Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

iPhone lubi pływać?


Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji pobytu w Sierra Nevada w Hiszpanii, mój iPhone stwierdził, że nie tylko ja mogę odpocząć w hotelowym spa - on także. Wybrał się ze mną i nic mi wcześniej nie mówiąc wykonał przepiękny skok na główkę, a raczej na przycisk, do basenu. Jak można było się spodziewać nikt, skacząc pierwszy raz w życiu do wody, nie pozostanie na powierzchni zbyt długo. Rzuciłem się więc za nim i już po kilku sekundach iPhone otrzymał pierwszą pomoc. Niestety wizyta w wodzie nie specjalnie wyszła mu na dobre. Gdyby założył czepek i płetwy może byłoby lepiej, a tak... Przymusowa wolne od halo, halo.

Schnący iPhone zajął wygodne miejsce w mojej walizce. Widać się polubili, z walizką, bo tak ją zbałamucił, że zamiast do Krakowa, walizka z iPhonem wybrali all inclusive w Berlinie. Trzy dni tak balowali i jeszcze do domu kazali się przywieźć kurierem, bo normalnie nie można..? Walizka cała, można by powiedzieć zadowolona, a iPhone? Kompletnie wyczerpany, bo zapomniał się podłączyć. Z sympatii dałem mu pojeść, a on bez żadnego skrępowania, po długim śnie, obudził się, uśmiechnął kolorowym ekranem i z nowymi siłami przystąpił do pracy :).

Wniosek? iPhone lubi pływać :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Schnący iPhone zajął wygodne miejsce w mojej walizce. Widać się polubili, z walizką, bo tak ją zbałamucił, że zamiast do Krakowa, walizka z iPhonem wybrali all inclusive w Berlinie. Trzy dni tak balowali i jeszcze do domu kazali się przywieźć kurierem, bo normalnie nie można..? Walizka cała, można by powiedzieć zadowolona, a iPhone? Kompletnie wyczerpany, bo zapomniał się podłączyć. Z sympatii dałem mu pojeść, a on bez żadnego skrępowania, po długim śnie, obudził się, uśmiechnął kolorowym ekranem i z nowymi siłami przystąpił do pracy :).

Wniosek? iPhone lubi pływać :)

Oj tam lubi pływać... Lubi się urwać z roboty na 3 dni z walizeczką. :biggrin:

I nie ma co się dziwić, że był kompletnie wyczerpany... :smile:

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę dodać, że iPhone'y lubią, też gorące kubki knorr'a :) szczególnie o smaku serowo cebulowym :)

moj pare lat temu, przyjął taki kubeczek i wciagnął cały, troche menu mu ześwirowało, przestawiło się na angielski, no i głośnik był zatkany zaschniętą zupką, ale po paru dniach bylo już ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek wyjaśniam, że mój iPhone nie wymagał wydania 900 zł. Pewnie jest samonaprawialny :)

Ach.Ja myślałem,że Twój...

PS

Widzem że "gwiazdka" wpadła...prawie jak aureola biggrin.gif

Też zauważyłem :smile:

Ale ja nie żyję takimi szczegółami.

Jest to jest.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek wyjaśniam, że mój iPhone nie wymagał wydania 900 zł. Pewnie jest samonaprawialny :)

Inżynierowie z Apple na pewno już nad tym pracują, aby w najnowszym modelu "wada" samo-naprawiania więcej nie występowała :biggrin: :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...