Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja - cennik 2014-2015


christofer30

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego by tu porównać V Race? Może do Jaworzyny Krynickiej? Jaworzyna mimo wszystko sporo lepsza.

Cena 20 euro (84 zł) za dzień to podobnie jak u nas.

A ja pamietam jak kiedyś za 6 dniowy skipas na V. Racy płaciło się właśnie coś koło 20 euro, ale wówczas była chyba jeszcze Czechosłowacja. A i zjeść nie było gdzie, bo w jedynym w Oscadnicy hotelu i restauracji pod nazwą "Raca" - "Węgrzy wyjedli juz wszytko"! A i zdarzało się, że po południu, w barze na stoku, pani informowała, że "hranulky juz nie są"!

Ciekawe jak tam teraz jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie będzie śniegu i będą kamienie, to cwany właściciel wcześniej zakończy sezon i zamknie wypożyczalnię :biggrin:

Albo da jakieś stare, wyklepane , odrapane złomy!

Prawdę mówiąc jeżdziłem ze dwa razy na Chopoku na początku kwietnia. Było wspanaiale, co nie znaczy, że i w tym roku tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubińska jak co roku ma przystępne ceny. Dla mnie szczególnie, bo chyba jako jedyna podłączyła seniorów do dzieci, a nie do juniorów. Dzięki czemu zniżka jest naprawdę duża!

Muszę wreszcie w tym roku tam się wybrać, bo na razie znam jej stoki tylko z fotografii...

Teraz pewnie Bachledowa poda swój cennik. Zwykle jest minimalnie droższy.

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ceny atrakcyjne! Główny sezon- 26euro, póżniej 24 euro karnet jednodniowy. Gdy płacisz kartą np. wydaną w ING, wychodzi jedynie 113 zł 10 groszy i 104zł 4 grosze.

No ale do stycznia 2015r jeszcze troche czasu jest. Poczekajmy,zobaczymy jaki wówczas będzie kurs? Jeśli podsłuchany z banku, spełni prośbę tego od porządku publicznego, będzie drożej, czego sobie, ani Wam nie życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz,Kubińska mi się bardzo spodobała.Trochę denerwuja wolne krzesła,ale tak poz tym fajnie.

Na jednodniowy wypad super! :)

Musi mi wystarczyć na 3 dni... Albo nawet 4. :smile: Mam w góry trochę dalej.

A ceny? Dla mnie to:

34 euro za 3 dni do 24.12. i od 09.03.

43 euro za 3 dni pomiędzy 08.01 a 08.03

Na przełomie grudnia i stycznia nie pojadę.

Czyli jak najbardziej przystępne.

A że jestem egoistą, więc o innych się nie martwię... :wink:

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ceny? Dla mnie to:

34 euro za 3 dni do 24.12. i od 09.03.

43 euro za 3 dni pomiędzy 08.01 a 08.03

Na przełomie grudnia i stycznia nie pojadę.

Czyli jak najbardziej przystępne.

A że jestem egoistą, więc o innych się nie martwię... :wink:

Ale martw się o to, żeby Słowacy się nie zorientowali, że u nas Seniorzy to są dopiero po 67 roku życia!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ceny atrakcyjne! Główny sezon- 26euro, póżniej 24 euro karnet jednodniowy. Gdy płacisz kartą np. wydaną w ING, wychodzi jedynie 113 zł 10 groszy i 104zł 4 grosze.

No ale do stycznia 2015r jeszcze troche czasu jest. Poczekajmy,zobaczymy jaki wówczas będzie kurs? Jeśli podsłuchany z banku, spełni prośbę tego od porządku publicznego, będzie drożej, czego sobie, ani Wam nie życzę!

Pisałem to rano, teraz bedzie juz inaczej. Znaczy się jakieś 115 zł i 105zł. Mam nadzieje, że w sobote i niedzielę nic wielkiego sie nie stanie, ale co bedzie w poniedziałek, Soros wie! ( A może i ten podsłuchiwany?):smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na stronę tytułową - jest pośród czterech pierwszych artykułów.

Budują tam 6-osobową wyprzęganą kanapę spod samego parkingu do samej góry! :applause:

Jaka niespodzianka... :biggrin:

My już od połowy lipca podglądamy budowę na Rohaczach... :

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19158-S%C5%82owacja-inwestycje-2014

post 29 :smile:

Gdzie żeś się uchował...

Tadek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wreszcie jest cennik karnetów na nowy sezon w Bachledowej:

http://www.skibachledova.sk/bilety-i-ceny/denne-lyzovanie

Ceny chyba się nie zmieniły. Porównywalne do ośrodków w Polsce i jedne z tańszych na Słowacji.

Bardzo lubię tam jeździć, bo trasy są doskonale naśnieżone i przygotowane.

Tadek

Edytowane przez Tadeusz T
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka euro podrożało ale za to powstał dodatkowy teren do jazdy co widać na nowej mapce[ATTACH=CONFIG]16630[/ATTACH]

Masz rację, jest minimalnie drożej.

Gdzie znalazłeś tę mapę? Na ich stronie ciągle jest stara...

Te tereny to Mała Frankowa. Szkoda że tylko jedna trasa jest naśnieżana. Ta druga baaaardzo rzadko będzie czynna.

Tadek

PS.

Już znalazłem. Jak zwykle pod latarnią jest najciemniej:biggrin:

Oczywiście aktualna mapa jest na Skionline... :smile:

Jacek jest lepszy od właścicieli ośrodka i jego firmowej strony...

Edytowane przez Tadeusz T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...