Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Biały Krzyż - Szczyrk 26 11 13


MOSTOSTAL

Rekomendowane odpowiedzi

No jeśli dobrze pamiętam to dwa lata temu była relacja w tv w sobotę, w niedzielę już tam byłem na otwarcie sezonu. :D Wtedy był to pierwszy ośrodek w Polsce co otworzył sezon przed takimi tuzami jak Białka np. :eek:

Wysłane Tapatalkiem

Wiem, wiem - pamiętam. Biały Krzyż bardzo często jest pierwszym w sezonie :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jest bardzo aktywne w rejonie. Wczoraj w TVN Turbo była obszerna relacja ze ślizgawicy na trasie Bystra-Meszna-Buczkowice.

Chyba mają blisko bazę skoro tak szybko reagują na wydarzenia w okolicach Bielska.

Chociaż im więcej relacji w TV ze stoków to i większy tłok potem.

z drugiej strony nie będzie głośno to nie będzie klientów i nic nie będą budować modernizować coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jest bardzo aktywne w rejonie. Wczoraj w TVN Turbo była obszerna relacja ze ślizgawicy na trasie Bystra-Meszna-Buczkowice.

Chyba mają blisko bazę skoro tak szybko reagują na wydarzenia w okolicach Bielska.

Chociaż im więcej relacji w TV ze stoków to i większy tłok potem.

Przecie jeden z tuzów TVN o imieniu Kamil mieszka w Szczyrku.

W komerc TV wiecznie pracował nie będzie,bo jak z wiekiem zbrzydnie to i tak go wyrzucą na bruk.

A wtedy rozpropagowany Szczyrk będzie kurką co znosi złote jajca.W której to otworzy się kilka pensjonacików,itd,itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie jeden z tuzów TVN o imieniu Kamil mieszka w Szczyrku.

W komerc TV wiecznie pracował nie będzie,bo jak z wiekiem zbrzydnie to i tak go wyrzucą na bruk.

A wtedy rozpropagowany Szczyrk będzie kurką co znosi złote jajca.W której to otworzy się kilka pensjonacików,itd,itp.

Aaaaaaaaaa Figo a jednak czasem nostalgia u ciebie za "Scyrkiem" jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie leci relacja w tvn24 :D

Wysłane Tapatalkiem

Czyli tradycji stało się zadość :biggrin:

Sama ładnych parę lat temu uczyłam się jeździć właśnie na Białym Krzyżu i dokładnie końcem listopada - śniegu było, że hej :applause: stąd mój sentyment do tego miejsca :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa Figo a jednak czasem nostalgia u ciebie za "Scyrkiem" jest.

Zaraz tam nostalgia.:happy:

Ja tylko domyślam się dlaczego TVN tak propaguje Szczyrk.I wyczuwam kto za tym stoi.

Ale oczywiście jestem za tym aby ten nasz Szczyrk ruszył pełną parą z inwestycjami - "a ludziom żyło się dostatniej"

PS

tylko nie dopatrywać się nostalgii za komuną :biggrin:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...