejmuje on kilkanaście ośrodków i pewnie dlatego cena wyższa , a że teraz chodzą tylko 2 z nich i mają ceny przedsezonowe to się po prostu nie opłaca.Podobnie jest np w Ischgl - karnet kilkudniowy na całą dolinę wychodzi drożej niż 1-dniowe kupowane w mniejszych ośrodkach wchodzących w skład Paznauntal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi - JC sam pod wyciągiem, sam w gondoli, sam na tarasie knajpy...? Inni mają tam zakaz wstępu? :wink:

O ile pamiętam, jak SB + Figo + kolega załapali się na fotę z kamery, to tez byli sami - obsługi krzesła nie liczę!

Tak jest w Soldzie przed sezonem. Jak przyjechałem wczoraj, to musiałem zmienić hotel, bo w tym co miałem rezerwację byłbym jedynym gościem!!!

I znowu byłaby fota pt. - JC sam w hotelu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w Soldzie przed sezonem. Jak przyjechałem wczoraj, to musiałem zmienić hotel, bo w tym co miałem rezerwację byłbym jedynym gościem!!!

Nam Helga nie włączyła ogrzewania jak przyjechaliśmy, uznała że dla 3 się nie opłaca, dopiero po interwencji na 2 dzień puściła Ciepło, a pierwszą noc było tak zimno że Piotrek pytał czy może się przytulić to mnie:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam Helga nie włączyła ogrzewania jak przyjechaliśmy, uznała że dla 3 się nie opłaca, dopiero po interwencji na 2 dzień puściła Ciepło, a pierwszą noc było tak zimno że Piotrek pytał czy może się przytulić to mnie:eek:

Dam na takie przypadki radę. Kiedyś, dawno temu, będąc w Bułgarii (Burgas) spotkałem w knajpie Polaków którzy pracowali tam na kontrakcie. Powiedziałem im ze zazdroszczę im trochę tego miejsca. Oni nie byli jakoś specjalnie zauroczeni, mówili że w lato idzie jakoś wytrzymać, ale w zimę! A w zimę, jak mówili, to jest zimno. W blokach brak kaloryferów, ograniczenia w zużyciu energii (żarówka 60W na mieszkanie), wyłączenia czasowe energii. Mówili, że jak było zimno to spali we trójkę na zmianę. Ten z lewego boku nastepnego dnia wchodził do srodka, ten z prawego na lewy bok, itd szła rotacja. Od tej rozmowy juz wiedziałem dlaczego w Bułgarii ida tak butle z palnikami gazowymi. Was też było trzech, tak?:smile:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam Helga nie włączyła ogrzewania jak przyjechaliśmy, uznała że dla 3 się nie opłaca, dopiero po interwencji na 2 dzień puściła Ciepło, a pierwszą noc było tak zimno że Piotrek pytał czy może się przytulić to mnie:eek:

Eeeee to nasza Helga miała napalone jak w saunie całe nocki przy uchylonych oknach. Bogata staruszka. I po winie na odjezdne dała tylko, że wytrawne- niespecjalnie przepadam. Ale obniża ciśnienie więc wskazane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak było zimno to spali we trójkę na zmianę. Ten z lewego boku nastepnego dnia wchodził do srodka, ten z prawego na lewy bok, itd szła rotacja. Was też było trzech, tak?:smile:

Ja spałem w osobnej sypialni - sam. I mnie było wystarczająco ciepło. :applause:

Ale ja mam jak niedźwiedź na zimę,warstwę ochronną z tłuszczu. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...